Навигация по сайту

Популярные статьи

Безкоштовні SEO інструменти Пошукова оптимізація

  1. Перевірка повноважень домену Хочете перевірити кілька ключових показників SEO для веб-сайту? Програма...
  2. Генератор коду відстеження подій Google Analytics
  3. Google Cache Search
  4. Знайти це посилання Firefox Add-on

Перевірка повноважень домену

Хочете перевірити кілька ключових показників SEO для веб-сайту? Програма перевірки масових метрик може допомогти вам. Вона перевірятиме одночасно адміністрацію домену та повноваження сторінки декількох доменів. Це дозволить навіть експортувати результати до Excel.

Тример URL

У вас є багато URL, які потрібно обрізати або відформатувати? Цей зручний інструмент допоможе вам розібратися. Він може обрізати ваші URL-адреси до кореневого домену і додати стандартні префікси до початку URL-адрес, наприклад http: //, www. і http: // www.

Генератор коду відстеження подій Google Analytics

Якщо вам потрібний код відстеження подій для Google Analytics, цей генератор надасть вам потрібний код. Це робить налаштування вашого навіть відстеження швидким і простим.

Google Cache Search

Перевірка кешу Google на веб-сторінці має багато застосувань. Ви можете побачити, коли Google останнім часом сканував і повторно індексував сторінку, що він бачив на вашій сторінці, і якщо якісь проблеми можуть існувати.

Знайти це посилання Firefox Add-on

Цей додаток для Firefox буде шукати посилання на веб-сторінці для вас. Вам просто потрібно ввести домен посилань, які ви хочете знайти, натисніть кнопку Далі і будь-які посилання на сторінці будуть виділені для вас. Супер зручно, якщо у вас є багато посилань для перевірки.

Інструменти, наведені вище, слугують певній меті, але для виконання повних кампаній SEO потрібно інше програмне забезпечення. Ви можете побачити повний список інструментів SEO, які я використовую і рекомендую тут .

Перевірка повноважень домену Хочете перевірити кілька ключових показників SEO для веб-сайту?