Навигация по сайту

Популярные статьи

Безкоштовні інструменти пошукової оптимізації - Повні рішення SEO

  1. Перевірка позиції ключового слова Введіть своє ім'я домену: Ключові слова: Перевірити позиції...
  2. Як використовувати інструмент перевірки позиції ключового слова
  3. Важливість перевірки позиції ключових слів
  4. Поради щодо поліпшення позиції ключового слова та рейтингу ключових слів

Перевірка позиції ключового слова

Введіть своє ім'я домену:


Ключові слова:


Перевірити позиції до:


Введіть ключові слова в окремому рядку.
Приклад:
keyword1
keyword2
keyword3Ви можете задатися питанням, як деякі веб-сайти завжди займають першу, другу і третю позицію або домінуючи по всій 1-ій сторінці Google для деяких високо конкурентних ключових слів. Окрім високоякісних зворотних посилань, сайт, який добре займає місце і займає перше місце для певного ключового слова, матиме сильну оптимізацію сторінки. Крім того, SEO є безперервним процесом; сайти, які добре класифікуються, будуть регулярно відстежувати свої ключові слова в пошукових системах і працюватимуть відповідно до цієї позиції. Перевірка позиції ключового слова вашого сайту та рейтингу ключових слів дуже важлива, оскільки вона буде основним джерелом, який постійно надсилає трафік на ваш сайт.

Є кілька джерел для отримання трафіку на веб-сайті, наприклад, органічний пошук, трафік перенаправлення, платний пошук і соціальний трафік. Дослідження стверджують, що органічний пошук переносить більше 50% трафіку на веб-сайт. Щоб покращити органічний пошуковий трафік, потрібно спочатку оптимізувати свої веб-сторінки за допомогою ключових слів фокусування (оптимізація ключових слів), які вони намагаються класифікувати. Оптимізація ключових слів - це акт дослідження, аналізу та підбору правильного ключового слова, що стосується вашої галузі чи ніші. Ми багато розповіли про оптимізацію ключових слів у інструмент ключового слова . Тут ми розглянемо, як відстежувати позицію ключового слова в пошукових системах, як використовувати цей інструмент перевірки позиції ключового слова і важливість перевірки рангу і позиції ключового слова.

Відстежуйте свою позицію та ключове слово в Google / Yahoo і Bing

Відстежуйте свою позицію та ключове слово в Google / Yahoo і Bing

Після того, як ви опублікуєте високоякісну публікацію або сторінку з ключовим словом фокусу, ви не закінчите. Ви повинні почекати, поки Google розставить їх і позиціонує в сторінках рейтингу пошукових систем. Залежно від конкуренції та повноважень вашого сайту може знадобитися від одного місяця до трьох місяців, щоб Google опублікував рейтинг сторінки. Протягом цього періоду ви можете почати будувати зворотні посилання, що дає додатковий імпульс. Крім того, його час ви починаєте відстеження позиції ключових слів і рангу в основних пошукових системах, як Google, Yahoo, Bing, Ask і AOL.

Також перевірте: Перевірка індексів Google

Перевіряючи позицію ключового слова вашого веб-сайту, ви дізнаєтеся, наскільки добре ваш сайт з'являється. Також ви можете проаналізувати, де ваші конкуренти ранжують за ключовим словом, який ви зосереджували. Аналізуючи рейтинг ваших конкурентів і відстежуючи позицію ключового слова вашого сайту, ви зможете визначити, наскільки тепло конкурує за ключове слово, яке ви зосередили. Щоб покращити SEO для вашого сайту; як постійний процес, ви повинні стежити за своїм ключовим словом і рейтингом конкурентів на сторінці результатів пошуку. Це значно допоможе вам вирішити, чи потрібна вашій веб-сторінці додаткову оптимізацію і чи є якісь проблеми зі сторінкою, які потрібно виправити.

Також перевірте: Перевірка сайту SEO

Як використовувати інструмент перевірки позиції ключового слова

Як використовувати інструмент перевірки позиції ключового слова

Незважаючи на те, що процес перевірки позиції ключового слова веб-сторінки здається легким, це надзвичайно складно і займе багато часу, щоб зробити це вручну. Особливо, якщо у вас є кілька мікросайтів, які фокусують однакові ключові слова. Також розгляньте кількість пошукових систем, доступних там, зокрема, Google, що має специфічні для країни пошукові системи. Це дуже трудомістке завдання для відстеження географічних цільових ключових слів або спроби перевірити ключове слово для всіх ваших конкурентів. Використовуючи це перевірка позиції ключового слова Інструмент, за допомогою якого можна заощадити час і зусилля, відстежує позицію та ранг ключових слів, замість цього можна зосередитися на змісті та поліпшенні стратегії SEO.

Як і всі наші SEO інструменти ; Інспектор позицій ключових слів - це ще один безкоштовний інструмент, який дозволяє відстежувати позицію ключового слова вашого веб-сайту в пошукових системах, таких як Google і Yahoo. Будучи інструментом навалом, ви можете перевірити позицію веб-сайтів і рейтинг для декількох ключових слів у декількох пошукових системах. Цей безкоштовний інструмент перевірки позиції ключового слова перевіряє та отримує позицію ключового слова домену до 50 сторінок (перші 500 результатів).

Ось як ви перевіряєте позицію ключового слова та рейтинг веб-сайту, використовуючи цей інструмент перевірки рейтингу Google (також Yahoo):

1. Введіть свій веб-сайт або URL-адресу своїх конкурентів або URL-адресу веб-сторінки в поле, де вказується, введіть свій домен.

2. Далі введіть всі ключові слова в окремому рядку, для якого потрібно перевірити рейтинг або положення веб-сайту, який ви ввели в першому полі.

Коли ми говоримо ключові слова, ми маємо на увазі ключові слова або ключові фрази, які ви зосередили і оптимізували ваш сайт для ранжирування. Приклад "Безкоштовні інструменти SEO", "Перевірка позиції ключових слів".

3. Після завершення виберіть кількість позицій, які потрібно перевірити. Наш інструмент перевірки рейтингу ключових слів може отримувати результати з перших 50 сторінок. Вона перевіряє, чи вказана URL-адреса веб-сайту міститься в межах 500 результатів для цього конкретного ключового слова.

4. Після того, як ви заповните все, клацніть на пошуку ключового слова та почекайте, поки наш інструмент виконає своє завдання. Це не займе багато часу, через хвилину позиція сайту для всіх введених ключових слів у Google і Yahoo буде виведена і перерахована в таблиці.

Так зручне право! Тепер ви не повинні перевіряти кожну сторінку Google і Yahoo вручну, щоб визначити позицію ключового слова вашої веб-сторінки.

Важливість перевірки позиції ключових слів

Якщо ви володієте веб-сайтом, ваша основна мета полягає в створенні бізнесу. Особливо, якщо у вас є бізнес-сайт, ви головна мета - залучити більше відвідувачів і перетворити їх на ваших клієнтів. Щоб досягти цього, ви повинні спочатку працювати над SEO вашим сайтом. Перш ніж робити SEO ви повинні спочатку прийняти рішення про ключові слова, які найкраще описують вашу нішу і ринок, тільки тоді ви можете націлювати свою аудиторію. Після оптимізації вашого веб-сайту Google та інші пошукові системи починають розміщувати свій веб-сайт для націленого ключового слова.

Тепер не хочете перевіряти результати; часу, зусиль і ресурсів, які ви розміщуєте на своєму сайті протягом декількох місяців? Ви не хочете знати, де ваш сайт займає місце в Google? Хіба ви не хочете перевірити, чи ви б'єте свою конкуренцію? Чи не хочете ви ще більше покращити рейтинг свого веб-сайту, щоб збільшити трафік і продажі? Якщо ваша відповідь ні, то ваш сайт не має мети бути онлайн.

Поради щодо поліпшення позиції ключового слова та рейтингу ключових слів

Ми не просто пропонуємо Безкоштовні інструменти SEO , ми повні рішення SEO . Окрім інструментів SEO, ми також поділяємо більше порад нашим користувачам, щоб покращити рейтинг своїх сайтів у видачах. Ми сподіваємося, що ця сторінка дає короткий підсумок перевірки позиції ключового слова та важливість перевірки рангу ключового слова вашого веб-сайту. Перш ніж укласти висновок, наведено кілька порад щодо поліпшення позиції ключового слова та кращого рейтингу ключового слова, на яке ви націлюєтеся.

Додаткові поради щодо ключових слів можна знайти на Інструмент пропозиції ключових слів стор.

* Ключові слова! Ключові слова! Ключові слова! Вибирайте їх ретельно. Виберіть ключове слово, яке найкраще описує вашу діяльність і має менше конкурентів.

* Виберіть довгі ключові слова хвоста і переконайтеся, що вони якісні.

* Пишіть високоякісний вміст регулярно разом з належною оптимізацією ключових слів, що дасть значний поштовх вашому рейтингу пошукових систем.

* Виконайте веб-сайт аудиту регулярно і відстежувати свої рейтинги. Зробіть звіт. Роблячи це регулярно ви можете обігнати вашу конкуренцію і досягти верхньої позиції в результатах пошуку.

Інструменти, подібні до інструменту перевірки позиції ключового слова, який вам може знадобитися


Тепер не хочете перевіряти результати; часу, зусиль і ресурсів, які ви розміщуєте на своєму сайті протягом декількох місяців?
Ви не хочете знати, де ваш сайт займає місце в Google?
Хіба ви не хочете перевірити, чи ви б'єте свою конкуренцію?
Чи не хочете ви ще більше покращити рейтинг свого веб-сайту, щоб збільшити трафік і продажі?