Навигация по сайту

Популярные статьи

Безкоштовні інструменти SEO для веб-майстрів | Просто програмні рішення - розробка власного програмного забезпечення

Я думав, що я поділюся з деякими безкоштовними онлайновими інструментами, які я використовую для надання допомоги в пошуковій оптимізації.

Люди за Каталог iWebTool забезпечити набір безкоштовні інструменти для веб-майстрів , включаючи a Перевірка непрацюючих посилань , a Перевірка зворотного зв'язку і їх Перевірка рейтингу . Для більшості інструментів просто введіть свій домен або URL-адресу в поле, натисніть "Перевірити!" і чекайте результатів.

В той час як інструменти iWebTool виконують одну маленьку задачу, Сайт Грейдер є інструментом "все-в-одному" для сортування вашого веб-сайту. Вставте URL-адресу, ключові слова, які ви хочете добре оцінити, і веб-сайти ваших конкурентів (якщо хочете порівняти). Коли ви відправляєте свій сайт, інструмент відображає його прогрес у нижній частині сторінки, і через декілька моментів дасть звіт на вашому веб-сайті, включаючи ваш PageRank, рейтинг Alexa, вхідні посилання та рейтинг Google для вас і ваших конкурентів надані вами умови пошуку, а також швидкий аналіз вмісту вашої сторінки.

Ми будуємо сторінки пропонує a набір інструментів SEO , подібно до тих з iWebTool. Я знаходжу Топ-десять аналіз SEO інструмент дійсно корисний, оскільки він порівнює ваш сайт із десятьма рейтинговими сайтами для заданого вами терміну пошуку. The Інструмент Backlink і Anchor Text також досить добре - це займає деякий час, але в кінцевому підсумку розповідає вам, які сторінки посилаються на ваш сайт, і який якірний текст вони використовують для посилання .

Написав Ентоні Вільямс
[/ Веб дизайн /] постійне посилання
Stumble It! Написав Ентоні Вільямс   [/   Веб дизайн   /]   постійне посилання   Stumble It | Надіслати до Reddit | Надіслати до DZone

Коментар до цієї публікації

Якщо вам сподобався цей пост, чому б і ні підписатися на канал RSS або Слідуйте за мною на Twitter ? Ви також можете підписатися на цей блог електронною поштою за допомогою форму зліва .