Навигация по сайту

Популярные статьи

Біле просування сайтів

Що відрізняє успішний сайт Що відрізняє успішний сайт? Інформативний, зрозумілий, періодично оновлюваний контент, а також естетичний дизайн, зручна навігація. Такий ресурс викликає незмінний інтерес користувачів. Слава про нього множиться в мережі, що в підсумку веде до збільшення тематичного трафіку. Сторонні сайти «шанують за честь» зробити з ним обмін посилальної масою, що, безумовно, зміцнює довіру пошукових систем.

Звичайно ж, власники стабільно успішних сайтів найчастіше вибирають білі методи просування сайту, адже вони не хочуть ризикувати рейтингом свого «дітища», вважаючи за краще платити гроші протягом довгого періоду за «збереження» досягнутого результату.

Пошукове просування, реєстрація в офіційних каталогах і пошукових системах, поширення новин та прес релізів бізнес структури, розміщення унікальних статей на конкретних тематичних ресурсах - ось що має на увазі біла розкрутка сайту.

Однак і тут все не так просто, як здається. Безперечно, біле просування сайту є єдино вірним варіантом розкрутки ресурсу. Але тільки теоретично. Практика показує, що з міркувань доцільності іноді потрібно користуватися і дещо іншими способами.

Наприклад, часом безкоштовна посилання на ресурс у вигляді www.ХХХ.ru працює більш ефективно, ніж стандартна посилання з продуманою фразою, що включає ключовий запит для www.ХХХ.ru. А це вже далеко не білі методи просування сайту.

Як стверджують фахівці, сьогодні вижити сайту тільки за рахунок просування сайтів білими методами неможливо. Так чи інакше, але доводиться задіяти «прихована зброя». В іншому випадку конкуруючі ресурси швидко витіснять «правильний» сайт з «насидженого місця». Адже вони то не церемоняться при виборі засобів. Ті, хто шукає легких перемог, ігнорують біле просування сайту.

За рахунок спритних, «чорних» прийомів вони швидко досягають вершини мережевого Олімпу. А ті «законослухняні» ресурси, для яких використовується просування сайтів білими методами, «розкручуються» занадто довго, упускаючи час і можливості. Але не можна забувати про «золоту середину».

Особливо зваженої повинна бути оптимізація ресурсів вузькою або спеціальної тематики. Просування такого сайту утруднено через невелику за обсягом цільової аудиторії. Тут біла розкрутка сайту також не завжди виправдана.

Що ж можна взяти на озброєння з «сірих» прийомів? Покупку посилань на тематичних сайтах за допомогою мережевих бірж посилань; обмін посилальної масою зі сторонніми ресурсами; формування каталогу ресурсів на сайтах.

Що відрізняє успішний сайт?
Що ж можна взяти на озброєння з «сірих» прийомів?