Навигация по сайту

Популярные статьи

Часті питання: SEO Software FAQ

 1. Чому мені потрібен IBP?
 2. Що таке IBP у порівнянні з іншими інструментами?
 3. Які пошукові системи підтримуються IBP?
 4. Чи працює IBP з поточними алгоритмами пошукової системи?
 5. Чи можу я налаштувати звіти в IBP на дизайн моєї компанії?
 6. У чому різниця між IBP Standard і IBP Business?
 7. Я першокурсник. Чи можу я розуміти ІБП?
 8. Чому IBP краще, ніж безкоштовні онлайн-послуги?
 9. Чи є IBP зручним інструментом пошуку?
 10. Чи пропонуєте Ви знижки?
 11. Чому ми можемо запропонувати першу 10 гарантію і де є вилов?

Найкращий спосіб дізнатися більше про IBP - це через безкоштовна демо-версія скачати.

Ви скоро зрозумієте, що IBP є потужним інструментом, який дає вам високий рейтинг в пошукових системах, більше клієнтів і більше продажів.

Чому мені потрібен IBP?

Користувачі пошукової системи є одними з найбільш цілеспрямованих та високо мотивованих відвідувачів, які ваш сайт може отримати. Ці користувачі взяли на себе ініціативу та шукали онлайнові пропозиції на певну тему. Потім вони натиснули на ваше посилання, щоб дізнатися більше.

IBP допомагає вам розмістити свій сайт на очах цих потенційних клієнтів. Високі рейтинги в пошукових системах призводять до збільшення кількості відвідувачів, збільшення кількості клієнтів і збільшення продажів.

IBP робить як можна простіше отримати високі рейтинги в Google, Bing / Yahoo та інших великих пошукових системах.

Завантажте демо-версію Купити зараз без ризику

Завантажте зараз IBP - На початок сторінки

Що таке IBP у порівнянні з іншими інструментами?

IBP пропонує все необхідне для успішного просування вашого сайту. IBP - це інструмент для просування веб-сайтів наступного покоління, оскільки він пропонує багато можливостей, завдяки яким інші інструменти SEO болісно пропускають:

 1. Ми регулярно оновлюємо ІБП. Поточна версія IBP працює з поточним алгоритмом Google. Пошукові системи постійно змінюють спосіб розміщення веб-сайтів. З IBP ви завжди залишаєтеся на передньому краї. Ми стежимо за пошуковими системами для вас.
 2. Більшість інших інструментів входу в систему пошуку безпосередньо звертаються до пошукових систем або імітують веб-браузер лише для доступу до пошукових систем. Пошукові системи можуть ідентифікувати ці моделювання і тому ви не приймаєте ці реєстрації або повністю забороняєте такі сайти.

  Ось чому IBP використовує (невидимі) вікна MS Internet Explorer для входу на вашу сторінку і перевірки розташування. Пошукові системи відвідують реальний веб-браузер.

  IBP переходить на сторінку входу в пошукову систему, заповнює форму, трохи чекає, а потім натискає кнопку "Вхід" - це точно так само, як реєстрація вручну. Крім того, ви також можете скористатися напівавтоматичною функцією входу IBP для швидкого та легкого подання вашого сайту до пошукових систем, каталогів Інтернету та сторінок із особливими інтересами.

 3. Все більше пошукових систем запитують код, якщо ви хочете зареєструвати вашу сторінку. Після цього на сторінці входу відображається зображення з комбінацією букв / цифр, які неможливо розпізнати засобами автоматичного входу, тому вони не можуть підписати ваш сайт у цих пошукових системах.

  Після цього на сторінці входу відображається зображення з комбінацією букв / цифр, які неможливо розпізнати засобами автоматичного входу, тому вони не можуть підписати ваш сайт у цих пошукових системах

  IBP може зареєструвати ваш сайт за допомогою цих пошукових систем. На відміну від інших інструментів і на додаток до функції автоматичного входу, IBP пропонує Вам розумну функцію входу в систему: IBP заповнює реєстраційну форму якомога більше, просто введіть відображений код і натисніть кнопку "Вхід". Нарешті, ви заощаджуєте багато часу, коли ви реєструєте свій сайт за допомогою таких пошукових систем.

 4. Функція напівавтоматичного входу також дозволяє зареєструвати веб-сайт за допомогою інтернет-каталогів (Web.de, Open Directory Project та ін.) І навіть сторінки зі спеціальним інтересом. Ви не можете зареєструватися на інших інструментах просування сайту.
 5. Деякі інструменти надають вам функції, які аналізують ваші веб-сторінки і надають поради з бази даних про те, як оптимізувати ваші сторінки, щоб отримати більш високий рейтинг в пошукових системах.

  Як інструмент просування веб-сайту наступного покоління, IBP йде на крок далі: IBP надає вам аналіз останніх 10-ти результатів у реальному часі для більш ніж 75 ключових аспектів.

  Припустимо, ви отримаєте 10 кращих рейтингів на сайті Google.com для пошукового терміну "Moselwein". IBP розповість, як оптимізувати свою сторінку саме для цього пошукового терміну та Google.com.

  Рекомендації IBP базуються на хвилинній хвилині аналізу поточних 10 результатів цього пошукового терміну і є специфічними для цього терміну пошуку та конкретно для Google.com.

  Результати глибокого аналізу ІБП завжди актуальні, конкретні та точні . Ви не отримаєте такого рівня точності з будь-якого іншого інструменту. Якщо ви хочете бути успішними протягом року, ви повинні також використовувати програмне забезпечення, яке враховує поточні обставини.

 6. Існує багато інших можливостей, в яких блищить IBP. Наприклад, IBP генерує високоякісні звіти у форматі PDF, HTML або MS Word. Ці звіти можуть бути налаштовані з інформацією вашої компанії, персоналізовані та продані клієнтам.
 7. Ми багато працюємо над розробкою посібника користувача IBP. IBP дуже проста у використанні. Просто спробуйте безкоштовну демо-версію ,
 8. Ми продовжуємо розвивати IBP Continuous, щоб зробити програму ще кращою. Якщо у вас є пропозиції або запити, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.

  Ми не безлика компанія - ми хотіли б почути ваші пропозиції. Якщо ви вважаєте, що вам потрібна особлива функція, будь ласка, повідомте нас негайно.

  Ми читаємо кожну пропозицію, тому що це важливий момент у нашій роботі. Не дивуйтеся, якщо ваші пропозиції будуть включені в наступну версію.

 9. З IBP ви отримуєте найкраще співвідношення ціни і якості.

  IBP пропонує Вам більше 15 професійних інструментів просування сайту в одному недорогому пакеті. IBP допоможе вам у всіх аспектах, які є важливими для пошукової оптимізації та просування сайту.

Використовується IBP тільки етично правильні методи пошукової оптимізації в якому вам не доведеться турбуватися про те, щоб покарати пошукові системи. З IBP ви отримуєте високу якість, довгострокові результати для вашого сайту.

Завантажте демо-версію Купити зараз без ризику

Завантажте зараз IBP - На початок сторінки

Які пошукові системи підтримуються IBP?

IBP підтримує сотні пошукових систем і каталогів, включаючи всі основні з Німеччини та США. Загалом підтримується понад 30 країн, у тому числі Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Нідерланди, Італія, Іспанія, Канада, США, Англія та скандинавські країни.

Завантажте демо зараз щоб побачити повний список. Якщо ви пропустили певну пошукову систему у списку, просто повідомте нас, і ми спробуємо виконати цю пошукову систему якомога швидше.

Завантажте демо-версію Купити зараз без ризику

Завантажте зараз IBP - На початок сторінки

Чи працює IBP з поточними алгоритмами пошукової системи?

IBP завжди актуальна, точна і актуальна, ми постійно оновлюємо IBP, щоб переконатися, що ви завжди працюєте з останніми алгоритмами пошукової системи.

Ми впевнені, що Ви не отримаєте точність, яку пропонує Вам IBP з будь-якого іншого інструменту.

Завантажте демо-версію Купити зараз без ризику

Завантажте зараз IBP - На початок сторінки

Чи можу я налаштувати звіти в IBP на дизайн моєї компанії?

IBP створює для Вас професійні звіти у форматі HTML, PDF, текст та MS Word. Business Edition дає змогу надавати звіти з інформацією про вашу компанію (тексти, фотографії, шрифти, колонтитули тощо).

Звіти, створені з IBP Business, не мають посилання на IBP, тому ваші клієнти вважають, що звіти були зроблені спеціально для них.

З високою якістю звітів IBP ви можете вразити своїх клієнтів.

Завантажте демо-версію Купити зараз без ризику

Завантажте зараз IBP - На початок сторінки

У чому різниця між IBP Standard і IBP Business?

IBP доступний у двох різних виданнях: Standard та Business.

Якщо ви керуєте власними веб-сайтами, то стандарт IBP є правильним виданням. Якщо у вас більше 5 доменів або керуєте веб-сайтами для клієнтів, то IBP Business - це правильне видання.

Демо-версія безкоштовна. Якщо ви бажаєте отримати найкращі результати для вашого сайту, ми рекомендуємо IBP Standard або IBP Business. Подробиці про різні видання можна знайти тут ,

Завантажте демо-версію Купити зараз без ризику

Завантажте зараз IBP - На початок сторінки

Я першокурсник. Чи можу я розуміти ІБП?

Звичайно. Ми розробили IBP, щоб як новачки, так і досвідчені веб-майстри могли оптимально працювати з ним.

Гарний дизайн інтерфейсу дуже важливий для нас. Завантажте пробну версію зараз для тестування ІБП. Безкоштовна демо-версія містить Електронна книга про пошукову оптимізацію це допоможе вам розпочати роботу якомога швидше.

Завантажте демо-версію Купити зараз без ризику

Завантажте зараз IBP - На початок сторінки

Чому IBP краще, ніж безкоштовні онлайн-послуги?

Безкоштовні послуги для входу більше не працюють. Пошукові системи отримують дуже велику кількість спаму від цих безкоштовних послуг щодня, тому більшість пошукових систем заблокували IP-адреси цих безкоштовних онлайн-реєстраційних послуг.

Немає сенсу реєструвати свій сайт за допомогою такої безкоштовної послуги. Крім того, багато безкоштовних послуг пропонують лише дуже обмежений вибір пошукових систем, які часто залишаються застарілими.

Деякі інструменти стверджують, що вони реєструють ваш сайт з 5000 + пошуковими системами. Проте більшість таких так званих пошукових систем - це так звані сайти вільного доступу до посилань, пошукові системи для спеціальних галузей або, що ще гірше, сайти, які маскують себе як пошукові системи.

Підписавшись на ці пошукові системи на 5000 +, це означає, що ви отримаєте 5000 + небажаних комерційних повідомлень електронною поштою. Це залежить від якості, а не від маси. IBP фокусується на пошукових системах, які дійсно приносять трафік на ваш сайт.

IBP - це повнофункціональний програмний інструмент SEO. Вона робить набагато більше, ніж просто представити свій сайт пошуковим системам. IBP оптимізує ваші сторінки на 10 рейтингів і дозволяє відстежувати результати.

Завантажте демо-версію Купити зараз без ризику

Завантажте зараз IBP - На початок сторінки

Чи є IBP зручним інструментом пошуку?

Звичайно, IBP - це інструмент для просування сайту, який є дружнім для пошукових систем. Деякі люди стурбовані тим, що IBP може надсилати автоматизовані запити до Google, а Google не любить автоматичні запити. Зауважте, що ви можете вибрати, чи буде доступний IBP до Google чи ні.

Якщо ви не хочете використовувати Google, то просто виберіть іншу пошукову систему, яка використовує результати Google, що дасть майже такі ж результати, як HotBot або AOL Search. Перегляньте умови обслуговування пошукових систем, які ви хочете використовувати з IBP.

Ось факти про IBP:

IBP - це інструмент для розкрутки веб-сайтів для пошукових систем. Він генерує якнайменше трафік для пошукових систем, і він використовує реальний веб-браузер, щоб IBP отримав саме ті результати, які отримав би людський серфер, якщо він провів багато годин:

 1. Якщо це можливо, IBP буде запитувати 100 результатів один раз. Це означає, що IBP отримує 100 результатів для кожного виклику пошукової системи. Таким чином, для пошукових систем генерується якомога менше трафіку.

  Насправді, ви, швидше за все, отримаєте більше трафіку за допомогою ручного пошуку партнерів по зв’язку, оскільки більшість серферів показують лише 10 результатів на сторінці.

 2. IBP використовує невидиму копію MS Internet Explorer для доступу до пошукових систем.

  Таким чином, пошукові системи цілком неможливо дізнатися, чи звертається до них людина чи IBP. Ми робимо це для того, щоб IBP отримав ті ж результати, що й людський серфер.

 3. Якщо ви використовуєте автоматичний інструмент, пошукові системи знають тільки IP-адресу вашого поточного з'єднання. Якщо у вас немає виділеної лінії, то ця адреса змінюється кожного разу при переході до Інтернету. Пошукові системи не можуть відображати IP-адресу підключення до Інтернету до певного веб-сайту (якщо тільки комп'ютер на вашому робочому столі не є сервером одночасно).

  Якби це було можливо, то було б легко поранити конкурентів, використовуючи автоматичний інструмент пошуку знову і знову для своїх конкурентів. Google у минулому підтвердив, що такі фактори ззовні не можуть впливати на розміщення сторінки.

ІБП генерує дуже мало трафіку для пошукових систем, їх не можна відрізнити від людських серферів і неможливо призначити певний веб-сайт серферу або його IP-адресу. Крім того, ви абсолютно вільні, з якими пошуковими системами ви використовуєте IBP.

IBP - це зручний інструмент пошуку SEO, який забезпечує високу якість результатів.

Всі продукти Axandra використовуються виключно етично правильні методи пошукової оптимізації ,

Завантажте демо-версію Купити зараз без ризику

Завантажте зараз IBP - На початок сторінки

Чи пропонуєте Ви знижки?

Ми не пропонуємо знижки. Ми продаємо ІБП за справедливою ціною, яка відповідає високій якості продукту. Ми впевнені, що з IBP ви отримаєте найкраще співвідношення ціни і якості. Ви можете замовити IBP тут ,

Завантажте демо-версію Купити зараз без ризику

Завантажте зараз IBP - На початок сторінки

Чому ми можемо запропонувати першу 10 гарантію і де є вилов?

Багато людей скажуть вам, що неможливо гарантувати 10 найкращих рейтингів Google. Це правильно. Ніхто, крім інженерів Google, не може гарантувати 10 найкращих рейтингів.

Тим не менш, наш інструмент IBP має показник успішності більше 98%, і ми повернемо вам гроші, якщо ви один з небагатьох людей, які не отримають 10 найкращих рейтингів Google з IBP.

Як це працює в деталях?

1. Ви вибираєте ключове слово та пошукову систему

Ви повідомляєте IBP, за яким ключовим словом ви бажаєте зайняти перше місце. Потім виберіть потрібну пошукову систему. Це може бути Google.de, Google.com або інший варіант Google. Ви також можете вибрати Yahoo, Bing, їхні локальні варіанти та багато інших пошукових систем.

2. IBP аналізує ваш сайт

Після чого IBP's Top 10 оптимізатор аналізує всі відповідні елементи розташування на вашому сайті, а також посилання, які вказують на ваш сайт. Виходячи з цього, IBP обчислює значення розміщення. Чим вище значення, тим вірогідніше, що ваш сайт буде розміщено на першій сторінці результатів Google.

3. IBP докладно розповість вам, що потрібно змінити

Якщо ваш веб-сайт не має 100-відсоткової вартості, то в ясних німецьких пропозиціях IBP повідомляє, як змінити веб-сайти та посилання. Рекомендації пристосовані до вашого веб-сайту, вибраної пошукової системи та вибраного ключового слова. IBP розповість вам детально, що потрібно змінити і як саме потрібно змінити його.

4. Ви вносите зміни на свої веб-сторінки

На останньому етапі змініть свій веб-сайт відповідно до рекомендацій IBP's Top 10 Optimizer, поки не буде додаткової консультації. Топ-10 оптимізатора IBP надає вашому сайту 100% рейтинг.

Це все. Ніякого улову. Ні дрібного друку. Якщо ви будете дотримуватися рекомендацій компанії Top 10 Optimizer IBP, ваш сайт буде розміщено на першій сторінці результатів Google.

Справжня Гарантія розміщення у Топ-10 повинна бути за ключові слова за вашим вибором і для регулярних, неоплачених результатів пошуку. Ця гарантія доступна з IBP.

Завантажте демо-версію Купити зараз без ризику

Завантажте демо-версію  Купити зараз без ризику

Чому мені потрібен IBP?
Що таке IBP у порівнянні з іншими інструментами?
Які пошукові системи підтримуються IBP?
Чи працює IBP з поточними алгоритмами пошукової системи?
Чи можу я налаштувати звіти в IBP на дизайн моєї компанії?
У чому різниця між IBP Standard і IBP Business?
Чи можу я розуміти ІБП?
Чому IBP краще, ніж безкоштовні онлайн-послуги?
Чи є IBP зручним інструментом пошуку?
Чи пропонуєте Ви знижки?