Навигация по сайту

Популярные статьи

Чи є ключові слова ще королем SEO?

 1. Що таке ключові слова?
 2. Як ключові слова допомагають веб-сайту підвищувати рейтинг?
 3. Які переваги ключових слів для підприємств?
 4. Які різні типи ключових слів?
 5. Де потрібно використовувати ключові слова?

Гостьова публікація Solvia Batson - MyQbHost

Світ рухається до оцифрування, і якщо ви керуєте бізнесом, ви не можете ігнорувати силу та можливості Інтернету. В даний час кожен бізнес присутня в цифровому світі і не є хорошим веб-сайтом, швидким часом завантаження і гарною підтримкою клієнтів, високий рейтинг на пошукових системах дуже важливий.

SEO - це правильний шлях, якщо ви хочете Вищий рейтинг у результатах пошуку Але проблеми, з якими стикаються більшість підприємств, полягають у тому, що правила та алгоритми SEO продовжують змінюватися з часом, а високий рейтинг у пошуках стає все більш і більш складним.

Хоча існує багато факторів, які впливають на вашу стратегію SEO, одним з факторів, які до цих пір поширені і сильна зброя у вашій боротьбі до високого рангу є ключовими словами.

Що таке ключові слова?

Ключові слова - це в основному терміни, які ми вводимо в пошуковій системі, коли шукаємо інформацію, поради, трюки, рішення та інші запити. Наприклад, якщо ви шукаєте провайдера хостингу QuickBooks в Інтернеті, і вводите " Хостинг для QuickBooks 'в пошуковій системі, то хостинг QuickBooks буде ключовими словами.

Але коли мова йде про SEO, ключові слова мають відігравати особливу роль, оскільки ключові слова є основою, на якій пошукова система знає, що ви шукаєте, а потім вона проходить через свій алгоритм для представлення найбільш релевантних веб-сторінок у вашій пошуковій системі. результатів.

Як ключові слова допомагають веб-сайту підвищувати рейтинг?

Органічний пошук - це найкращий і найточніший спосіб привернути клієнтів до вашого бізнесу. Ви завжди будете бажати високо оцінювати всі ті терміни, які шукаєте ваші аудиторії. Наприклад, якщо ви працюєте в онлайн-магазині хлібобулочних виробів, тоді ви бажаєте мати високий рейтинг, коли людина здійснює пошук "купити брошури онлайн".

На веб-сайті можна розмістити ключові слова, пов'язані з вашим бізнесом, публікації в блогах, мета-описи, назви блогів та багато іншого, щоб полегшити для пошукової системи інформацію про те, на чому йде ваша сторінка. Але багато людей неправильно трактують використання ключові слова в органічному SEO і спробуйте наповнити їх на своєму веб-сайті і в кінцевому підсумку принизити їх рейтинг сайту та трафік .

Спочатку ви повинні написати вміст для своєї аудиторії, а потім оптимізувати його відповідно до ваших ключових слів, тому що занадто багато набігів ключових слів завдає шкоди з точки зору SEO.

Які переваги ключових слів для підприємств?

 • За допомогою ключових слів можна отримати перелік у відповідних результатах пошуку
 • Використовуючи цільові ключові слова, ви можете принести величезний обсяг трафіку на ваш сайт
 • Правильний підхід до щільності ключових слів можна використовувати для підвищення вашого рейтингу у вашій ніші
 • Орган домену веб-сайту також можна збільшити за допомогою націлювання за ключовими словами

Чому ключові слова не застаріли і все ще керують стратегією SEO?

Багато людей говорять, що ці дні пройшли, коли ключові слова допомагали підприємствам підвищуватися, але це не зовсім так.

Алгоритм пошуку Google, безумовно, розвинувся і став розумнішим з додаванням таких речей RankBrain але це не означає, що ключові слова стали застарілою частиною стратегії SEO. Ключові слова можуть бути найосновнішою стратегією SEO, яку потрібно прийняти для вашого бізнесу, але це все ще сильний претендент, коли мова йде про важливу роль загальна стратегія SEO .

Пошукові системи, як Google, як і раніше, люблять ключові слова і використовують їх як основний компонент свого алгоритму для показу найбільш релевантних результатів. Використовуючи правильний підхід і планування для ключових слів, ви, безумовно, можете максимально використати його.

Але це також вірно, що вся ваша стратегія SEO не повинна бути зосереджена тільки на ключові слова, оскільки SEO складається з декількох різних частин.

Які різні типи ключових слів?

Існують два типи ключових слів:

 • Ключові слова з коротким хвостом - ці ключові слова в основному складаються з не більше 3 слів, таких як пошук роботи в Інтернеті, найкращий італійський ресторан, страхування термінів, лікар внутрішньої медицини тощо.
 • Ключові слова з довгим хвостом - ці ключові слова є більш конкретними і складаються з більш ніж 3 слів, таких як "як втратити 10 фунтів за тиждень", "знайти правильну ціну для автомобіля онлайн", "найдешевший хостинг-провайдер QuickBooks", "найкращий" smartwatch з GPS для запуску »і т.д.

Де потрібно використовувати ключові слова?

 • Використовуйте ключові слова в тезі заголовка сторінки
 • Використовуйте ключові слова в URL-адресі сторінки
 • Використовуйте ключове слово по всій копії сторінки (але не використовуйте його, щоб це було нормально)
 • Покладіть ключові слова в мета-опис
 • Використовуйте ключові слова на шляху до файлу зображення (ім'я зображення перед завантаженням)
 • Використовуйте ключові слова в тегах ALT для зображень
 • Використовуйте ключові слова в опорному тексті

Вказує на пам'ять під час планування стратегії ключових слів

 • Використовуючи ключові слова у своєму блозі, завжди пам'ятайте про щільність ключових слів. Стандартна щільність ключових слів повинна бути від 1 до 3%.
 • Дослідження ключових слів має бути зроблено саме так, як це стане основою для стратегії ключових слів.
 • Ніколи не використовуйте ті ключові слова, які не стосуються вашого веб-сайту.
 • Не використовуйте загальні ключові слова, оскільки багато компаній будуть конкурувати за це. Будьте більш конкретними та аналізуйте свою цільову аудиторію, щоб знайти ключові слова, які не є такими загальними. Тут ключові слова з довгим хвостом можуть входити в гру.
 • Завжди перевіряйте ключові слова, щоб дізнатися, чи можна отримати першу сторінку результатів пошуку чи ні. Якщо ви вибираєте слово "WordPress", то перші два слоти результату пошуку будуть зайняті WordPress і Wikipedia, і ви не зможете їх побити. Тим не менш, після пошукового терміну "WordPress веб-дизайнер Атланта" набагато більш реалістичним для рейтингу високо.
 • Не намагайтеся заповнювати ключові слова на своєму сайті, оскільки це може зашкодити вашому рейтингу і вплинути на трафік на вашому сайті. Ніхто не хоче читати незрозуміле звучання, ключове слово фаршировані статті. Вона може виходити як спам і призводити до більш високих ставок відмов, що може вплинути на ваш рейтинг.

Висновок:

Отже, доводити ключові слова є важливою частиною ефективної стратегії пошукової оптимізації. Незалежно від того, чи бажаєте ви підвищити рейтинг або отримати більше трафіку на своєму веб-сайті, ключові слова є правильною.

Дивлячись на розробку всеосяжної стратегії SEO, але втративши, як дістатися? Intrepy Healthcare Marketing є медичним і стоматологічним цільовим цифровим маркетинговим агентством, яке має багаторічний досвід роботи зі створення стратегій пошукових систем, які генерують новий ріст пацієнтів і приносять дохід. Зателефонуйте нам або заповніть форму сьогодні для БЕЗКОШТОВНИЙ аудит SEO .

Що таке ключові слова?
Як ключові слова допомагають веб-сайту підвищувати рейтинг?
Які переваги ключових слів для підприємств?
Які різні типи ключових слів?
Де потрібно використовувати ключові слова?
Що таке ключові слова?
Як ключові слова допомагають веб-сайту підвищувати рейтинг?
Які переваги ключових слів для підприємств?
Які різні типи ключових слів?
Де потрібно використовувати ключові слова?