Навигация по сайту

Популярные статьи

Чи є локальні цільові сторінки справді дверними сторінками?

  1. Ви кажете, Дорвей, я кажу ...
  2. Тепер просто тримайте коней за хвилину
  3. Відтворимо "Готові, встановіть, карайте"
  4. Але Почекайте, Є Ще
  5. Чекати, що?
  6. Ви зрозуміли.

Це старе питання

Це старе питання. Насправді, під час мого дослідження для цього блогу, я знайшов людей, які задають це питання ще в 2009 році (що 150 років тому в Інтернеті). Але з новими принципами, випущеними Google 16 березня, здається, що інтерес до цього питання знову з'явився.

Ви кажете, Дорвей, я кажу ...

Це питання має бути простим. Чи відповідають місцеві цільові сторінки тим, що Google визначає як прохідну сторінку? Ну ... це не так просто. Ось визначення Google, прийняте прямо з їх керівних принципів :

Дверні прорізи - це сайти або сторінки, створені для високого рейтингу для певних пошукових запитів. Вони погано ставляться до користувачів, оскільки вони можуть призвести до отримання декількох схожих сторінок у результатах пошуку користувачів, де кожен результат закінчується тим, що користувач потрапляє до того ж самого місця призначення. Вони також можуть привести користувачів до проміжних сторінок, які не є настільки корисними, як кінцевий пункт призначення.

Справа закрита, чи не так? Місцеві цільові сторінки призначені для високого рейтингу для певних пошукових запитів. Якщо я - адвокат у Лос-Анджелесі, і я хочу бізнес з Голлівуду, я будую сторінку для цілеспрямованого Голлівуду і сподіваюся, що це буде.

Також можна позбутися будь-яких додаткових сторінок ринку, які є на вашому сайті, оскільки Google не думає, що ви можете запропонувати їм щось.

Тепер просто тримайте коней за хвилину

Якщо це було дійсно, що вирізати і сушити, чому б Google самі випустити оновлення до їх визначення? Це здається божевільним для того, що так легко зрозуміти. Я маю на увазі, що мій 4-річний чоловік зможе з'єднати ці точки разом.

Я маю на увазі, що мій 4-річний чоловік зможе з'єднати ці точки разом

Проблема в тому прикладі, який я дав про адвоката. Чи дійсно адвокат, який може практично займатися правом у цілій державі, якщо так бажає (або в широкому масштабі країни), дійсно повинен обмежити, за якими ключовими словами вони йдуть, тільки там, де їх офіс? Ні, вони цього не роблять.

Оновлення Google трохи уточнили речі. Вони дали нам запитати, щоб поставити діагноз, чи дійсно наші цільові сторінки дійсно розглядаються як двері.

Отже, давайте поставимо на тест місцеву цільову сторінку. Ось чудова прикладна сторінка:
http://chewninglegal.com/appleton-social-security-disability-attorney/

Відтворимо "Готові, встановіть, карайте"

Правила прості: Відповідайте на питання чесно. Невдахи виходять з бізнесу. Переможці отримують ще одне покарання.

Запитання 1: чи є мета оптимізації для пошукових систем і перенаправлення відвідувачів у фактичну чи релевантну частину вашого сайту, чи вони є невід'ємною частиною досвіду користувача вашого сайту?

Чи оптимізовано цю сторінку для пошукових систем? Так, звісно. Було б з розуму сказати, що будь-яка сторінка, яка намагається дотримуватися керівних принципів Google, не оптимізована для пошукових систем.

Чи є це невід'ємною частиною досвіду користувача? Так. Він не перенаправляє відвідувачів на будь-яку конкретну сторінку (окрім, можливо, сторінки контактів, але можна сказати, що з будь-якої сторінки на сайті).

Якщо хтось в Appleton шукає інваліда адвоката, це важливо для них, невід'ємною частиною їх досвіду навіть, що вони знають, що цей адвокат пропонує послуги в своєму місті? Так. Це допомагає їм побачити, що вони не витрачають час на веб-сайт, який не пропонує те, що їм потрібно.

Остаточний відповідь: Пройдіть

Запитання 2: Чи є сторінки, призначені для ранжування на загальні терміни, але вміст, представлений на сторінці, дуже специфічний?

Рейтинг для Appleton Disability Attorney, з вмістом, який підтримує цю тему, не здається дуже загальним. Ця сторінка намагається рекламувати дуже специфічну людину як у тому, чим вона займається, так і в тому, що вона представляє.

Остаточний відповідь: Пройдіть

Запитання 3: Чи дублюють сторінки корисні об'єднання елементів (розташування, продукти тощо), які вже існують на сайті з метою захоплення більшої кількості пошукового трафіку?

Це дуже складно, але саме використання терміна «агрегації» насправді говорить нам, що вони шукають. У випадку сторінки, яку ми використовуємо, відповідь - ні.

Ми не дублюємо елементи, які вже існують на сайті. Існує не інша сторінка, орієнтована на Appleton Social Security Disability Attorney де-небудь на сайті. Це одна сторінка, що йде після певного ринку. Чи з'явиться ця сторінка для Вісконсіна? Не схоже. Єдина мета цієї сторінки - отримати більше пошукового трафіку з конкретних термінів у Вісконсіні? Ні.

Остаточний відповідь: Пройдіть

Запитання 4: чи ці сторінки зроблені виключно для малювання партнерського трафіку та надсилання користувачів без створення унікального значення вмісту чи функціональності?

Знову ж таки, я повертаюся до точки сторінки. Унікальна цінність цієї сторінки полягає в тому, що вона розмовляє з дуже конкретним клієнтом, людиною, пораненою в Appleton.

Давайте розірвемося з нашого прикладу на секунду, щоб поставити це в більш придатний для порівняння приклад. Хочу купити нову посудомийну машину. Оскільки я живу в маленькому містечку, я хочу знайти компанію, яка надаватиме та надаватиме технічне обслуговування у випадку, якщо що-небудь вийде з ладу.

Я знаходжу посудомийну машину, яку я хочу, їхній сайт говорить, що вони обслуговують моє місто, і все щасливе.

Приходьте з'ясувати, вони тільки перерахували місто на їхньому місці тому, що вони захотіли залучити людей замовити з них. Вони не доставляють, вони не забезпечують обслуговування, нічого. На щастя, я двічі перевірив, перш ніж я купив що-небудь, але я витратив свій час.

Порівняйте це з компанією, яка має сторінку, спеціально для мого міста, в якій чітко вказано, що вони пропонують, якими є їхні терміни, і відповідає на всі мої запитання.

Який з них посилав мене? Який з них пропонує унікальну цінність?

Наявність цільових сторінок чітко вказує на те, що ви пропонуєте на ринку - це унікальне значення.

Остаточний відповідь: Пройдіть

Запитання 5: Чи існують ці сторінки як «острів»? Чи важко або неможливо перейти з інших частин вашого сайту? Чи є посилання на такі сторінки з інших сторінок сайту чи мережі сайтів, створених лише для пошукових систем?

Це найпростіше питання. Якщо правильно виконано, місцеві цільові сторінки можна легко знайти за допомогою вашої основної навігації, як у прикладі юриста, у нижньому колонтитулі або навіть на сторінці контактів.

Перегляньте головну навігацію на нашому прикладі веб-сайту:

Вони посилаються на свої місцеві цільові сторінки з кожної сторінки на сайті. Їх легко знайти, до яких легко перейти.

Чи створюються ці посилання лише для пошукових систем? Справа полягає в тому, щоб допомогти користувачам визначити, чи ви охоплюєте своє місто .

Добре, гадаю, я визнаю, що ви могли б виконати те ж саме, лише зауваживши, що «ми обслуговуємо наступні міста».

Добре, гадаю, я визнаю, що ви могли б виконати те ж саме, лише зауваживши, що «ми обслуговуємо наступні міста»

* Кашель * Щось на зразок цього хлопця * Кашель *

Однак наявність сторінки, побудованої спеціально для цих ринків, дозволяє націлювати конкретні особи.

Хтось в Appleton має іншу ситуацію, ніж хтось у OshKosh. Якщо у вас є добре розроблена стратегія вмісту, ви хочете націлювати ці різні особи з різними сторінками, які відповідають їхнім потребам.

Остаточний відповідь: Пройдіть

Але Почекайте, Є Ще

Я зробив багато досліджень на цю тему. Коли я почав, я вважав, що цільові сторінки будуть розглядатися як дверні сторінки, на основі визначення, яке дав Google.

Коли я почав, я вважав, що цільові сторінки будуть розглядатися як дверні сторінки, на основі визначення, яке дав Google

Я передумав. Місцеві цільові сторінки, на мій погляд, саме те, що Google хоче класифікувати в своїй пошуковій системі.

Чекати, що?

Перегляньте цю частину оновленого визначення, наданого Google: "Вони також можуть привести користувачів до проміжних сторінок, які не є настільки корисними, як кінцевий пункт призначення".

Знову перегляньте цю місцеву цільову сторінку. Хіба це не є кінцевим пунктом для когось в Епплтоні? Чи не можуть вони зв'язатися з адвокатом безпосередньо з цієї сторінки? Чи потрібно їм відвідати будь-яку іншу сторінку на сайті, щоб отримати потрібну інформацію?

Ви зрозуміли.

Google надає найкращий досвід користувачам. Вони хочуть, щоб вони знаходили свої відповіді швидко і ефективно. Це вся точка місцевої цільової сторінки. Ми хочемо надати нашим користувачам на кожному з наших ринків інформацію, яка є унікальною та цінною для них.

Чи зловживається ця тактика? Звичайно, це так . Я б навіть пішов так далеко, щоб сказати, що Google попросив його зловживати змінами, які вони зробили з Pigeon. Роблячи локальний алгоритм більш узгодженим з органічним, вони просили, щоб люди поширювали спам-сторінки для суб-ринків, щоб вони могли оцінювати ринки, які вони зацікавили.

Це означає, що місцеві цільові сторінки не будуть покарані? Не в найменшій мірі . Будь-яка тактика, яка виявиться успішною в отриманні людей більше трафіку (читання: краще рейтинги) буде зловживати низьким якістю масового вмісту (Guest Blogging, я дивлюся на вас).

Але чи буде ваш сайт покараний? Якщо ви дійсно пропонуєте своєму користувачеві унікальний досвід, надаючи інформацію, специфічну для їхнього ринку, я вважаю, що ви знаходитесь на безпечній стороні цього оновлення.

А якщо ні? Якщо у вас є дубльований контент у кожному поштовому індексі, місті та окремі адреси на ваших кількох ринках, я не впевнений, як це цукрове покриття, вам потрібно внести деякі зміни у ваш маркетинговий план .

Чи відповідають місцеві цільові сторінки тим, що Google визначає як прохідну сторінку?
Справа закрита, чи не так?
Запитання 1: чи є мета оптимізації для пошукових систем і перенаправлення відвідувачів у фактичну чи релевантну частину вашого сайту, чи вони є невід'ємною частиною досвіду користувача вашого сайту?
Чи оптимізовано цю сторінку для пошукових систем?
Чи є це невід'ємною частиною досвіду користувача?
Якщо хтось в Appleton шукає інваліда адвоката, це важливо для них, невід'ємною частиною їх досвіду навіть, що вони знають, що цей адвокат пропонує послуги в своєму місті?
Чи з'явиться ця сторінка для Вісконсіна?
Єдина мета цієї сторінки - отримати більше пошукового трафіку з конкретних термінів у Вісконсіні?
Який з них посилав мене?