Навигация по сайту

Популярные статьи

Bitcoin Forwarding Plugin for OcStore

 1. установка

ocStore - це допрацьована російська версії OpenCart 2.3. Основні відмінності між ocStore і OpenCart є: локалізація файлів, російський мовний пакет для бази даних, календаря, а так само поліпшений SEO, розширення і функціональність.

Плагін для ocStore приймає біткоіни-платежі від клієнта і передає їх в гаманець власника магазину.

Ми підтримуємо біткоіни-протокол SegWit. Такі транзакції мають більший пріоритет і меншу комісію мережі.

Плагін підтримує ціни на товар в біткоіни або перераховує будь-які фіатние валюти за середнім поточним курсом. Магазин отримує лише біткоіни.

Режим налагодження сохраненяет всі дії плагіна в журнал повідомлень про помилки. Але якщо у вас немає проблеми з плагіном, то ми рекомендуємо не включати цей режим.

"Мінімальна кількість підтверджень" - це кількість підтверджень оплати в блокчейн-мережі. Рекомендуємо 3, мінімум 1 підтвердження. Значення за замовчуванням 1.

установка

Перевірте налаштування FTP в адмін-панелі ocStore: Система »Налаштування натисніть Редагувати і відкрийте вкладку FTP. Введіть FTP хост, порт, ім'я користувача, пароль, кореневої каталог (FTP каталог). Потім виберіть включити FTP. Не забудьте зберегти настройки.

 1. В адмін-панелі, перейдіть в розділ Додатки »Установка доповнень. Натисніть завантажити, виберіть завантажений файл apirone-ocstore.ocmod.zip з вашого комп'ютера, а потім натисніть Продовжити (якщо завантаження з якоїсь причини не працює, ви можете знайти рішення на сторінці OpenCart ).


  zip з вашого комп'ютера, а потім натисніть Продовжити (якщо завантаження з якоїсь причини не працює, ви можете знайти рішення на  сторінці OpenCart  )

 2. Включити встановлене розширення Apirone:
 3. В адмін-панелі, перейдіть на сторінку Додатки, потім у випадаючому меню виберіть Платежі, знайдіть Apirone (Bitcoin) і натисніть конпку встановити.
  В адмін-панелі, перейдіть на сторінку Додатки, потім у випадаючому меню виберіть Платежі, знайдіть Apirone (Bitcoin) і натисніть конпку встановити

 4. Введіть свій біткойн-адреса і налаштуйте інші настройки розширення:

  В адмін-панелі, перейдіть на сторінку Додатки, потім у випадаючому меню виберіть Платежі, знайдіть Apirone (Bitcoin) і натисніть конпку встановити. Не забудьте зберегти настройки.
  В адмін-панелі, перейдіть на сторінку Додатки, потім у випадаючому меню виберіть Платежі, знайдіть Apirone (Bitcoin) і натисніть конпку встановити

Скачайте плагін для ocStore, що б встановити його і приймати біткоіни в своєму інтернет-магазині.

Подивіться відкритий код PHP-плагіна в нашому репозиторії на GitHub Подивіться відкритий код PHP-плагіна в нашому репозиторії на GitHub.