Навигация по сайту

Популярные статьи

бізнес копірайтинг

Існує думка, що бізнес-копірайтинг - це такий особливий стиль, близький до юридичної або медичного. Чим складніше і заплутаніше - тим краще. Замість «продаємо тюбетейки» - «здійснюємо продаж національних головних уборів тюркських народів». Замість «даємо гарантію 5 років» - «наші високопрофесійні фахівці забезпечують збереження і недоторканність споруджених конструкцій протягом встановленого договором терміну, який дорівнює половині десяткового циклу».

Замість «даємо гарантію 5 років» - «наші високопрофесійні фахівці забезпечують збереження і недоторканність споруджених конструкцій протягом встановленого договором терміну, який дорівнює половині десяткового циклу»

Начебто читач - засланий андроїд з планети Шелезяка, ніколи не читав художніх книг, хто не любить сам пропустити жаргонне, а то і міцне слівце з нагоди, і не писав в дитинстві «карова».

Бізнес-тексти нічим не відрізняються від звичайних, так як їх читають звичайні люди

Власники бізнесу - не прибульці з кардинально іншою логікою і світосприйняттям. Їм точно так же шкода свого часу на розплутування хитросплетених конструкцій, вони теж люблять хороший склад, тонкий стиль і легкий гумор.

Це не стосується статуту компанії, договорів та іншої офіційної документації, але тут зовсім інша справа - такі тексти дійсно повинен писати юрист, а не копірайтер.

Ризикну стверджувати, що навіть комерційні пропозиції і офіційні листування повинні бути «людськими», а не канцелярітнимі.

Однак копірайтери самі люблять «бізнес-стиль» (тобто банальний канцелярит), люто його захищають і навіть шанобливо називають «науковим». І ось чому:

  1. За стосами порожніх шаблонних фраз можна приховати відсутність думки.
  2. «Бізнес-копірайтери» всі рівні: можна зайняти свою уютненькая нішу, навіть якщо тобі немає що запропонувати ринку.
  3. Якщо набити руку, такі тексти печуться швидко і добре, як пиріжки. Сам автор при цьому може взагалі дивитися серіал або робити уроки з дітьми: щоб комбінувати заздалегідь заготовлені конструкції, робота думки не потрібно.
  4. При цьому, як не парадоксально, замовники готові платити за таку роботу більше, ніж за банальне seo або інформаціоннікі. Мабуть, через чарівного слова «бізнес».
  5. Облажаться неможливо. Якщо в авторському копірайтингу і журналістиці «дурь кожного видно», то тут можна бути абсолютно нещасним, і все одно видавати чистенькі і гладенькі тексти.

Якщо ви теж вважаєте, що ніякого «бізнес-копірайтингу» як окремого стилю не існує, а люди завжди залишаються людьми, незалежно від того, їздять вони на «Бентлі» або на самокаті - пишіть на [email protected] . Знайдемо, про що поговорити.

Аналіз текстів на сайті замовника 1500 рублів Простий текст, який не потребує глибокого вивчення теми і аналітики ринку (опису товарів, сео) обсягом до 2000-4000 знаків 2250 рублів Простий текст, який не потребує глибокого вивчення теми і аналітики ринку (опису товарів, сео) обсягом понад 4000 знаків 600 рублів за 1000 знаків Складний інформаційний текст, текст на головну, аналітика об'ємом 2000-4000 знаків 4000 рублів Складний інформаційний текст, текст на головну, аналітика об'ємом понад 4000 знаків 1000 рублів за 1000 знаків Робота англійською мовою + 50% від стоимост проекту Заборона на використання роботи в портфоліо + 20% від вартості проекту