Навигация по сайту

Популярные статьи

Чи є смарт-слайдер дружнім?

  1. Анімація символів
  2. Пошкоджені шари / ефекти:
  3. Слайд фонове зображення
  4. Шари зображень
  5. Ледачі навантаження
  6. Плагіни SEO

У цій статті:
Анімація символів
Alt тег для зображень
Ледачі навантаження
Плагіни SEO

Так , це так. Пошукові системи працюють так, що вони фільтрують лише текстовий вміст з веб-сайту, без HTML-тегів і CSS-кодів, JavaScript-кодів, а також тегів alt-зображення. Таким чином, у нашому слайдері тільки теги зображення alt мають значення і текст, який ви пишете на слайдах, і ті, які будуть автоматично підібрані пошуковими системами. Ви можете вибрати різні теги заголовка , якщо включити експертний режим , і текстовий шар ставить текст всередині абзаців. Слайди фонові зображення , і кожен шар, який використовує зображення, має тег alt. Ви можете написати там щось, що пов'язане з іншими частинами вашого сайту.

Анімація символів

З 2016 року Google має можливість запускати коди JavaScript на сторінці. Це означає, що бот Google не просто виглядає джерелом вихідної сторінки, а дозволяє змісту JavaScript, щоб виконати свою роботу. Через цю зміну ви використовуєте Розділити анімацію тексту у ваших заголовках вони будуть читатися по-різному залежно від ваших налаштувань. Ось простий приклад:

Введений вміст Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Розділити словами Lorem. ipsum. dolor. сидіти. amet. consectetur. adipisicing. elit. Розщеплені символами L. oremipsumdolorsitame tconsecteturadipisic ingelit.

Якщо ви хочете, щоб ваш текст був прочитаний під час його введення, вам слід або вимкнути анімацію розділеного тексту, або створити новий шар, який переміщується з полотна (або прихований іншим способом), тому його не видно для користувача. У цьому новому заголовку не повинно бути жодної анімації розділеного тексту, а лише текст оригінальної анімації. Оскільки Google запускатиме код JavaScript, він не побачить один і той же текст двічі. Він буде бачити перше речення з наведеного вище прикладу і залежно від налаштувань розділення тексту, другого або третього.

Пошкоджені шари / ефекти:
  1. Шар заголовка (лише коли використовується анімація розділення тексту)
  2. Анімований шар заголовка

Alt тег для зображень

Ви можете додати теги alt до кожного шару зображення та фонового зображення слайда.

Слайд фонове зображення

Ви можете знайти поле для введення вмісту тега alt у налаштуваннях слайдів -> Вкладка "Фон" -> Зображення:

Шари зображень

Ви можете знайти поле для введення вмісту тега alt у вікні шару для кожного шару зображення:

Ледачі навантаження

Ті зображення, які завантажуються в Ледачі навантаження не буде видимим для Google, оскільки вони не існують на вашому веб-сайті (що є причиною того, що завантаження збільшує швидкість вашого веб-сайту, оскільки вам не потрібно завантажувати ці зображення).

Плагіни SEO

SEO плагіни, такі як Yoast SEO, не запускають шорткоди на сторінці, так що результат, який ви отримаєте на сервері, не є точним. Це не означає, що ваша сторінка не є дружньою до SEO - це просто означає, що результат у бекенді не є точним, оскільки він не враховує ваш повний вміст сторінки. Пошукові системи, такі як Google, переглядають вміст реальної сторінки, який містить тексти з ваших повзунків.

Якщо ви використовуєте інструменти SEO правильно, так що в основному, ви структуруєте свій контент, використовуючи теги h1-h6 в заголовних шарах і введіть текст alt для кожного зображення, тоді ваш слайдер дружній до SEO.