Навигация по сайту

Популярные статьи

Білі і чорні методи просування сайту

  1. «Білі» методи - їх перевага та недоліки
  2. «Чорні» методи - їх переваги та недоліки
  3. Критерії використання «білих» і «чорних» способів розкручування сайту

В даний час досить великий галуззю бізнесу в Інтернеті вважається робота по   просування сайтів В даний час досить великий галуззю бізнесу в Інтернеті вважається робота по просування сайтів . У кожного власника ресурсу присутні свої тонкощі і хитрощі, які не можна не враховувати. Розкрутити і просунути проект реально за допомогою багатьох варіантів, і всі їх можна умовно розділити на «білі» і «чорні», простіше кажучи, на дозволені і заборонені. Це свідчить про те, що сайти можна просувати як легально, користуючись дозволеними для всіх способами, так і нелегально, вдаючись до таких методів, які завдають шкоди або шкоди іншим ресурсам.

Використовуючи в просуванні сайту «біле» SEO, ви не принесете сайту шкоди, але результату доведеться чекати довгий час. Якщо ж вдатися до «чорного» SEO, то результат не змусить себе чекати, але це буде дуже ненадовго. Підсумком цієї розкрутки може бути відмова пошукових систем від проектів, які застосовують «чорні» варіанти розкрутки. Хоча такий метод на сьогоднішній день має велику популярність.

«Білі» методи - їх перевага та недоліки

Головною перевагою «білих» способів просування проекту є найширший вибір різних варіантів і довгостроковий стабільний результат. Щоб цього досягти, необхідно використовувати якісний інформаційний контент , Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на сайті, контекстну рекламу і, крім цього, ще обмінюватися посиланнями з іншими ресурсами схожої тематики.

У «білих» варіантів просування можна виділити тільки один недолік - це висока вартість. Оскільки хтось повинен писати унікальний контент, малювати графіку і моделювати і впроваджувати рекламні слогани. Крім цього, на «білу» розкрутку потрібен тривалий час, тому що можуть виникнути додаткові роботи.

«Чорні» методи - їх переваги та недоліки

Використання «чорних» способів просування проектів дозволяє домогтися бажаного результату, тобто просунути ресурс в ТОП-10 пошукових запитів за дуже короткий період. Таких варіантів існує досить багато, але всі вони нечесні - це використання прихованої інформації, накрутка лічильників, створення дорвеев тощо. Природно, результат може бути яскравим і швидким. Але з іншого боку, якщо пошуковий бот визначить, що сайт просувається «чорними» методами, то замість лідируючих позицій проект потрапить на позиції банани, замість прибутку власник отримає «мертвий» ресурс, до якого буде закритий доступ. Тому слід враховувати безліч нюансів при використанні нелегальних варіантів просування сайту. Вибравши «чорні» способи, власник повинен розуміти, що всі його старання можуть досить швидко зійти на «ні».

Критерії використання «білих» і «чорних» способів розкручування сайту

Необхідно враховувати завдання, які ви ставите перед проектом. Наприклад, якщо вам дуже необхідні високі показники лічильників відвідуваності, а потім ресурс буде вам не потрібен, то, звичайно, чорні способи принесуть користь.

Якщо ж вам необхідний довгостроковий проект, якщо вам потрібно отримати його постійного розвитку і зростання, то краще використовувати тільки «білі» методи просування. «Білі» SEO-методи не приносять швидких результатів, але пройде час, і вся ваша виконана робота прекрасно позначиться як на показниках пошукових систем, так і на відвідини і видачі. Слід пам'ятати, що «білі» способи потребують довгострокової роботи і терпінні, але забезпечать якісний результат.

На завершення слід сказати, ви повинні самі вирішити, які методи використовувати для просування і розкрутки свого проекту, або звернутися до web-майстру, який буде займатися створенням сайту і просуванням вашого ресурсу професійно.