Навигация по сайту

Популярные статьи

Біржа посилань GoGetLinks

  1. Як зареєструватися в GoGetLinks
  2. Як створити новий проект?
  3. Як купувати посилання в Гогетлінкс?

Привіт шановні читачі блогу PomKomp.ru Займаючись створенням і розкручуванням свого проекту мені довелося зіткнутися з одним дуже цікавим сервісом. GoGetLinks - це сервіс, призначений для покупки вічних посилань з якісних сайтів або блогів-донорів. Посилання в Гогетлінкс купуються і оплачуються 1 раз. Іншими словами, оптимізаторові не доведеться платити за розміщення посилання щотижня або місяць. При цьому біржа посилань GoGetLinks дає гарантію, що протягом 70 днів після розміщення посилання не буде знята. Якщо недобросовісний вебмастер вирішив зняти посилання протягом цього часу, сервіс поверне оптимізаторові витрачені гроші. Але подібна ситуація є рідкістю, адже на цю біржу не потрапляють неякісні сайти через жорстку модерації. Представники біржі перевіряють сайти на фактор СДЛ (зроблений для людей). Ресурси, напхані партнерськими посиланнями, банерами і неунікальним контентом, ніколи не пройдуть модерацію в Гогетлінкс.

Як зареєструватися в GoGetLinks

Для того щоб покупка вічних посилань не відображено занадто складним процесом, необхідна інструкція по роботі з GoGetLinks. Першим пунктом цієї інструкції є реєстрація користувача. Для цього варто відвідати офіційний сайт біржі і вибрати вкладку «Оптимізаторам».

У цій вкладці користувачі можуть познайомитися з двома відео, в яких детально викладаються переваги роботи з Гогетлінкс. Познайомившись з відео, оптимізатор може перейти до реєстрації свого аккаунта. Для цього необхідно вказати адресу електронної пошти, придумати ім'я користувача і пароль, а також підтвердити ознайомлення з правилами сайту і призначеним для користувача угодою. Після успішного заповнення всіх полів, на електронну пошту буде відправлено листа з інструкціями для завершення реєстрації. Щоб завершити процес реєстрації користувачеві слід перейти за посиланням, зазначеної в листі.

Після завершення реєстрації оптимізатор автоматично потрапить на вкладку «Мої кампанії». Для того щоб приступити до покупки вічних посилань необхідно натиснути на кнопку «Створити нову кампанію».

Для того щоб приступити до покупки вічних посилань необхідно натиснути на кнопку «Створити нову кампанію»

Як створити новий проект?

Перейшовши в розділ «Додавання кампанії», оптимізаторові належить заповнити кілька вкладок. Перш за все, йому необхідно придумати назву проекту. Назва необхідно виключно для особистого зручності користувача. Особливо це актуально в тому випадку, якщо у оптимізатора кілька різних проектів.

Інструкція по роботі з GoGetLinks говорить про те, що далі необхідно вибрати цікавий тип посилань Інструкція по роботі з GoGetLinks говорить про те, що далі необхідно вибрати цікавий тип посилань. Біржа надає 3 варіанти:

  • контекстні посилання;
  • короткі замітки;
  • посилання-зображення.

Оптимізатор може вибрати як один, так і всі 3 варіанти. Варто докладніше розповісти про особливості запропонованих варіантів. При виборі контекстних посилань веб-майстер підбирає їм місце в уже опублікованих статтях і новинах. Короткі замітки передбачають написання 1-3 пропозицій, в які вставляється вічна посилання. Нарешті, картинки-зображення передбачають використання вже наявної на сайті картинки, в яку вебмастер вставляє гіперпосилання оптимізатора.

Після цього оптимізатора необхідно вказати адресу і текст вічної посилання. Біржа посилань GoGetLinks дозволяє вказувати стільки сторінок і анкоров, скільки хоче користувач. Для додавання додаткових сторінок необхідно натиснути на кнопку «Додати ще анкор і URL». Також оптимізатор може дозволити або заборонити схиляння тексту посилання.

Наступний етап створення нового проекту - вибір тематики сайту , На якому будуть розміщені вічні посилання. Біржа посилань Гогетлінкс пропонує півтора десятка варіантів, але оптимізаторів рекомендується підбирати тему, яка буде максимально відповідати розміщується посиланням. Оптимізаторів також повинна порадувати така функція, як ігнорування сайтів, які беруть участь в автобіржі. Це означає, що користувач зможе просувати свій сайт тільки на тих веб-ресурсах, що не застосовують автоматичне розміщення посилань.

Далі оптимізаторові слід вибрати максимальну кількість вічних посилань, розміщених на одній сторінці Далі оптимізаторові слід вибрати максимальну кількість вічних посилань, розміщених на одній сторінці. Тут слід знайти «золоту середину». Потрібно пам'ятати, що 2-4 посилання можуть відводитися на рейтинги, лічильники і дружні проекти. Тому ідеальним варіантом буде вибір від 4 до 7 вічних посилань.

Інструкція по роботі з GoGetLinks також говорить, що оптимізаторові слід вибрати характер сторінки, на якій буде розміщена вічна посилання. Це можуть бути як проіндексовані сторінки в пошуковій системі Яндекс, так і абсолютно нові сторінки, які в найближчі 70 днів повинні потрапити в індекс. В іншому випадку Гогетлінкс зробить повернення коштів, витрачених на розміщення посилання. Представники біржі GoGetLinks рекомендують використовувати обидва варіанти розміщення.

Оптимізатори мають можливість вказати додаткові вимоги до розміщення статей з вічними посиланнями Оптимізатори мають можливість вказати додаткові вимоги до розміщення статей з вічними посиланнями. Їх необхідно вказати в полі «Опис і коментарі до завдання». Завершальний етап створення проекту - вказівка ​​вартості розміщення огляду. Оптимізатори повинні розуміти, що чим вище буде оплата, тим більше якісні веб-ресурси будуть готові розмістити статті з вічними посиланнями. Так, вартість розміщення на сайті з тИЦ більше 850 в 3 рази вище публікації огляду з вічними посиланнями на веб-ресурсах, тИЦ яких не перевищує 40.

Після заповнення всіх полів для завершення реєстрації проекту залишається тільки натиснути на кнопку «Готово». Створений проект моментально з'явиться в розділі «Мої кампанії». Цей проект буде автоматично доступний веб-майстрам через пошук. Оптимізаторам залишається тільки відхиляти чи схвалювати надходять заявки.

Крім цього, оптимізатори можуть підключити функцію автоочищення посилального профілю. Ця функція буде корисна в тому випадку, якщо сайти-донори зіпсуються або потраплять під фільтр Яндекса АГС .

Ця функція буде корисна в тому випадку, якщо сайти-донори зіпсуються або потраплять під   фільтр Яндекса АГС

Варто додати, що для отримання заявок від веб-майстрів, оптимізаторів слід попередньо поповнити бюджет. Якщо створений проект буде неактивний протягом 30 днів, Гогетлінкс автоматично переносить його у вкладку «Закриті». При необхідності користувач може відкрити закритий проект в будь-який момент.

Як купувати посилання в Гогетлінкс?

Купівля вічних посилань в GoGetLinks починається з переходу в розділ «Пошук майданчиків». Там слід встановити необхідні параметри пошуку:

Особливу увагу слід приділити показникам біржі Гогетлінкс. Такий показник, як «GoGetLinks траст »Говорить про рівень довіри біржі до сайту і SEO-ефекту посилань на конкретного майданчика. Показник «GoGetLinks траст» оцінюється балом від 0 до 10. Хороші сайти, які підходять для просування, як правило, оцінюються 7 і більше балами. Показник «посилальними» дозволяє оптимізаторові шукати майданчики відповідно до кількості посилань до числа сторінок, проіндексованих в Яндексі.

Показник «Швидкість» дає можливість задати часовий відрізок, протягом якого будуть розміщені огляди з вічними посиланнями. Оптимізатори також можуть вибрати чекбокс N / A. В результаті цього в пошукову видачу потраплять і ті майданчики, для яких швидкість розміщення оглядів ще не визначена.

Після того як оптимізатор введе всі необхідні критерії пошуку, залишається тільки лише натиснути кнопку «Знайти». Потім з'явиться список майданчиків, доступних для розміщення вічних посилань. Цей список можна експортувати в Microsoft Excel для подальшого відбору відповідного майданчика. Для цього слід скористатися такими функціями Excel, як фільтр і сортування.

Після завершення відбору слід перевірити вибрані майданчики за допомогою RDS Bar. Цей унікальний плагін від Google дозволяє швидко проаналізувати SEO-показники обраної майданчика. Крім того, перевірку обраного сайту слід здійснити і візуально.

Слід додати, що покупка вічних посилань в GoGetLinks може бути застрахована на рік. Вартість страховки становить 14% від ціни розміщення. Для того щоб оформити страховку необхідно поставити позначку навпроти фрази «Застрахувати огляди».

Для того щоб оформити страховку необхідно поставити позначку навпроти фрази «Застрахувати огляди»

Страховка спрацює в тому випадку, якщо огляд повністю пропаде і не буде доступний до відновлення. Слід зазначити, що страхові виплати не доступні для виведення. Їх можна витратити для розміщення вічних посилань на інших майданчиках. Оптимізатори можуть щорічно продовжувати страховку.

Для того щоб покупка вічних посилань в GoGetLinks була завершена, оптимізаторові залишається тільки натиснути на кнопку «Замовити». Після цього з рахунку оптимізатора спишеться сума, еквівалентна вартості розміщення контекстної посилання, замітки або малюнки-посилання. У свою чергу, веб-майстер отримає повідомлення про покупку вічної посилання і почне підготовку для розміщення відповідного огляду. У цей момент заявка оптимізатора потрапляє в розділ «В процесі написання». Після того як стаття буде готова, оптимізатор зможе перевірити її на якість і наявність вічної посилання. Покупцеві залишається прийняти запропоновану статтю. В цьому випадку вона переміститися в розділ «Очікують індексації». Далі огляд з вічними посиланнями буде розміщений в мережі, але при цьому заблокована сума не піде з рахунку покупця до тих пір, поки стаття не пройде індексацію в пошуковій системі Яндекс. Якщо виникне якась помилка індексації, то робота відправляється на доопрацювання із зазначенням причини.

Ось власне і все, що мені хотілося розповісти про цей чудовий сервіс. Наостанок хотілося сказати, що для розкрутки власного сайту не варто забувати і про внутрішню оптимізацію, а зокрема про внутрішню перелинковку .

Якщо Вам сподобалася ця стаття, то підписуйтесь на нові і скористайтеся, будь ласка, кнопочками:

СХОЖІ СТАТТІ

Як купувати посилання в Гогетлінкс?
Як створити новий проект?
Як купувати посилання в Гогетлінкс?