Навигация по сайту

Популярные статьи

Безкоштовні програми для чищення реєстру. огляд програм

  1. Тестування і чистка комп'ютера. огляд програм Програма Red Button - безкоштовна програма для оптимізації...
  2. Рис.1. Головне вікно програми очищення комп'ютера Red Button
  3. Очищення диска: Система
  4. Рис.2. Процес очищення комп'ютера програмою Red Button
  5. Рис.3. Закінчення роботи по оптимізації комп'ютера

Тестування і чистка комп'ютера. огляд програм

Програма Red Button - безкоштовна програма для оптимізації і очищення операційної системи Windows

Безкоштовна програма Red Button фірми Pothos - вдале поєднання функціональності і швидкодії при невеликому, менш 0,5 Мб (!), Обсязі. За допомогою Red Button можна звільнити простір на диску, виправити помилки в реєстрі, вимкнути і видалити непотрібні компоненти системи, змінити приховані настройки Windows, збільшити швидкість завантаження і роботи системи, вчасно прибрати "сміттєві" файли, видалити сліди роботи операційної системи (тимчасові файли, cookies, історію відвідин сайтів), підвищити безпеку і т.д.

Програма русифікована, має простий і зрозумілий інтерфейс, зберігаючи при цьому можливість користувачу самому задавати необхідні параметри оптимізації системи. Працює з усіма ОС Windows до Windows7 включно.

Для скачування останньої версії програми Red Button заходимо на сайт фірми-розробника , Вибираємо російську мову - значок триколора в лівому кутку і, слідуючи вказівкам, завантажуємо програму з відповідної сторінки сайту. Якщо ви завантажили стислий .zip файл, то попередньо розпаковуєте його, а потім запускаєте установку.

Важливе зауваження: програма Red Button постійно оновлюється і останні версії, природно, можуть відрізнятися від описаної в статті V3.98. Якщо ви не знайдете описувану версію на сайті компанії-розробника, то можете завантажити її тут .

Спочатку нам запропонують вибрати російську мову, встановити ярлик на робочий стіл і так далі, словом, все як завжди Спочатку нам запропонують вибрати російську мову, встановити ярлик на робочий стіл і так далі, словом, все як завжди. Після установки запускаємо програму Red Button. Невелика заставка з червоною кнопкою дозволяє знову вибрати мову інтерфейсу, прочитати докладний керівництво до дії (працює тільки при підключеному інтернеті) або відразу приступити до роботи, вибравши Налаштування - рис.1.

На відміну від інших програм очищення комп'ютера, Red Button вимагає при першому запуску самостійно визначити параметри чистки, які будуть збережені в пам'яті. Звичайно, в подальшому ви можете їх змінити, або залишити обрані в перший раз. Це може здатися складним, але насправді все досить просто. Кожен пункт докладно описаний в довідці, вивчення якої корисно і приємно у всіх відношеннях.


Рис.1. Головне вікно програми очищення комп'ютера Red Button

Всі налаштування розділені на чотири групи:
1. Очищення диска.
2. Очищення реєстру.
3. Компоненти ОС.
4. Налаштування швидкодії.

Крім того, деякі групи розділені на розділи. Наприклад, група Очищення диска, тобто вінчестера, має розділи Система, Додатки, Шаблони і Інше. Наше завдання - відзначити галками необхідні пункти. Припускаючи, що читачеві відомі не всі хитрі комп'ютерні терміни, то доведеться іноді заглядати в Довідку, дублювати яку немає сенсу. Перш ніж дати чіткі рекомендації, яку галку ставити, а яку ні, наведу тільки невеликий уривок цього чудового керівництва:

Очищення диска: Система

У цій частині налаштувань модуля очищення диска ви можете вказати інформацію, що залишається операційною системою, яку слід видалити.
Результати сканування диска
Коли Windows перевіряє диск на наявність помилок, вона може зберігати втрачені фрагменти файлів у вигляді файлів в кореневому каталозі диска. Ці файли не потрібні для роботи і в переважній більшості випадків можуть бути видалені.
ОС: XP / Vista / 7
Інсталятори завантажених і встановлених файлів програм
Деякі програми після установки зберігають копії своїх установчих файлів в папці Windows на випадок якщо ви захочете перевстановити або якось змінити ці програми. Якщо ви не збираєтеся цього робити, то ці файли, як правило, можуть бути видалені.
ОС: XP / Vista / 7
Завантажені і встановлені файли програм
Це файли зберігаються в папці "Downloaded Program Files". Вона призначена для тимчасового зберігання елементів ActiveX та програми Java, автоматично завантажуються з Інтернету, при завантаженні і перегляді різних web-сторінок. У переважній більшості випадків ці файли можуть бути видалені.
ОС: XP / Vista / 7
Файли, викинуті оновленням Windows
При оновленні Windows на всякий випадок зберігає копію всіх файлів, що не були перенесені в нову версію Windows і не були пізнані як системні файли Windows. Якщо ніякі особисті файли не були втрачені в результаті поновлення, то можна видалити ці файли.
ОС: Vista
Деинсталлятори виправлень Windows
При установці оновлень (виправлень), Windows створює для них деинсталлятори, на випадок якщо знадобиться видалити ці оновлення (дуже рідко, але іноді поновлення можуть призводити до проблем в роботі системи). Якщо встановлені оновлення працюють нормально, і ви не збираєтеся їх деінсталювати, то деинсталлятори можна видалити.
ОС: XP
дампи пам'яті
Якщо у вас трапляється зависання системи з BSOD (Blue Screen of Death - Синій екран смерті), то при цьому операційна система зберігає частину оперативної пам'яті на диск для аналізу неполадки фахівцями. Якщо ви не збираєтеся аналізувати цю інформацію, то можете її видаляти.
ОС: XP / Vista / 7

І так по всіх пунктах - чітко, лаконічно, без зайвої каламуті. Як бачимо, розробники Довідки добре потрудилися, створивши зрозумілий будь-якому Словничок комп'ютерної грамоти.

У розділах Очищення диска і Очищення реєстру можна сміливо відзначити всі пункти, а в розділі Компоненти ОС треба бути обережніше. Налаштування цієї групи дозволяють звільнити простір на диску за рахунок видалення непотрібних компонентів операційної системи. Це дозволить підвищити безпеку, зручність, швидкість завантаження, роботи та вимикання системи. Але майте на увазі, що зміни, обрані в цьому розділі, скасувати не можна - для цього знадобиться дистрибутив, з якого операційна система була встановлена. Так що краще тут нічого не видаляти, якщо ви не впевнені в своїй правоті.

У розділі Налаштування швидкодії зібрані разом стандартні операції роботи з Windows, які доступні через Панель управління, Службові програми та ін. Інструменти. Всі настройки в цьому розділі можуть бути повернуті в своє початкове стан звичайним шляхом або за допомогою Red Button. Наприклад, включення / відключення автоматичного оновлення Windows, Майстри очищення робочого столу, брандмауера Windows і т.п. Так що тут можете експериментувати скільки завгодно - всі операції легко оборотні.

Після вибору необхідних пунктів очистки комп'ютера і оптимізації системи тиснемо кнопку Аналіз. Після закінчення процесу в правому вікні з'являться виявлені неполадки і помилки, які, при бажанні, ви можете уважно вивчити (або не вивчати, кому як подобається). Далі тиснемо кнопку ОК, знову з'явиться заставка з великою червоною кнопкою, яку також треба натиснути. Тільки тепер почнеться радує серце процес видалення сміття - рис.2:


Рис.2. Процес очищення комп'ютера програмою Red Button

Після закінчення з'явиться заставка - Все!


Рис.3. Закінчення роботи по оптимізації комп'ютера

Таким чином, програма Red Button компанії Pothos - відмінний інструмент для оптимізації комп'ютера і очищення реєстру. При унікально малому обсязі вона вирішує більшість завдань по обслуговуванню системи. Тому із задоволенням повторю рекламний слоган - "Рекомендації кращих собаківників!"

30.04.2011 р

2011 р