Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Безвізові подорожі по Європі та світу

Опубликовано: 29.10.2018

видео Безвізові подорожі по Європі та світу

Кого і за яких умов пускатимуть в Європу

# румунський паспорт

... можливість подорожувати, жити і легально працювати в будь-якій європейській країні ...Це одна з численних переваг внутрішнього румунського паспорта (булетіна) і невід'ємне право громадянина ЄС. Ви зможете подорожувати, жити і легально працювати в будь-якій європейській країні. Важлива перевага громадянства Румунії - це повна свобода переміщення по всіх країнах-членах Європейського Союзу та інших країнах земної кулі без відкриття віз, а їх налічується більше ста! Деякі країни Ви можете відвідати на підставі тільки однієї ID карти , навіть без наявності закордонного паспорту!


У Європу без віз: режим очікування

Наші фахівці допоможуть Вам назавжди забути клопоти, пов'язані з отриманням віз для відвідування європейських країн. Кожна поїздка вимагає багато часу і зусиль для оформлення документів, додаткових фінансових витрат на відкриття візи. А іноді в силу обставин зриваються гарячі путівки, важливі зустрічі, відрядження і цілі контракти. Румунський паспорт - це Ваші ворота в Європу, що відкривають епоху вільного переміщення. Великобританія, Данія, Португалія, Австрія, Бельгія, Чехія, Фінляндія, Ірландія, Німеччина, Угорщина - найбільш популярні країни Європи завжди відкриті для Вас і Ваших дітей. Але це не все. Японія, Австралія, Нова Зеландія, Канада, США - ви зможете відвідати ці країни в безвізовому режимі в недалекому майбутньому, оформивши румунське громадянство . При цьому ми завжди рекомендуємо попередньо ознайомитися з детальними умовами в'їзду та режиму перебування на території країни, в яку Ви вирушаєте.

Не відкладайте питання оформлення громадянства Румунії на завтра, почніть будувати своє майбутнє вже сьогодні! Наші фахівці нададуть Вам всебічну підтримку, щоб Ви швидко і максимально комфортно отримали бажане!

rss