Навигация по сайту

Популярные статьи

Безкоштовні методи просування Інтернет магазина

У мережі Інтернет існує багато безкоштовних методів для просування сайту У мережі Інтернет існує багато безкоштовних методів для просування сайту. Всі ці методи передбачають ручну роботу, але зате без вкладень можна істотно просунути свій сайт і отримати перших клієнтів. Зараз давайте розглянемо кілька методів самостійного і безкоштовного просування, все методи перевірені на практиці багатьма веб-майстрами. У наступних статтях ми будемо розглядати детально кожен з методів.

1. Один з найпопулярніших методів - це розкрутка в соціальних мережах. Створіть групи в таких соціальних мережах, як вКонтакте, Однокласники, Фейсбук, а також можна в Інстаграмм. Створіть в групах близько 10 альбомів з картинками товарів і постійно наповнюйте їх контентом. Під кожну картинку в опис ставте посилання на цей товар на сайті, по цих посиланнях клієнти будуть потрапляти на Ваш сайт і вже там будуть далі вибирати те, що їм потрібно. Обов'язково проявляйте активність на стінах груп. Кожен день розміщуйте пости з приколами або смішними картинками в перемішку з товарними пропозиціями сайту. Два рази на добу (вранці і ввечері) - запрошуйте інших користувачів в групу (40 вранці, 40 ввечері). Таким чином кожен день у Вас буде наповняться Ваша група і все більша кількість потенційних клієнтів буде дізнаватися про Ваш сайт. Кількість передплатників у групі - дуже сильно впливає на довіру клієнтів до Вашого сайту, тому рекомендуємо з початку якомога більше додати в групу передплатників. Деякі поради, як це зробити безкоштовно описані за посиланням.

2. Сайти оголошень. Цей варіант добре підходить для інтернет магазинів. Суть дуже проста - заходимо на різні дошки оголошень, бажано на найбільші (avito.ru, olx.ua і ін.). Створюйте нові оголошення і публікуйте там популярні товари зі свого сайту, вказуючи при цьому посилання на Ваш сайт або краще на конкретну сторінку товару. Так можна легко і швидко почати отримувати вже перші продажі.

3. Купонні сайти. В інтернеті є багато так званих купонних сайтів. Там пропонуються всілякі товари і послуги за знижками. Для того, щоб Вам розмістити на такому сайті свої пропозиції товарів - Вам потрібно зв'язатися з менеджерами купонного сайту і дізнатися всі подробиці та умови. Найпопулярніші купання сайти -Biglion.Ru, Groupon.Ru, Vigoda.Ru, Kupikupon.Ru, Bigbuzzy.Ru, Boombate.Com, Kupibonus.Ru, Kingcoupon.Ru, Shopogoliq.Ru, Weclever.Ru
Необхідно намагатися відправити пропозиції про співпрацю якомога більшій кількості купонних сайтів, тоді і віддачу отримаєте хорошу. Якщо менеджер купонніка зацікавиться вашою пропозицією, він напише у відповідь Вам умови розміщення. Деякі з купонніков працюють за відсоток від продажів. У такій ситуації цей відсоток необхідно врахувати в ціну товару, інші ж сервіси розміщують акції тільки за гроші.

4. Тематичні форуми. Шукайте в Яндексі або Google - різні тематичні форуми з Вашої тематики магазину. Шукайте форуми, де спілкуються Ваші цільові клієнти, обговорюються різні товари, покупки, шопінг, посередники і багато іншого. Створюйте теми на таких форумах і описувати переваги Вашого сайту з посиланням на сайт, обговорюйте нові акції Вашого сайту, і матеріали. Так-же залишайте коментарі в інших темах, створених іншими учасниками, залишайте поради і рекомендації з посиланнями на Ваш сайт, але так, щоб це було по темі і не нав'язливо. Так як адміністратори часто блокують посилання в коментарях. Якщо добре попрацювати з форумами - можна отримати велику кількість постійних цільових відвідувачів на Ваш сайт. Приклади таки форумів - shopzona.info/forum/, shopping-forum.net/ і багато інших.

5. Відео на YouTube. Зараз є такий стереотип, що створювати відео - це дуже складно і потрібно для цього професійне обладнання. Насправді для цього потрібна всього лише програма для запису відео з екрану комп'ютера (наприклад шукайте програму Movavi, Camtasia і ін.). Пишіть різні відео уроки для Вашого сайту на тему «Як замовити на Вашому сайті», «Як оплатити», «Як вибирати товар» і ін. Можете записувати відео на якісь загальні теми, піднімати може якісь проблеми про моду, огляди електроніки та багато іншого. До кожного відео додайте коротку інформацію про Ваш сайт і посилання на нього. В такому випадку отримаєте дуже багато переходів з пошукових систем, так як часто відео з youtube вискакує на перших позиціях в пошуковій видачі Гугла наприклад.
Якщо Ви не хочете або соромитеся самі записувати відео - можете качати з YouTube найпопулярніші відео будь-якої тематики (але бажано щоб було Вашої тематики все-таки), у яких багато переглядів. Потім завантажуйте ці відео в свій канал YouTube - і в описі пишіть інформацію про Ваш сайт. Таким чином за допомогою популярних відео - Ви зможете приводити пристойну кількість відвідувачів на сайт. За останніми дослідженнями - просування через YouTube є одним з найпрогресивніших і перспективних напрямків.

6. Унікальні тексти. Пишіть на своєму сайті тільки унікальні тексти в розділ «Сторінки сайту» . Унікальний - це значить, що тексти потрібно писати своїми словами, не копіювати ні яку інформацію в інтернеті. А якщо вже копіюєте, то повністю перепишіть цю інформацію своїми словами. Для початку напишіть все інформаційні статті - Як замовити, Як оплатити, Як шукати, Доставка і т.д. Потім приступайте до оглядових статей - робіть огляди якихось новинок, цікавих товарів, електроніки, пишіть в цілому про моду, про нові тенденції та багато іншого. Чим більше унікальних статей будете писати для свого сайту - тим більше буде переходів на Ваш сайт з пошукових систем Яндекс і Гугл, так як сайти з унікальним контентом пошуковики ставлять на перші позиції в пошуковій видачі. Пишіть мінімум від 1 статті в тиждень і вже через пару місяців почнете бачити перші результати за цим методом просування.

7. Реєстрація в каталогах. В інтернеті є безліч великих каталогів сайтів. Реєструйтеся в цих каталогах, додавайте інформацію про свій сайт і таким чином посилання на Ваш сайт в таких каталогах буде надавати ваги і авторитету Вашому сайту. Приклади каталогів - Рамблер, МаілРУ, Яндекс.Каталог і багато інших. Можете написати в пошуку - «Реєстрація в каталогах» - і отримаєте багато необхідної інформації. Так само, майже на кожному великому міському сайті є розділи з каталогом підприємств, туди можна додати і адресу своєї компанії, адресу сайту і інші контакти.

Ми постійно досліджуємо можливості просування інтернет магазинів, і хочемо, щоб у наших клієнтів все виходило. За всіма проектами на платформі Опенмол - у Вас буде повний супровід і підтримка. Ви завжди зможете консультуватися з нашими менеджерами. У цій статті ми постаралися охопити основні методи безкоштовного просування в мережі. При грамотному підході і врахуванні всіх цих методів просування - ці методи будуть не тільки безкоштовними, але і ефективними.

Інші корисні статті