Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Чохли для Macbook купити Україна

Опубликовано: 29.07.2020

Цей вид чохлів повністю захищає задню частину смартфона, а також його бічні поверхні. Також деякі види накладок можуть мати передню частину, для захисту рамки навколо екрану. Накладки дуже зручні, вони не заважають використанню телефону, практично не збільшують його розміри і вагу, на сайте https://gisolo.com/ua/macbook-chohly.html.
При використанні такого чохла рекомендується наклеїти плівку на екран, щоб уникнути його передчасного пошкодження.

Чохли для Macbook купити Україна

Чохол — кишеня

Чохол-кишення це найбільш простий вид чохла. Він виготовляється зі штучної або натуральної шкіри без каркаса. Іноді у таких чохлів присутні фіксатори у вигляді застібки на магнітах або кнопках. Зважаючи на простоту конструкції такі чохли не дорогі і надійні, в них просто нема чому ламатися.

При тривалій експлуатації чохла-кишені на передній і задній поверхнях смартфона можуть утворитися потертості, тому ми рекомендуємо наклеїти на них захисну плівку.

Чохол книжка

Чохол-книжка має міцний пластиковий, металевий або гумовий каркас. Зазвичай такі чохли виконуються з натуральної або штучної шкіри.  Передня кришка чохла-книжки відкривається в бік. Для того щоб кришка не відкривалася зазвичай використовують магнітну застібку, але іноді кришки не мають жодних застібок.

Такі чохли захищають смартфон з усіх боків, але для того щоб використовувати телефон їх потрібно постійно відкривати, що не дуже зручно. Також вони найбільш громіздкі і важкі в порівнянні з іншими видами чохлів.

В даний час багато чохлів книжок можна використовувати в якості підставки для вашого смартфона, що дуже зручно для перегляду фільмів і читання з екрану телефону.

Чохол відкидний

Відкидні чохли схожі на чохли-книжки з однією лише різницею, що передня кришка у таких чохлів відкидається вниз, а не в бік. Багато користувачів смартфонів віддають найбільшу перевагу саме таким чохлам, оскільки їх простіше відкривати.

Застібки у відкидних чохлів зазвичай роблять магнітними або просто пластиковими. Пластикові застібки не надто надійні, тому що часто ламаються, а також вони дряпають корпус пристрою.

rss