Навигация по сайту

Популярные статьи

Цей повний ключових слів: SEO, RSS Агрегатори, Дисертація Написання послуг


Happy Noodle Boy не задоволений вами. (автор Jhonen Vasquez із графіки праці рабовласників)

СП спам є рак в Інтернеті, і ті, хто займається нею не слід довіряти. Люди, які використовують RSS-агрегатори, щоб очистити тематичний контент і перепрофілювати його дословно для своїх цілей SEO спаму, є лише найгіршим видом людей. І не дайте мені розпочати роботу з дисертації. Якщо ви читаєте це на веб-сайті, відмінному від LMGMBlog, повідомити сайт Google як SEO-спам, закрийте вікно і повідомте мені на мою адресу Gmail (theluisgarcia).

Побачте, що я там зробив? Згідно з Internet Wisdom, веб-сайти наприклад, що копіював цілковиту мою статтю blog вчора використовувати підступні SEO (Search Engine Optimization) методи для гри в пошукову систему і дати їм високий рейтинг сторінок. Наприклад, якщо їм вдасться з'явитися на першій сторінці результатів Google для теми, наприклад, "послуги з написання дисертацій", вони отримають тонну трафіку на свою сторінку, що збільшить кількість "очей" і "кліків" на їхніх об'явах, в той час, як можливо також дозволяючи їм продати деяке зміїне масло до більше довірливі відвідувачі.

Щоб створити вміст і створити вхідні посилання на сайт, адміністратори цих сайтів часто використовують програми, які об'єднують RSS-канали (з блогів, газет і т.д.) і перевіряють їх на конкретні ключові слова та / або інші характеристики. Коли будуть задоволені бажані умови, ця програма «зіскоблює» весь пост з каналу RSS і відтворює на своєму сайті. Вони часто включатимуть посилання (приховане внизу сторінки), яке вказує на початкову статтю. Зазвичай це створює "pingback" або "trackback" на оригінальному блозі, який створює посилання з вихідного джерела на скопійовану статтю на новому сайті спаму. Тепер у них є багато сторінок, багато контенту і зростаюча кількість вихідних і вхідних посилань. Всі ці речі, які пошукові системи Google вимірює, коли він створює свої рейтинги сторінок, і, отже, це в основному марно і рекламування розмазаний сайт сканує до вершини результатів пошуку Google.

Отже, всі мої перші абзаци будуть з'являтися в резюме RSS цієї статті, з декількома ключовими словами, які, ми сподіваємося викликати RSS агрегаторів для "SEO", "RSS агрегатори", і "Дисертація Написання послуги." оскільки багато хто з них, мабуть, мають автоматизоване зібрання вмісту, це призведе до посади, яка підриває деякі з їхніх власних цілей.

У будь-якому випадку, я скоригував мій RSS-канал лише для публікації резюме замість повних статей, і я скоро повернуся до написання моєї дисертації!

Побачте, що я там зробив?