Навигация по сайту

Популярные статьи

Бізнес молодість відгуки - викриваємо обман.

  1. Окремо зупинюся на проекті The game.
  2. Абревіатури і методики БМ що це?

Добрий день шановні читачі. У цій статті я виведу розкручену бізнес молодість на чисту воду і покажу очевидні косяки в «успішності» їх випускників і методик, покажу що багато відгуки про бізнес молодості лажа. Якщо ви шукаєте матеріали з метою прийняти рішення про проходження тренінгу БМ то ця стаття для вас.

Перш ніж почати зривати маски успішності з їх випускників і показувати явні косяки я акцентую вас на тому, що все в цій статті, рівно як і всі розрахунки є моєю суб'єктивною оцінкою їх проекту (ст. 10 Європейської конвенції про права людини).

У записі Бізнес молодість ... Відгуки ... писав, що я, після перегляду одного з їх агітаційних відео мало не купив їх «інтенсив», і врятувало мене тільки те, що у них лагал сайт і просив повторити спробу оплати пізніше, а на ранок я охолов. В принципі на цьому можна було б заспокоїтися, тому що та стаття знаходиться в топ 10 у яндекса і у гугла за запитом «негативні відгуки бізнес молодість», але проблема в тому, що запит не самий популярний, хоча і по ньому я отримую трафікJ.

Сама ця стаття з'явилася після того як БМ прислала мені в пошту чергового листа. Власне ось воно:

Я б може його і проігнорував, але в цей, ж дня прийшло ще один лист, а між цими подіями мені подзвонили і вельми невміло запрошували на коучинг:

- ви цікавилися продуктами БМ, ось ми запрошуємо вас на коучинг в Єкатеринбурзі, поки ціна низька і бла бла бла ...

- Хлопці, а чим ви кращі за інших, чому я повинен вчитися у вас і що мені дасть коучинг? хлопець на тому кінці взагалі поплив - нічого виразного мені не відповіли крім розповіді про те які вони чудові, але мені-то не їхня чудова потрібна, а моя особиста вигода.

Млять, вони співробітників своїх не можуть навчити продавати, а вчать всю країну ...

Якщо чесно, вони мене дістали і це було останнє їх лист в моєму ящику, так як я відписався від їх марення натиснувши на кнопку «спам», чого і вам раджу. Причиною мого настільки неадекватної поведінки стало те, що я вперше почитав їх рубрику кейси. Якщо чесно після знайомства з нею я сидів і крив монітор благим матом, так як більшу ахінею я бачив тільки у теоретика Юрія Мороза (я обов'язково напишу і про нього теж). Я не уявляю яким ідіотом треба бути щоб повірити в їх казки ... Але давайте по порядку.

В кейсах у БМ написана абсолютна лажа. Половина проектів там нежиттєздатні, а у другої половини те, що вони називають «чистими» в кращому випадку може бути брудними і тільки у кількох проектів є реальні шанси виявитися правдою (все в межах статистики 90-10).

Давайте буду доводити. Я сюди вставлю картинки (щоб вони не видалили) з сайтів «учнів» і з рубрики «кейси» (туди потрапляють найкращі випускники), додам неактивні посилання, щоб ви могли перевірити, що я це не зі стелі взяв. Ще одне припущення я спеціально вибрав кейси з явними і зрозумілими всім косяками.

Кейс перший ...

Сервіс по ремонту ноутбуків =)

Цей кейс найкрасивіший, так як він опинився в моїй темі, я сам СЕРВІСНИК і сам виріс з сервісного центру . Ціни у нас за часів сервісу були вище ніж зараз у них на сайті, Основний напрямок судячи з інформації з кейса - ремонт ноутбуків, як показує моя практика - середній чек на ремонт ноутбука 2500 рублів, а ремонт займає 3 години, даний товариш по запевненням БМ маючи 2 сервісних центри в Москві має чистими 1 500 000 в місяць ...

Давайте подивимося його сайт:

Я пропоную прибрати у нього витрати на всіх співробітників (а їх як мінімум має бути по десятку чоловік на сервіс так як оборот повинен бути великим і оренду ... Давайте порахуємо скільки ноутбуків треба полагодити щоб мати 1,5 млн чистими ... (1 500 000 * 1 , 15 (податки)) / 2500 = 690 ноутбуків за місяць на перший погляд реально, але давайте порахуємо людино-годин 690 * 3 = 2070 годин ....

А ось тут то і нестиковка .... В місяці всього 24 * 30 = 720 годин, а робітників з них 140 при стандартних робочих дні і п'ятиденці.
Припустимо що кожен з його гіпотетичних сервісників 1 годину витрачає на пошук запасних частин 1 година на перекури і 6ть годин лагодить ноутбуки (тобто 75 відсотків часу йде на ремонт). Таким чином за місяць на ремонт ноутбуків 1 співробітник витрачає 140 * 0,75 = 105 годин.
20 співробітників за місяць наберуть тільки 20 * 105 = 2010 годин ...
А треба на ремонт ноутбуків 2070 годин! (Хоча розрив невеликий і легко покривається понаднормової роботою)
Але Згадаймо про мої припущення - я вважав, що сервісники працюють без зарплати і приміщення у нього безкоштовні і комунальні платежі у нього відсутні і податки він не платить ...

Якщо чесно я сумніваюся що у нього 20 сервісників на 2 СЦ, і кожному треба платити, хороший СЕРВІСНИК коштує дорого ... ..И сервіс заробляє нема на ремонті ноутбуків жодних фізиків, а на обслуговуванні оргтехніки у юридичних осіб ....

Тепер давайте подивимося «досягнення» його сайту:

Хоча я і не є фахівцем з сео, мені очевидно що даний сайт знаходиться під АГС (автоматичний фільтр говносайтов) і директ на нього буде коштувати як чугуніевий міст. Таким чином, в цьому кейсі ганебна брехня, так як він реальний, якщо не платити за оренду, податки і всі співробітники будуть альтруїстами + сайт під фільтром і рекламувати його буде дорого. Рублів 300 чистими з такого сервісу можна вигрібати ... але ніяк не 1,5 млн ...

Кейс другий ...

Овочі оптом ...

«У бізнес-молодості Даша з початку березня, але тільки недавно відкрила свій сайт (_http: //www.rosagrores.ru).

До цього всі продажі були в офлайні, з виставок, холодних дзвінків і візитки, яка була зроблена в перший тиждень на яндекс картах.

Зараз компанія Даші стабільно приносити їй особистий дохід в 250 т.р. в місяць. »

Тепер дозвольте прокоментувати - особистий дохід це те, що можна господареві вивести за результатами роботи. У разі ТОВ - це виплати засновникам вони так само оподатковуються за ставкою 9%.

Оптовий продаж має на увазі великі обсяги і маленькі націнки. Я б з радістю повірив що ця жінка заробляє будучи господинею фірми 250 000 рублів на оптовому продажі овочів але питання кому вона їх продає? І скільки вона їх продає.

Я думаю ні для кого не секрет що торгові мережі зайняли вже всю Росію і немає сьогодні місця, де б не було мереж.

Маленькі продуктові магазини відверто відживають і 10 тонн за раз їм не треба, а у мереж і виробників консервів свої постачальники і централізовані поставки так що кому вона продає я відповісти не можу. Ну і друге питання скільки треба продати? На опті по піщевке націнка не більше 10 відсотків, припустимо що вона одна працює на постачання овочів оптом таким чином щоб заробити 250 000 рублів чистими їй щомісяця треба продавати 250 000 * 1,60 (податки з урахуванням виведення грошей засновнику, ОСН при імпорті + розмитнення судячи з сайту) * 10 (за умови що у неї націнка 10%) = 5 000 000. Цілком реальна сума на перший погляд, але все встає на свої місця після знайомства з сайтом:

А тепер скажіть мені, як може цей неоновлювані сайт-візитка стільки продавати? Особливо мені сподобалася фраза що ціни зазначені на сайті дійсні за фактом знаходження товару на складі в Москві ... Це як розуміти його шукають на складі? Давайте поколупатися далі, дивіться статистику цього сайту:

З цим кейсом мені все зрозуміло ....

кейс третій

Продаж телефонних будок .. копій ... ..

На мій превеликий жаль у цієї жінки не працював сайт і я не зміг зрозуміти яка у неї конверсія і середній чек, та й не в темі я ... давайте спробуємо відштовхнутися від наявного ....

Статистика її сайту:

Сайт реальний, сайт працює, сайт не під фільтрами і він навіть в топі видачі за запитом телефонна будка купити (запит низькочастотний в топ вийти просто) ...

Але за твердженнями БМ продажів там стільки що вони обробляти це не встигають ... давайте подивимося скільком людям реально потрібна червона телефонна будка ....

Як видно менше 1000 запитів на місяць за сумою всіх варіацій. Доброю вважається конверсія в 3% (якщо у неї одностранічнік воронка - 6%).

Як показала статистика мого блогу - переходять з пошукача приблизно 10-15% від числа запитів якщо вийти в топ 3. Разом у мене виходить 1000 (люди) * 0,06 (конверсія) * 0,15 (переходи) = 9 осіб! І це називається величезні продажу ...

Поколупав я багато кейси - тільки на деяких з них стоять посилання на сайти, при тому посилання активні вони ставлять тільки на сайти з ненульовими показниками ТИЦ і PageRank.

Зазначу кілька винятків з правил - клінінгова компанія Neo Сервіс - я думаю там цілком реальні цифри, у всякому разі я не можу з ходу довести що це лажа, та й ринок клінінгу в Москві величезний.

Компанія з озеленення lafasad (прикольна назва) - ось до них не прикопати. У них реально винахід і продають вони його по РФ.

Досить мабуть кейсів ... Якби там було більше технічної інформації а не емоційних позовів я б показав у більшості явні нестиковки, але я думаю їм це не вигідно так що вони це ніколи не викладуть.

Окремо зупинюся на проекті The game.

Це взагалі приколюх, суть проекту - ідіоти платять гроші, ставлять собі за мету і в процесі гри щодня звітують про виконання цілей ... Якщо один день не заповнюють ЖЖ щоденник то вони вилітають з проекту ...

Типовий приклад: http://andrey-golovnev.livejournal.com/ (Це тільки посміятися)

Одна з цілей хлопця:

«1. Купити Infinity FX35 до 15 вересня 2013р

прийняв рішення, що скористаюся технікою покупки машин від Бізнес Молодості. Найближчим часом внесу передоплату 3000 $ за доставку авто з США. Поки машина буде їхати з США мені потрібно буде заробити решту грошей, інакше плакали мої 3000 $. »

Пройшов 51 день, останній запис на блозі від 21 серпня

«1. Купити Infinity FX35

нічого »

Питання - як втратити 3000 $ просто так? При цьому за те щоб написати про це ще й платити ... Після самому собі створити стресову ситуацію і вбити самооцінку ...

Поставив купу цілей в результаті відписав 51 день і на цьому все скінчилося, а проект БМ на ньому заробив 2 рубля, що не БМ однозначно молодці ... не дарма кажуть «скупий платить двічі, тупий тричі, а лох ​​завжди»

Що цікаво - всі учасники проекту The Game обов'язково пишуть свої звіти в живому журналі і на сайті БМ. Я спочатку думав, що вони піарять ЖЖ, так як просто і безкоштовно, але потім зрозумів - це їх методика просування - «чим більше згадок в соціальних мережах, тим краще пошукова видача». Пошуковику пофіг що в тексті написано він робот, але ось посилання від купи користувачів на «мега проект» пошуковики розуміють і піднімають їх сайт у видачі.

Абревіатури і методики БМ що це?

Бізнес молодість обзивають загальновідомі факти і технології незрозумілими абревіатурами і видають це за своє відкриття .... Наприклад знаменита НТКЗЯ що по-російськи слід читати як Чи не Тягни Кота За Яица! А насправді це всього лише обізвав по іншому тайм менеджмент (Рухайся і спочатку роби великі справи) і мотивація , Але назвали це по іншому, написали незрозумілу абревіатури і всі вважають що це круто ...

Або ще - Техніка Часник 2.0

У двох словах - поставте нереальну мету і повірте в неї, постарайтеся реалізувати ... в результаті те, що ви реалізуєте більше ніж поставивши маленькі цілі ...

Насправді це збочений переказ курсу лекцій Дональда Трампа - «мислите ширше».

Я одного разу вирішив дізнатися в якому кави більше кофеїну в зеленому або в чорному так ось половина сайтів писала одне, половина інше в топ їх просунули не є фахівцями з харчування, а писаки. Якщо ви хочете в чомусь стати експертом завжди треба читати першоджерело - загальновизнані підручники з маркетингу, підручники з психології, податковий кодекс, цивільний кодекс, консультуватися у професіоналів.

Ви насправді вважаєте що бізнес молодість може за два заняття дати більше ніж отримують випускники МБА за місяці і роки ??? Хоча МБА теж шарага але вона хоча-б дає правильні матеріали щоб вивчитися і вчить так як це роблять в цивілізованому світі, а не вигадує незрозумілу абревіатуру і видає це за своє відкриття ...

Але чорт з ними з кращими випускниками БМ, з цінами і методами. Давайте розбиратися що таке БМ в своїй суті. Я стверджую що БМ це секта просувається по МLM технологіям і в якості ідеї - організація бізнесу без вкладень.

Дивіться у них є такі ознаки секти:

- різні рівні участі (інтенсив, Коучинг, Мільйон за сто)

- непрегрешімость лідерів - вони «святі» і сперечатися з ними не можна вони найрозумніші ви всі дурні ...

- За участь в проекті треба платити

- Є дві ідеології - одна для всіх як все круто які у них «успішні» випускники як вони працюють в різних сферах, а всередині їх вчать робити одностранічнікі-воронки, ставити таймер, що скоро розпродажу кінець і лити на цю справу трафік з яндекс директив .

- Потужна ідеологічна підготовка учасників - ти з нами ти крутий, ти не з нами ти неуспішна лошара який нічого ніколи не доб'ється.

Окремо я хотів би розібрати момент вбивства самооцінки. Сам метод їх роботи показати які вони круті, а якщо у тебе не виходить зробити те що вони сказали ти лох (хоча з великою часткою ймовірності справа в тому що їх рішення марення) ... В принципі це типовий метод коучерів, але БМ довели його до абсурду . Досвідчені дорослі коучі дуже акуратно працюють із самооцінкою людини, їх завдання не вбити його самооцінку, а змусити людину повірити в свої сили, вони не дають йому рішення, а допомагають знайти йому самостійно правильне рішення (дають вудку, а не рибу). Судячи з публічних відео БМ їм глибоко покласти на самооцінку учнів ...

Повірте, я бачив людей з убитої самооцінкою їм дуже складно допомогти ...

Так само я хотів зупиниться на відгуках про БМ. Я стверджую що відгуки вони пишуть самі так як у них приблизно однакова стилістика - емоції і немає «м'яса», дивіться самі:

На закінчення я хочу написати, чому я сам не проходячи тренінгів від настільки обожнюваного багатьма БМ дозволяю собі писати статтю що все що вони роблять говно. Справа в тому, що я володію певним досвідом, так як для крутих коучерів він ніякої, але я практик і я сам домігся певних результатів плюс я терпіти не можу брехню до того ж мерзенну і публічну.

Кажуть, що щоб про щось залишити відгук і в чому то розбиратися треба випробувати це на собі - це відверта маячня, при наявності належного досвіду ніхто при здоровому глузді не буде пхати пальці в розетку щоб зрозуміти що струм це боляче ... Так само ніхто не буде купувати прострочене молоко так як воно скисло не треба його пробувати .. на основі досвіду прожитого зрозуміло що воно скисло ... так само лікар онколог лікує хворих на рак а сам при цьому він не хворів і не відчував на собі операції і хіміотерапію, але завдяки досвіду він лікує людей, так само як і психіатр лікує ізофреніков, або хірург ріже живих людей ...

Я з командою відкрив кілька підприємств, деякі з них були успішними, деякі ні, але мій досвід дозволяє мені зрозуміти, що вся ця БМ це ерзац продукт в бізнес освіті. Я думаю, що все знають, що якщо наступити на говно то воно засмердить і не треба це пробувати самому.

Саме що образливе - вони пропагують що бізнес без знань і досвіду це легко ... Цим вони заражають молодь ще не має життєвого досвіду. Мені було б цікаво дивитися на їх учнів, коли вони дізнаються що чистими це після сплати податків, а за нездані звіти треба платить штрафи, а при одвірку перед контрагентом взагалі можна потрапити на бабло, вони ж вчать взяти передоплату і після цього шукати як зробити щоб клієнт залишився задоволений.

Після прочитання це статті я хотів щоб ви зробили такі висновки:

1) Бізнес молодість не можна називати повноцінним утворенням. Єдине що дає БМ це накачування емоціями + дають трохи теоретичних знань, але ці знання можна отримати безкоштовно, якщо вміти користуватися Інтернетом ну і на цьому блозі досить багато корисної інформації.

2) БМ це набір теоретиків головний бізнес для яких їх бізнес тренінги де вони тягнуться самі від себе, придумують ідіотські абревіатури видаючи за свої відкриття відомі факти. Наприклад, у них є метод п'яти капелюхів, в оригіналі він розроблений в 1969 році Едвардом де Боно і називається метод шести капелюхів, книга «Шість капелюхів мислення» / «Six Thinking Hats» ...

3) Вони можуть вбити самооцінку у слабкої людини.

4) Вони володіють декількома ознаками секти ... сумно що це секта прикривається бізнесом.

5) Весь шум навколо БМ створений самими БМ.

6) Якщо ви твердо вирішили пройти навчання і отримати бізнес освіту в формі тренінгу, то йдіть або на тренінги до діючих підприємцям типу Довганя (хоча я його і не поважаю після зміни прізвища, але він практик), Потапенко (ось він мужик), але ні до теоретикам БМ і Юрію Морозу ...

7) Вони не вміють продавати свої послуги, а вчать цьому інших, вони хворіють так званим синдромом дурня.

8) Ціни на «послуги» БМ завіщені в 10ки раз. Інтенсів - два групових заняття по кілька годин стоит 11 000 рублей. В принципі вони-то молодці - сніговій лопатою гребуть, но что учасники отрімають натомість кроме лекції самозакоханіх товаришів, заніженої самооцінкі и можливо бажання рухатіся и щось робити притому, що не маючі потрібного досвіду и знань. Коучинг Варто ще дорожча, но суть, то та ж. Мільйон за сто те ж саме ... До речі якщо вони впевнені у своїй «крутості» чому вони не проводять антітренінгі (з людини беруть копійки за участь але просять половину його прибутку до певної суми).

)

PS Я сподіваюся що я довів вам що справа Остапа Бендера живе і розкручена бізнес молодість це говно загорнуте в фантик від цукерки. На моєму блозі більше безкоштовної і корисної інформації + всі цифри реальні. Пам'ятайте, що вкрай помилково вважати «Бізнес-молодість» діловим освітою, навчається бізнесу у БМ це рівносильно навчання вищої математики у птаха-говоруна, яка як відомо відрізняється розумом і кмітливістю, але не знанням і розумінням.

PPS Якщо я ніде не помилився і правильно проаналізував конкурентів то ця сторінка має шанс вийти в топ 10 за запитом Бізнес молодість відгуки, бізнес молодість секта, БМ брехня.

З повагою, Танкушін Микола.

Абревіатури і методики БМ що це?
Хлопці, а чим ви кращі за інших, чому я повинен вчитися у вас і що мені дасть коучинг?
Я б з радістю повірив що ця жінка заробляє будучи господинею фірми 250 000 рублів на оптовому продажі овочів але питання кому вона їх продає?
Ну і друге питання скільки треба продати?
Це як розуміти його шукають на складі?
Абревіатури і методики БМ що це?
Ви насправді вважаєте що бізнес молодість може за два заняття дати більше ніж отримують випускники МБА за місяці і роки ?