Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Бліц-інфо. Новини Івано-Франківська | Тіна Кароль розповіла, як писала колишнім, щоб "бриніло в душі"

Опубликовано: 29.10.2018

видео Бліц-інфо. Новини Івано-Франківська | Тіна Кароль розповіла, як писала колишнім, щоб

Бліц-інфо. 1. Віталій Тимошенко

Співачка скористалася таким методом, щоб краще вжитися в роль у фільмі.Українська популярна співачка Тіна Кароль, яка нещодавно показала, які трюки із скакалкою може виробляти, розповіла, як вживалася у роль в новому фільмі, йдеться у "Світському житті".

Також артистка розповіла, з якими екстремальними умовами стикалася під час гастролей Україною.


Бліц-інфо. 2. Федір Киселар

"Страшно їздити взимку або пізньої осені. Реально задуває звідусіль. Люди сидять в куртках і шапках у залі. Але я грію зали, тому що я співаю наживо, я не можу не підігріти, я не можу співати у холодному повітрі", - зізналася співачка.

Кароль також зауважила, що возить із собою обігрівачі та навіть генератор.


Програма Бліц-інфо від SumyNews. Preview

Зазначається, що цьогоріч виповнюється 15 років, як Тіна Кароль вийшла на сцену, як акторка.

А наразі вирішила відсвяткувати цю дату і знялася у короткометражній стрічці, яка називається "Колишні".

За сюжетом у стрічці головній героїні, яку саме і зіграла співачка, являються примари колишніх чоловіків. Тому за словами артитски, щоб краще вжитися у роль вона вирішила поспілкуватися зі своїми колишніми.

"Я себе кинула в такі обставини, я написала усім своїм колишнім, але в мене їх не так багато, як у мого персонажа. Кинула, щоб бриніло в душі. Вони під час знімань щось мені там відповідали, писали. І так вийшло, що ніби я грала про себе. Просто для того, щоб вдалася роль, актори йдуть на різні експерименти і саме в цьому випадку я себе ніби так трошки підкошувала", - зізналася зірка.

Дивіться тизер фільму "Колишні" з Тіною Кароль:

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter

rss