Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Чарівні жінки! Вітаємо Вас зі святом 8 березня!!!

Опубликовано: 18.01.2019

видео Чарівні жінки! Вітаємо Вас зі святом 8 березня!!!

"Реутинчанка" - чарівні жінки завітали до міської ради з привітаннями

Пам’ятаєте неймовірну історію про тюльпанову лихоманку? За цю квітку, люди свого часу, готові були віддавати свої будинки. Є в цьому свій шарм! В подробиці не будемо вдаватися, але давайте сприймати це своєрідною метафорою. 


Чарівну Жінку Вітаю З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Ви помічали на скільки жінка схожа на квітку? Вона тендітна, ніжна, вразлива як пелюстка тюльпану. Якщо за квіткою доглядати та піклуватися вона відкриє Вам справжню красу всередині так само як і жінка.

Ось те що має розуміти кожний з нас... 


Зі святом весни! Чарівні наші жінки!

Секрет в тому, що число 8 присутнє в 2018 році, тому хай там як, ніхто ніколи не забуде про існування жіночого дня (в цьому році точно :)

І тому, всі чоловіки дружньо сказала собі: 

 - Теплий весняний день, купа прекрасних слів, щасливі очі улюбленої - гармонія між чоловіком і жінкою!

Наші милі матусі, я переконана, що найважливіше почути в березневий день - це теплі слова від свого сина “Матуся дякую за все, я тебе дуже люблю”. І навіть якщо йому вже за 40 :) Дівчатка милі дівчатка, найдивовижніше що може статися в цей чарівний день, подаровані Вам улюблені квіти вирощені в особливих умовах.  Бабусі Ви й матусі та дівчатка, які пройшли довгий шлях. Тому Ви наші скарби. Дякуємо за мудрі слова, відважні вчинки. Дякуємо за чудові моменти, які дарують нам тепло всередині. 

Вітаємо всіх жінок на цій планеті!!!

Дякуємо Вам за все!!!

Автор публикации Косова Анна

Возможно Вас заинтересует также:

rss