Навигация по сайту

Популярные статьи

Біографія Роберта Ділтса

Дана інформація може бути неактуальною. Уточнюйте інформацію на нашому сайті psy-master.ru .

Народився 21 березня 1955 року. Почав займатися НЛП вже в 20 років, приєднавшись до відкривачів НЛП Річарду Бендлера і Джону Гриндеру. Його вчителями стали такі всесвітньо відомі люди як Мілтон Еріксон і Грегорі Бейтсон. Талановитий молодий чоловік швидко провігался у вивченні психології, фізіології, нейрології і багатьох інших наук і вже в 1977 році був прийнятий в члени президентської спільноти молодих вчених за роботу з дослідження кореляції окорухових сигналів і діяльності мозку, проведену в інституті нейропсихіатрії в Сан-Франциско. Згодом він отримав вчений ступінь Каліфорнійського університету Санта Круз за роботи в області поведінкових технологій.

Почавши активно вести тренінги НЛП, Роберт Дилтс незабаром став одним з найцікавіших тренерів світу, поєднуючи в собі все найкраще з знань і умінь тих людей, з якими йому довелося працювати. До кінця сімдесятих їм спільно з Леслі Кемерон-Бендлер-Леба, Девідом Гордоном і Мерібет Майерс-Андерсон були розроблені і затверджені стандарти програм сертифікаційних курсів Практика і Майстер-Практика НЛП. Багато з технік і моделей, які увійшли туди, вже на той час були авторськими розробками Ділтса (наприклад, Реімпрінтінг, Інтеграція Конфліктних Переконань, Паттерни Розкручування, Стратегія Орфографії, Техніка Лікування алергії, Нейрологічні Рівні, Цикл Зміни Переконань і ін.). В цей же час молодий вчений захопився ідеєю алгоритмізації розумових процесів і розробкою на їх основі комп'ютерних систем.

У 1981 році їм була заснована компанія "Behavioral Engineering", в продукції якої отримали втілення його найсміливіші задуми, касающі еся взаємодії людини і комп'ютера. Цією компанією були розроблені і випущені у світ комп'ютерні програми роботи з внутрішніми розумовими стратегіями людини, з його станами і поведінковими реакціями. Крім того було розроблено унікальний пристрій биообратной зв'язку, що дозволяє управляти комп'ютером за допомогою уявних команд.

Продовжуючи розвивати напрямок навчання НЛП, роком пізніше Роберт Дилтс і приєднався до нього Тод Епштейн відкрили Центр динамічного Навчання і Університет НЛП, які дозволили повністю реалізувати базове і додаткове навчання НЛП в цих стінах.

Многлетняя науково-практична діяльність дала свої результати: нині Роберт Дилтс визнаний у всьому світі як один з соразвівателей і найбільших тренерів, які практикують НЛП. Він проводить консультації і тренінги по всьому світу, працюючи з організаціями, професійно-орієнтованими групами і приватними особами. Клієнтами Ділтса за останній час були комп'ютерна фірма Apple Computer, авіакомпанія Alitalia, кінокомпанія Lucasfilm Ltd., Американське товариство навчання і розвитку, Орегонському асоціація сестер милосердя, Медичний університет в Майамі і всі найбільші інститути НЛП. Він читає популярні лекції, де розповідає про НЛП, розробляє проекти презентацій для багатьох міжнародних товариств та асоціацій, інститутів і університетів по всій земній кулі. Навчання навичкам творчості і системного мислення керівництва Фіата і IBM, організаційне навчання і розвиток навичок спілкування для співробітників італійської компанії State Railway - ось далеко не повний перелік проектів і програм, якими Роберт Дилтс керує і до цього дня.

Не залишилася без уваги і літературна сторона його творчої діяльності. Дилтс - основний автор книги "Нейро-лінгвістичне Програмування", Том 1, яка визнана стандартом у цій галузі. Книги "Зміна систем переконань" і Переконання: шляхи до здоров'я і благополуччя "описують його роботу зі зміни обмежують переконань і створення діючих систем переконань." Інструменти мрійників "і" Навички майбутнього "досліджують додаток НЛП до того, як підвищувати творчі здібності і управляти ними . Ефективна презентація навичок містить ключ до вмінням, необхідним для успішного публічного виступу. У трьох томах книги "Стратегії геніїв" інструменти НЛП прикладаються до моделювання процесів мислення найважливіших историче ких особистостей, таких як Аристотель, Шерлок Холмс, Дісней, Моцарт, Ейнштейн, Фрейд, Леонардо і Нікола Тесла. До цього можна додати, що Дилтс написав безліч статей для широко відомих енелперскіх видань, таких як NLP World, Anchor Point, Inner Quest і ін.

(C) одна тисяча дев'ятсот дев'яносто дев'ять Центр НЛП в Освіті

Пишіть нам: [email protected]