Навигация по сайту

Популярные статьи

Безсонні медіа | Тег "Мета ключове слово" мертвий! Що це означає і як використовувати інші мета-теги для перевагу SEO? - Безсонні медіа

Коли у вас є веб-сайт, пошукові рейтинги мають величезне значення

Коли у вас є веб-сайт, пошукові рейтинги мають величезне значення. Раніше теги мета-ключових слів відігравали важливу роль у оптимізації пошукових систем і допомагали досягти високого рейтингу в результатах пошуку. Цього року, однак, це Мета теги більше не відіграють важливу роль у SEO .

Хоча не було офіційної декларації про загибель мета-ключових міток, те, що є лише одна пошукова система на основі сканера, яка її підтримує практично знизив свою цінність. Це також означає, що ви повинні навчитися використовувати інші мета-теги, щоб підвищити перевагу SEO.

Для початку визначимо, які мета-теги. Мета-тег - це особливий тип тегів HTML, який надає пошуковим системам інформацію про певну веб-сторінку. Ці мета-теги, на відміну від звичайних тегів HTML, не впливають на відображення веб-сторінки. Інформація, надана цими тегами, включає в себе тих, хто є автором сторінки, про що йдеться, ключові слова, які представляють вміст веб-сторінки, серед інших. Ці теги вставляються в HTML-код документа, зокрема, між відкритими і закриваючими тегами.

Оскільки ключове слово meta вважається мертвим, ви можете зосередити свої зусилля на інших тегах, таких як назву, опис, роботів і кодування.

Заголовок Meta фактично не є мета-тегом, оскільки він є обов'язковим елементом сторінки, а мета-теги є лише необов'язковими. Тим не менш, ви повинні оптимізувати мета назву, оскільки це може зміцнити ваш SEO і поліпшити продуктивність в пошукових системах. Завдяки доступності всього 69 символів, ви зможете творчо використовувати ключові слова для залучення відвідувачів.

Мета опис обмежує символи до 156, і ви повинні бути в змозі ввести деякі ключові слова без звучання, як спам. Щоб збільшити свій веб-сайт, ви повинні надати добре написаний мета-опис. Цей мета-тег повинен мати змогу повідомляти пошукову систему та користувачів про те, про що ваш сайт, запрошувати користувачів відвідувати ваш сайт і сприяти підвищенню рейтингу кліків ваших сайтів.

Тег роботів, який вважається одним з релевантних відповідних тегів, використовується для визначення того, чи повинна пошукова система індексувати певну сторінку. Він також використовується, щоб вказати, чи є посилання на веб-сторінці, які ви не хочете дотримуватися.

Коди є важливими, оскільки всі веб-сайти перевіряють їх. Він також відомий як тег UTF-8.

Оскільки набір символів (charset) використовується для точного відображення всього вмісту веб-сторінки на візуальному носії, важливо правильно вказати набір символів, щоб браузер міг правильно відобразити сторінку.

Багато програм для оптимізації веб-сторінок, таких як Google Page Speed ​​рекомендує правильне кодування символів у веб-сторінках HTML , які повинні бути вказані в самому ранній частині процесу візуалізації. Це дозволить веб-переглядачам відображати веб-сторінки, не аналізуючи його код, щоб знайти набір символів. Це може значно зменшити час завантаження сторінки. Швидкі сторінки допомагають зміцнювати цінність SEO сайту. І це пропонує численні переваги щодо рейтингу пошукових систем у довгостроковій перспективі.