Навигация по сайту

Популярные статьи

Chrome відмовляється від Flash, і це може зашкодити вашим SEO

Як відомо, Google почав роботу   маркування сайтів, які використовують Adobe Flash   негативно в результатах пошуку Як відомо, Google почав роботу маркування сайтів, які використовують Adobe Flash негативно в результатах пошуку. Оскільки ми почали бачити ці зміни приблизно 6 тижнів тому, компанія Google оголосила, що Chrome - другий найпопулярніший браузер у країні - припинить підтримку Flash у рекламі в межах свого браузера. Наступний крок за типовою тенденцією Google знижує результати пошуку на сайтах, які використовують Flash.

Багато людей вже не люблять Flash на веб-браузерах (і це вже було відмовлено на більшості мобільних пристроїв), тому має сенс, щоб браузер Google відмовився від нього. Спалах займає більше часу, він виймає батарею, і це смертельний ворог вашого телефону . Оскільки головною метою компанії Google є швидке обслуговування великого контенту, це є розумним вибором.

Отже, якщо вони не підтримують флеш-пам'ять на мобільних пристроях або КПП, як довго, поки він не почне зашкоджувати вашому SEO?

Google вже почав визначати, чи використовує сайт Flash на сторінках результатів пошуку (SERPS), і раніше, ніж пізніше, ми очікуємо, що сайти, які використовують Flash у будь-якій формі, будь то оголошення, повзунки або просто грайливі анімації, почнуть скидати результати пошуку у порівнянні з Flash-вільними конкурентами.

Отже, як ви захиститеся від цієї флеш-потоку змін? Використовуйте наші корисні поради, щоб залишатися попереду кривої:

Перевірте свій веб-сайт для Flash

Перше місце на вашому сайті, щоб почати шукати це розділ плану поверху. Багато будівельників додали інтерактивні елементи, щоб залучити покупців, наприклад, віртуальні тури та селектори варіантів, які часто використовують Flash.

Друге місце для перевірки - це повзунки або зображення, які використовуються для відображення портфоліо планів, картки спільноти та доступних оновлень.

Якщо ви вважаєте, що частини вашого сайту використовують Flash, можна легко перевірте вихідний код . Звідси скористайтеся функцією «Знайти» (Ctrl + F) для пошуку термінів «об'єкт» і «вбудовування», щоб знайти Flash, і якщо ви там не знайдете нічого, шукайте файли .swf.

Оновіть Flash до HTML5

Оскільки Google хоче, щоб ви оновили файли з Flash на HTML5, вони не лише надавали інструмент, але й крок за кроком. Вони навіть вийшли зі свого шляху, щоб купити компанію, що отримала назву «Swiffy» - простий конвертер Flash для HTML5, який допоможе зробити файли доступними для більшої аудиторії.

Натисніть тут, щоб скористатися інструментом Swiffy: https://developers.google.com/swiffy/

Для підтримки: https://support.google.com/adwords/answer/6249073

Зверніться до своїх рекламодавців

Незалежно від того, чи ви опублікували вміст чи ні, ви можете бути покарані.

Якщо на вашому веб-сайті розміщується будь-яка реклама Flash, наприклад, оголошення DoubleClick, Google все ще переконається, що все не працює так гладко, як хотілося б - і хто хоче бути покараним за чужі помилки?

Якщо ваші рекламодавці ще не вибрали іншого рішення, окрім Flash, дайте їм знати, що їм потрібно. Якщо ваші рекламодавці вирішили не оновлювати, може виявитися кориснішим знайти нового постачальника. Крім того, якщо ви рекламуєте свої будинки або спільноти за допомогою оголошень на інших веб-сайтах, які використовують Flash, настав час розпочати оновлення. BDX вже почав цей процес, щоб спробувати випередити криву.

Будучи тим, що Chrome є другим найпопулярнішим браузером в країні, домашнім будівельникам необхідно розпочати прийняття змін. Не підкреслюйте, якщо вам потрібна допомога у оптимізації спалаху веб-сайту, зв’яжіться з BDX Team в [email protected] або зателефонуйте нам (866) 651-8866.

Отже, якщо вони не підтримують флеш-пам'ять на мобільних пристроях або КПП, як довго, поки він не почне зашкоджувати вашому SEO?
Отже, як ви захиститеся від цієї флеш-потоку змін?