Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Благодійний фонд Олександра Шевченка подарує обдарованим дітям Франківська можливість відпочити в Австрії. Відео

Опубликовано: 21.10.2018

Благодійний фонд Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" подарує обдарованим дітям з Івано-Франківська можливість відпочити в Австрії у таборі "Артек-Semmering".

Про це повідомив Олександр Шевченко під час флешмобу артеківців у Буковелі, приуроченого Дню захисту дітей.

Майже пів-тисячі юних відпочивальників влаштували грандіозний флеш-моб: почали із запального танцю, а потім випустили в небо білих голубів й сотні різнокольорових повітряних кульок, до яких прикріпили папірці зі своїми бажаннями. Більшість з дітей загадали щастя собі та миру всім людям. А дехто, дописав маленьке побажання:"Знову повернутись в "Артек-Буковель".

Можливість дітям з Івано-Франківська безкоштовно відпочити в таборі ось уже 6 років надає Благодійний фонд Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ". А цього року, ще один приємний подарунок - безкоштовний відпочинок в Австрії.

"Сьогодні діти з Івано-Франківська безкоштовно відпочивають у Буковелі, а вже в липні ми подаруємо обдарованим дітям з Івано-Франківська можливість відпочити в Австрії. В "Артек-Земмерінг" поїдуть ті діти, які виграли відповідні олімпіади і які показали, що навчання для них не просто ходіння в школу. Вони своїми знаннями довели, що готові досягати потужних результатів, тож як нагорода - цікава подорож. Там діти зможуть не лише відпочити в Австрії, а й набратись там нового досвіду та знань", - розповів Олександр Шевченко.

 

Деталі у сюжеті ТСН:

Loading...

rss