Навигация по сайту

Популярные статьи

Блоги та контент-маркетинг для пошукової оптимізації (SEO)

  1. Наші клієнти бачать успіх
  2. Швидкий приклад
  3. Як це працює?

Google завжди змінює свої алгоритми, щоб полегшити життя SEO спамерам, які намагаються обдурити систему. З 2011 року у них було більше десятка основних змін і три серйозні оновлення: Panda, Penguin, а тепер і Hummingbird.

Коротко кажучи, Google хоче хорошого вмісту. Вони хочуть, щоб речі були добре написані, цікаві і варто поділитися. Хороший вміст залучає трафік на ваш сайт, поганий вміст відганяє його.

Гарний вміст означає більше продажів, поганий вміст означає менше.

Завдяки новим алгоритмам Google, лінія між SEO та контент-маркетингу не просто розмита, вона вже відсутня Завдяки новим алгоритмам Google, лінія між SEO та контент-маркетингу не просто розмита, вона вже відсутня.

Тепер, хороше письмове означає хороший SEO, в той час як SEO-тільки підхід, орієнтуючись на ключові слова і зворотні посилання будуть мати важче час отримання результатів. SEO не приносить читачам, він приносить в пошукових роботів.

Якщо ви займаєтеся маркетингом вмісту, це може залучити трафік і конверсії, які допоможуть вам досягти цілей онлайн-маркетингу компанії. Дані продовжують показувати, що він працює.

Наші клієнти бачать успіх

Pro Blog Service має декількох клієнтів, на яких ми працюємо, керуючи їхніми блогами та їх SEO, і вони не тільки високо оцінюють свої найкращі ключові слова, вони також бачать виграші. Один клієнт бачив її бізнес тричі два рази за два роки, а також її власна репутація зростала в межах своєї галузі, в результаті наших маркетингових зусиль.

Швидкий приклад

У 2009 році виробник важкої техніки нас попросив допомогти йому протистояти конкуренту, який вкрав його вміст на всьому сайті, і тепер використовував цей вміст, щоб перевершити його в пошукових системах. Те, що зробило його гірше, конкурент використовував деякі чорні капелюхи (нелегальні) тактики SEO, щоб виграти і дійсно втирати.

Ми запустили кампанію з блогів і SEO, яка повернула сайт клієнта до першої десятки пошукових рейтингів Google за більш ніж 100 різних пошукових термінів.

У 2010 році, коли конкурент зрозумів, що ми робимо, він скопіював його і знову почав пробиратися в результати. Наша стратегія полягала в тому, щоб створити стратегію з декількох блогів, написавши до 50 різних - якісних, цікавих і добре написаних - статей на місяць. Мало того, що конкурент знову впав у рейтинги, але незабаром, навіть деякі з наших додаткових повідомлень у блогах почали перевершувати конкурента за обрані ключові слова. До 2013 року конкурент повністю вийшов з першої сторінки результатів пошуку Google, замінивши деякі створені нами веб-сайти.

Як це працює?

Щоб створити стратегію маркетингу вмісту, ми розглянемо кілька різних факторів:

1. Дослідження і стратегія.
Ми проводимо детальний аналіз Вашого ринку та надаємо рекомендації щодо ключових слів та стратегічний план діяльності, необхідної кожного місяця, щоб бути успішним проти Вашої конкуренції.

2. Створення контенту .
Pro Blog Service робить важку роботу:

  • Ми керуємо вашим редакційним календарем. Ми враховуємо Вашу сезонну діяльність, сезони Ваших клієнтів та теми, які вони можуть зацікавити в певні періоди року.
  • Ми виробляємо оригінальні, добре написані статті. Ми професійні письменники, які насправді вміють писати. Ми не передаємо його стажерові або новій людині. Ми працюємо з серйозними, добре обізнаними письменниками, які зробили кар'єру з написаного слова. Так, ви можете отримати більш дешевий контент, але написання - це одне з тих "ви отримуєте те, що ви платите за" підприємства.
  • Ми рекламуємо ваш контент у декількох відповідних мережах. Google бере до уваги "соціальний доступ". Чим більше людей дізнається про ваш великий вміст, тим більше вони обмінюються нею.
  • Ми ведемо природні зворотні посилання на ваші сайти та вміст. Зворотні посилання все ще працюють, але вони повинні бути цінними та пов'язаними з оригінальним вмістом. Це вже не спрей-і-молитися стратегії SEO фірми всі любили. Вони повинні бути стратегічними і високоцінними.

Весь наш контент написаний спеціально для вашої компанії. Ми допомагаємо генерувати ідеї, приймати ваші думки та мову, а також створювати ваші статті. Думки та ідеї є вашими, ми просто ставимо їх у письмовій формі.

Оскільки все більше і більше людей тікають від традиційної реклами на основі переривань, вони звертаються до компаній, які можуть надавати цінність, надавати їм важливу інформацію та виховувати їх щодо проблем, з якими вони стикаються. Ми спеціалізуємося на такому змісті, який допомагає людям отримувати те, що їм потрібно, не заважаючи їм і не кричати на них. В результаті, наші клієнти бачать збільшення участі та продажів.

Розкажіть нам, що ви хочете нижче. Представник зв'яжеться з вами, щоб допомогти вам у подальшому.

Як це працює?