Навигация по сайту

Популярные статьи

Blogging Tips: Стати Blogger для збільшення SEO

Ця публікація була опублікована в листопаді 2012 року.

Ця публікація була опублікована в листопаді 2012 року

На додаток до допомоги вам продемонструвати свій досвід, стати бізнес-блогером є відмінним способом залучити трафік на ваш сайт і збільшити SEO (пошукова оптимізація). Як це може допомогти з SEO? В основному, Інтернет повний павуків пошукових систем, які постійно шукають новий контент. Як бізнес-блогери, ви публікуєте новий вміст на своєму веб-сайті, який павуки можуть знайти і включити до результатів пошуку. Чим більш послідовними ви є, тим більше повертаються павуки і тим вище ваш ранг.

Як ви почали працювати як бізнес-блогери? Нижче наведено кілька порад, які допоможуть вам:

  1. Визначте, на які ключові слова потрібно зосередитися. На додаток до допомоги підняти ваш SEO, знаючи, які терміни використовувати, дослідження ключових слів можуть допомогти дати вам ідеї для теми, про які пишуть. Не знаєте, як дослідити ключові слова? Якщо ви встановили Google Analytics на сервері вашого веб-сайту, це цікаве місце. Можна також використовувати такі інструменти, як Ключові слова Скрізь щоб допомогти вам знайти найкращі умови для вашого бізнесу. Просто переконайтеся, що ви включити ключові слова природно, так що пост корисний для читача на додаток до допомоги SEO вашого сайту.
  2. Виберіть день і час, і тоді ваші публікації почнуть жити. Чим більше ви послідовні з вами, коли ви публікуєте, тим краще це для вашого SEO. Виберіть, коли ви хочете, щоб ваші повідомлення йшли в прямому ефірі, наприклад, у середу о 10 ранку, а потім у будь-який час ви пишете графік повідомлення про посаду в блозі.
  3. Здійснюйте мозковий штурм ідеями або запишіть їх, коли натхнення вражає. Як ідуть поради з блогу, я вважаю, що це дуже корисно. Без хорошої ідеї для теми, сісти, щоб написати пост поруч неможливо. Проведіть кілька хвилин мозкового штурму і запишіть все, що приходить на думку - ви завжди можете зняти його зі списку пізніше, якщо ви вирішите, що не хочете писати про це. Якщо ви застрягли, подивіться на дослідження ваших ключових слів, щоб побачити, чи це іскри будь-які ідеї, або витрачати час на читання сайтів бізнес-блогерів з подібної галузі. Можливо, один з них напише про щось, і у вас інша думка, або ви помітили, що вони залишили ключовий елемент. Переконайтеся, що у вас є місце, щоб записати будь-які ідеї, які приходять до вас, як ваш, так і про те, також. Ви ніколи не знаєте, коли вдасться вдарити! Майте список ідей на своєму телефоні або тримайте ручку і папірку з собою за такі моменти.
  4. Записуйте повідомлення заздалегідь і заплануйте їх. Один з ранніх порад з блогами займав вашу посаду в той же день і час щотижня, щоб допомогти з SEO, але ця пропозиція розроблена, щоб допомогти вам керувати своїм часом. Це може бути важко сісти і написати пост щотижня. Замість цього, планувати блок часу у своєму календарі раз на місяць, щоб присвятити написання блогу. Складіть стільки повідомлень, скільки ви можете в часі часу, завантажте їх на свій сайт і заплануйте їм жити один тиждень.
  5. Коректування, коректування, коректування. Багато блоги поради зосередитися на поліпшенні SEO, але важливо пам'ятати, що одна велика вигода бути бізнес-блогером є створення себе в якості експерта. Якщо ваші повідомлення заповнені друкарськими помилками та граматичними помилками, вони змушують вас здаватися набагато менш достовірними для тих, хто читає повідомлення. Після того, як ви напишете свій пост, збережіть його і поверніться до нього пізніше зі свіжими очима, або попросіть друга / колегу перевірити його. Прочитайте ці поради щодо написання, щоб допомогти встановити ваш авторитет через написане слово, а також.

Навіть якщо у вас немає великого досвіду, стати бізнес-блогером - це відмінний спосіб встановити довіру і підвищити SEO. Які інші поради про блоги ви чули? Поділіться ними в коментарях нижче!

Підпишіться на безкоштовну консультацію протягом квітня та отримайте a Управління соціальними медіа Керівництво вартістю $ 375!

Ми пропонуємо 30-хвилинну телефонну консультацію з нашим генеральним директором і можемо відповісти на Ваші запитання та обговорити Ваші конкретні маркетингові потреби. Телефонуйте за номером 408-218-2391 або зв'яжіться з нами сьогодні організувати вашу консультацію!

Як це може допомогти з SEO?
Як ви почали працювати як бізнес-блогери?
Не знаєте, як дослідити ключові слова?
Які інші поради про блоги ви чули?