Навигация по сайту

Популярные статьи

Біплан 1939 року здійснив аварійну посадку в Приангарье, постраждали 2 людини

  1. Приватний двомісний літак - біплан 1939 року - здійснив аварійну посадку на півночі Іркутської області,...

Приватний двомісний літак - біплан 1939 року - здійснив аварійну посадку на півночі Іркутської області, в Нижньоудинськ районі, постраждали 2 людини, повідомляв 12 серпня «Комсомольська правда - Іркутськ» з посиланням на єдину чергову диспетчерську службу.

Літак вилетів з Красноярського краю і сіл недоступною місцевості на старому аеродромі в Нижньоудинськ районі. Пілота і пасажира забрали на вертольоті Мі-8 рятувальники з Красноярська.

За інформацією видання, літак летів в Нижню Гутар, повинен був дозаправитися в Нижнеудинске. Постраждав пілот, з ним була його дочка, вона отримала невеликі травми. За попередньою інформацією, причина аварійної посадки - технічна несправність.

Літак виявився біпланом По-2 1939 року випуску. Чоловік сам його відновив і не раз літав на ньому. За даними видання, в 2013 році він літав на ньому з Красноярська в порт Діксон, подолавши майже 5 тисяч кілометрів.

По-2 - багатоцільовий біплан дерев'яної конструкції, створений в 1927 році. Кабіна По-2 відкрита. Повітряне судно розвиває швидкість не більше 60 кілометрів на годину. У роки Великої Вітчизняної війни його називали «кукурузник».

2018-08-12 12:08 12 серпня 2018