Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Черкащанам розповіли як по-новому реєструвати майно та бізнес

Опубликовано: 22.10.2018

видео Черкащанам розповіли як по-новому реєструвати майно та бізнес

Спеціальний вебінар для підприємців з висвітлення податкового та пенсійного законодавства

Черкащанам розповіли як по-новому реєструвати майно та бізнес


Мосійчук: Голова комісії Мінюста зі скарг у сфері держреєстрації Мороз покриває рейдерів

http://vycherpno.ck.ua/cherkashhanam-rozpovili-yak-po-novomu-reyestruvati-majno-ta-biznes/

9 червня в конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» відбувся круглий стіл на тему «Новели в сфері законодавства про державну реєстрацію нерухомості та бізнесу, а також оскарження дій у сфері державної реєстрації».

На захід запросили представників громадськості, юристів, адвокатів та осіб, які пов’язані своєю професійною діяльністю з державною реєстрацією бізнесу та нерухомості.

Представники обласного Управління юстиції розповіли присутнім про основні принципи нового законодавства України в сфері державної реєстрації.

Так, відповідно до Закону, реєструвати юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців мають, зокрема, виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, нотаріуси, а також юридичні особи публічного права за умови їх акредитації в установленому порядку (акредитовані суб’єкти). При цьому разом із повноваженнями на місця передають і кошти.

Загалом, основним завданням є забезпечення права вільного вибору громадянами суб’єкта державної реєстрації та можливість здійснення реєстрації бізнесу на всій території країни. Для прикладу, для реєстрації речових прав на нерухоме майно можна звернутися до будь-якого державного реєстратора в області або будь-якого нотаріуса в межах України. Тобто можна вибрати нотаріуса, яки знаходиться ближче, і не витрачати зайвий час. Таким чином, фактично немає прив’язки до місця реєстрації.

Дещо інша ситуація з громадськими формуваннями. Якщо раніше їх реєстрацією займалися в районах, то тепер це компетенція обласного Управління юстиції. Крім того, тепер потрібно платити за будь-які зміни в даних, внесених до реєстру.

Також присутнім розповіли про зміни в термінах державної реєстрації та нюанси отримання безкоштовної і платної інформації з державного реєстру, а також про порядок оскарження дій у сфері державної реєстрації, відмови в державній реєстрації, бездіяльності державного реєстратора.

 

rss