Навигация по сайту

Популярные статьи

Чи має SSL сертифікат впливає на SEO?

  1. Переваги отримання сертифіката SSL
  2. 2. Ваш веб-сайт буде більш безпечним
  3. 3. SSL-сертифікат забезпечує аутентифікацію
  4. 4. Вони легко встановлюються
  5. Як SSL сертифікати впливають на SEO?
  6. 1. Google віддає перевагу HTTPS
  7. 2. У вас є більше даних перенаправлення
  8. 3. Веб-сайти з HTTPS вже вище
  9. 4. Користувачі віддають перевагу веб-сайтам за допомогою HTTPS

SSL (Secure Sockets Layer) використовується веб-сайтами для встановлення безпечного з'єднання між хостом і відвідувачем. Всі дані, передані через SSL-з'єднання, залишаються приватними та інтегральними. Доступ до веб-сайтів із сертифікатом SSL можна отримати через HTTPS . Останнім часом SSL сертифікати стали популярними і широко використовуються - але люди все ще дивуються, якщо сертифікат SSL впливає на SEO. По-перше, ми розповімо вам про переваги використання сертифіката SSL і чому ви повинні отримати його:

Переваги отримання сертифіката SSL

1. Вони доступні

Придбання сертифіката SSL не буде коштувати вам багато чого. Ви залишили сотні варіантів і багато з них доступні. Послуги хостингу пропонуйте SSL сертифікати за зниженими цінами, і ви можете вибрати з різних марок і типів.

2. Ваш веб-сайт буде більш безпечним

Кожне з'єднання захищене, і всі дані, які передаються через неї, не можуть бути доступні для випадкової третьої сторони. Ваш відвідувачі довірятимуть вашому веб-сайту більше, якщо вони бачать безпечне з'єднання HTTPS.

3. SSL-сертифікат забезпечує аутентифікацію

Під час відвідування веб-сайту, особливо при передачі інформації або файлів через сервер, SSL гарантує, що це правильний веб-сайт, і він переходить на потрібний сервер. SSL діють як доказ того, що це дійсно ваш сайт, а не деяка імітація. Це допоможе вам проти сайти фішингу які намагаються точно імітувати дизайн вашого веб-сайту і виглядати для того, щоб отримати конфіденційну інформацію.

4. Вони легко встановлюються

Ви не повинні бути технічним гуру, щоб встановити сертифікат SSL. Ви можете встановити сертифікат через більшість панелей керування за допомогою декількох клацань миші та деяких хостингові компанії пропонують 24/7 керовану підтримку, яка може встановити сертифікат для вас.

Як SSL сертифікати впливають на SEO?

Оскільки це легко і рекомендується встановлювати сертифікат SSL, останнє питання полягає в тому, чи впливає це на SEO. Нижче наведено кілька способів впливу сертифікатів SSL на SEO:

1. Google віддає перевагу HTTPS

Google офіційно оголошено що отримання SSL-сертифіката позитивно впливає на ваш рейтинг і вважається рейтинговим сигналом. Причина того, що Google самі заявили, що це впливає на SEO, є достатньою підставою для переходу на HTTPS і збільшення рейтингу в пошукових системах.

2. У вас є більше даних перенаправлення

За допомогою HTTP-з'єднання деякі ваші реферальні дані втрачаються, і ви навіть не помітите їх. У таких випадках трафік веб-сайту що походить з певних джерел, буде показано як "Прямий". Якщо ви використовуєте з'єднання HTTPS, ви побачите всі ваші реферальні дані і звідки вони походять.

3. Веб-сайти з HTTPS вже вище

Проведено ряд досліджень Moz , Ahrefs і Брайан Дін де вони проаналізували рейтинг веб-сайтів на Google і прийшли до висновку, що веб-сайти HTTPS вже займають місце вище, ніж не HTTPS.

4. Користувачі віддають перевагу веб-сайтам за допомогою HTTPS

На основі аналітичні дані з різних веб-сайтів. Коли ви шукаєте щось, люди схильні натискати безпечний веб-сайт HTTPS, а не незахищений. Отже, якщо ваш веб-сайт має HTTPS і займає інше місце з іншими веб-сайтами, які не є HTTPS, на одному сервісі, користувач, швидше за все, відвідає ваш веб-сайт.

Виходячи з усіх причин, перелічених у цій статті, ми рекомендуємо придбати сертифікат SSL і збільшити пошуковий рейтинг якщо ви ще цього не зробили.

Як SSL сертифікати впливають на SEO?