Навигация по сайту

Популярные статьи

Безкоштовний СЕО аудит сайту

 1. Що таке аудит сайту і навіщо він вам потрібен? Аудит сайту (АС) - це комплексне дослідження ресурсу...
 2. В рамках безкоштовного аудиту сайту ви отримаєте прості і зрозумілі рекомендації:
 3. З чого складається безкоштовний аудит сайту?
 4. 3. Технічний аудит сайту

Що таке аудит сайту і навіщо він вам потрібен?

Аудит сайту (АС) - це комплексне дослідження ресурсу для виявлення недоліків на сайті (наприклад, технічних помилок), які перешкоджають якісному просуванню сайту в пошукових системах .

Деякі помилки можна виправити. Вартість технічних доробок на сайті, виправлення помилок - обговорюється окремо. Є можливість замовити оптимізацію сайту для пошукових систем, замовити наповнення сайту товарами або текстами.

Після проведеної роботи ресурс стане краще індексуватися і просуватися в пошукових системах. В результаті привабливість сайту зросте для користувачів мережі.

Безкоштовний СЕО аудит сайту в веб-студії ОренСайт

Отримайте індивідуальну пропозицію!

Заповніть форму, ми зв'яжемося з вами, складемо список рекомендацій і відправимо його на вашу пошту!

В рамках безкоштовного аудиту сайту ви отримаєте прості і зрозумілі рекомендації:

 • щодо усунення проблем пошукового, юзабіліті і технічного характеру;
 • по збільшенню конверсії, поліпшення поведінкових факторів користувачів і індексування сайту пошуковими системами, зростання кількості відвідувань ресурсу.

Ключові зміни на сайті допоможуть не тільки технічно налагодити ресурс, але і збільшити доходи за рахунок збільшення клієнтів.

З чого складається безкоштовний аудит сайту?

1. Пошуковий аудит сайту

 1. перевірка видимості ресурсу (визначення запитів, за якими сайт має лідируючі позиції в пошукових системах, виявлення перетинів з конкурентами);
 2. визначення ступеня відповідності видачі пошукових результатів очікуванням запитів користувачів;
 3. збір відомостей про кількість сторінок, що перевіряється сайту, які проіндексувалися пошуковими системами;
 4. перевірка ресурсу на потрапляння в фільтри головних пошукових систем.

2. Юзабіліті

Юзабіліті аудит допомагає виявити проблеми в інтерфейсі ресурсу з метою спрощення навігації для користувача. Тобто скорочення ланцюжка переходів від посадкової сторінки до конкретного цільового дії. В результаті проведеного аудиту користувач при мінімальній кількості кліків зробить замовлення товару або оформить заявку на послугу. Якісний аудит юзабіліті сайту підвищує конверсію в рази .

В процесі аудиту додатково розглядаються поведінкові чинники користувачів на сайті, які доступні при вивченні веб-аналітики ресурсу. В ході спостереження за користувачами визначаються його цілі й потреби. В результаті може знадобитися не тільки коригування інтерфейсу сайту, але і маркетингової кампанії.

Поведінкові чинники користувачів безпосередньо впливають на ранжування сайту пошуковими системами. Чим вище ці показники, тим більше шансів потрапляння ресурсу в топову видачу.

При проведеному якісному аудиті відвідувач ресурсу перетворюється в покупця!

3. Технічний аудит сайту

Технічний аудит - це визначення помилок в програмній оболонці сайту, вразливостей ресурсу, недоліків у функціонування окремих модулів, а також вирішення проблем, які перешкоджають якісному просуванню.

У яких випадках необхідний технічний аудит?

 • У вас робочий сайт і ви хочете успішно провести розкрутку проекту. Навіть незначні функціональні помилки можуть звести нанівець якісне просування ресурсу.
 • Клієнт самостійно додає контент на сайт. Через нестачу досвіду часто засмічуються сторінки зайвим. В результаті потрібно технічний аудит для усунення недоліків і битих посилань, особливо якщо сторінок багато.
 • Клієнт займається просуванням ресурсу, але результати не вражають. Допомога професіоналів з боку допоможе знайти приховані помилки і визначити точки зростання проекту.
 • Клієнт в спадок отримав великий проект (сайт). Потрібно розробити грамотну стратегію просування з урахуванням нових реалій. Рекомендується провести технічний аудит сайту (виявити помилки і усунути вразливості).

Випадок з практики!

Клієнт звернувся в веб-студію ОренСайт, він зауважив, що сайт втратив колишні позиції в пошуковій видачі. Після проведення технічного аудиту фахівці виявили ряд проблем. Нещодавно клієнт поміняв хостинг-провайдера. Виявилося, що використовується сервер часто давав збої. Пошукової бот намагався зайти на сайт, але він був регулярно недоступний. Фахівці також виявили, що час завантаження сторінок перевищувало допустимі ліміти. Клієнту запропонували змінити хостинг на більш надійний, усунули проблеми із завантаженням головною і інших сторінок, в результаті через деякий час сайт клієнта повернувся на колишні непогані позиції.

Приблизний чек-лист технічного аудиту:

 1. визначення неіснуючих сторінок на сайті;
 2. виявлення і видалення дублів сторінок;
 3. визначення швидкості завантаження ресурсу;
 4. аналіз заголовків і мета-тегів;
 5. визначення кількості проіндексованих сторінок пошуковими системами;
 6. перевірка роботи хостингу і серверних налаштувань;
 7. перевірка коректності роботи графіки;
 8. виявлення та усунення помилок в верстці;
 9. визначення адаптивності і кросбраузерності ресурсу.
Зверніться в веб-студію ОренСайт і ми допоможемо налагодити бізнес!Що таке аудит сайту і навіщо він вам потрібен?
З чого складається безкоштовний аудит сайту?
У яких випадках необхідний технічний аудит?