Навигация по сайту

Популярные статьи

будинок WordPress

  1. Вибір тематики майбутньої статті
  2. Ключовий запит для статті
  3. стиль викладу
  4. оформлення статті
  5. Розбавляємо ключовий запит за статтею.

Якщо ви створюєте свій сайт, то неодмінно задається питанням з приводу контенту Якщо ви створюєте свій сайт, то неодмінно задається питанням з приводу контенту. Чим потрібно наповнити веб-ресурс, щоб він займав перші рядки в рейтингу пошукових систем, до того ж був цікавий користувачеві, привертав увагу?

Перш за все, інформація повинна чіпляти кожного, хто заходить на сторінку, змушувати затриматися і вивчити тему більш детально.

На сайті можуть бути розміщені дані в будь-якому вигляді: аудіо- або відеофайли, картинки та інше. Але саме інформативні статті грають роль для просування вашого ресурсу на просторах інтернету.

Щоб створити ідеальний контент, спочатку задумайтесь над тим, як люди шукають інформацію.

Вони роблять запит в інтернеті, потім отримують перелік різних ресурсів. Далі користувач швидко переглядає звістку той обсяг даних, який йому надала пошукова система. У процесі дослідження веб-сайтів користувач не вчитується в кожну строчку, а просто пробігає очима по статті. Тому важливо, щоб в тексті присутні чіпляють фрази, що їх затриматися саме на цьому матеріалі. І якщо людина їх знаходить, тоді він повертається в початок і вивчає текст.

Якщо ви вирішили писати якісні статті для сайтів, зверніть увагу на певні моменти. Застосовуйте це простий план і все буде в порядку.

Якщо Вас цікавить SEO-просування статей в ТОП то ось моя стаття на цю тему.

Вибір тематики майбутньої статті

Тема контенту повинна відповідати спрямованості веб-ресурсу. Якщо ви просуваєте сайт, присвячений залізобетонним виробам, навряд чи на ньому знайдеться місце статті про новинки в модній індустрії або дієтах.

Також важливо розбиратися в тій тематиці, про яку вам належить писати. Загальні фрази навряд чи привернуть велику кількість відвідувачів. Стаття повинна містити конкретні факти.

Ключовий запит для статті

Визначтеся з ключовим запитом для майбутньої статті, за якою вона повинна увійти в пошуку на перші місця. Перед написанням він вже повинен бути у вас в голові.

Ідеальне поєднання: одна стаття-один запит.

Підбирати запити можна на сервісі Яндекс-Вордстат або за допомогою безкоштовної програми Словоеб

Заголовок

Чим цікавіше буде назва тексту, тим більша ймовірність, що він буде прочитаний. Крім того, заголовок повинен відображати суть публікації. Одного погляду на назву має вистачити, щоб припустити зміст статті.

Для сео оптимізації обов'язково щоб ключовий запит був в назву-пряме входження.

структура

Щоб публікація читалася легко, вона повинна бути розбита на окремі блоки. Кожну частину бажано озаглавити. Завдяки підзаголовкам відвідувачеві буде зручніше переглядати матеріал, вишукуючи необхідну саме для нього інформацію. Буде непогано, якщо перед основною частиною тексту буде його зміст.

стиль викладу

Чим простіше написана публікація, тим легше її читати. Намагайтеся не використовувати довгі складнопідрядні речення. Вони лише заплутають користувача. Обмежтеся короткими фразами, які несуть солідну смислове навантаження. Щоб залучити читача, почніть розповідь з якоюсь інтриги, захоплюючої деталі. Таким чином ви зацікавите людини і змусите його дочитати публікацію до кінця.

оформлення статті

Інформація сприймається читачем набагато краще, якщо супроводжується ілюстраціями по темі. Якщо стаття оповідає про будь-яких дослідженнях, її можна доповнити таблицями і схемами. Художні тексти бажано урізноманітнити цитатами, висловами знаменитих людей. Такі нюанси обов'язково викличуть підвищений інтерес до вашого веб-ресурсу з боку користувачів глобальної мережі.

Розбавляємо ключовий запит за статтею.

Для ефективного просування інтернет-сторінки не забувайте про використання ключових слів і фраз у тексті. Ключевики повинні бути рівномірно розподілені в публікації. Не варто їх використовувати ключ занадто часто, оскільки це може негативно відбитися на розкручуванні вашого ресурсу.

Замінюйте його синонімами або словосполученнями.

Щоб писати якісні статті, потрібно володіти не тільки літературним талантом, а й певними знаннями в цій області.

Після того як стаття написана її потрібно оптимізувати під пошуковий запит, це зовсім не складно.

Детальна інструкція з відео по оптимізації ось на цій сторінці

>

Чим потрібно наповнити веб-ресурс, щоб він займав перші рядки в рейтингу пошукових систем, до того ж був цікавий користувачеві, привертав увагу?