Навигация по сайту

Популярные статьи

Чи може пошукова оптимізація допомогти вам продати більше книг?

  1. Ось тут може допомогти пошукова оптимізація.
  2. Що таке SEO?
  3. Основи
  4. Налаштуйте свій сайт, щоб це було "дружньо до SEO"
  5. Отримання посилань на ваш сайт
  6. Скільки часу займає цей матеріал SEO?

СТАРИЙ ПОСТОВИЙ СИГНАЛ! Це старі публікації і, хоча ви можете знайти деякі корисні поради, будь-яка технічна інформація або інформація про публікацію, ймовірно, застаріла. Натисніть кнопку Почати тут, у рядку меню, щоб знайти посилання на найкорисніші статті, відео та подкасти. Спасибі та щасливе письмо! - Джоанна Пенн

Співробітник письменник запитав мене, що SEO був інший тиждень, і це змусило мене зрозуміти, що деякі люди все ще вивчають основи про інтернет-маркетингу Співробітник письменник запитав мене, що SEO був інший тиждень, і це змусило мене зрозуміти, що деякі люди все ще вивчають основи про інтернет-маркетингу. Пошукова оптимізація - одна з ключових областей, про які ви повинні знати, інакше ви втратите час і енергію на платформі автора. Я розпочав роботу над темою, але автор фантазії Ліндсі Бурокер вже мав цей великий для вас, тому я дуже радий представити його вам сьогодні.

Незалежно від того, чи ви самостійно публікуєтеся або переслідуєте традиційний маршрут, ви, мабуть, самі займаєтеся маркетингом, і більша частина цього маркетингу здійснюється в Інтернеті в ці дні. Ви, як очікується, будете залучені до соціальних медіа та мати блог. Це частина «побудови платформи», як вони кажуть.

Але що, якщо тільки три людини на місяць відвідують ваш блог? Незалежно від того, наскільки холодно ваш сайт, це не робить вам нічого хорошого, якщо він не отримує будь-який трафік.

Ось тут може допомогти пошукова оптимізація.

Я знаю, що пошукова оптимізація або "SEO" не є найбільш захоплюючою темою. (Я зробив це для мого дня робота протягом років перед тим як перемикатися до пишучого повного-часу, та я ніколи не спромігся щоб утримати гостей обіду розважав розмовляючи про це). Це щось, однак, це варто знати трохи про те, як це може допомогти привести більше відвідувачів у ваш блог через пошукові системи. Та, так, деяким з цих відвідувачів може сподобатися те, що вони бачать і продовжують купувати ваші книги (особливо, якщо ви їх показують на видному місці на вашому сайті, а?). Хоча я - ніхто-спеціальний, самостійно опублікований автор фантазії , не надто можуть проходити дні без хтось купуючи принаймні одну з моїх книг через мій blog.

Гаразд, ви зараз заінтриговані, але ...

Що таке SEO?

Пошукова оптимізація - це мистецтво переконання Google та інших пошукових систем, що ваш веб-сайт / блог є особливо корисним і важливим у вашій ніші, що означає, що він має більш високий рейтинг в результатах пошуку, ніж сайти ваших конкурентів. (Іншими словами, якщо хтось набирає "автора фантазії" або "фантастичних романів", я хочу, щоб Google перерахував мій сайт перед сайтами всіх інших авторів фантазії там.)

Коли користувачі використовують такі сайти, як Google, вони вводять пошукові терміни або "ключові слова" (окремі слова або комбінації слів). Пошукова система намагається досягти найбільш релевантних результатів, розглядаючи численні фактори, такі як ...

  • Як часто ці ключові слова використовуються на веб-сторінці або в блозі (ви отримуєте більше "точок", якщо ключові слова використовуються в назві, тексті та веб-адресі).
  • Загальний вік, популярність і "авторитет" сайту (для старих, більш створених сайтів легше оцінювати місце в Google).
  • Кількість і якість посилань, що вказують на сторінку з зовнішніх сайтів, особливо посилання, які використовують ці ключові слова в "прив'язі тексту" (текст посилання, який ви натискаєте).

Ще не спали? Відключення? Ідіть вперед і отримайте латте, якщо вам потрібно. Я почекаю.

Повернутися? Добре. Я знаю, що це може бути очне скло, а отже, зосередимося на основах.

Основи

Головне, що ви хочете зробити, це почати думати про те, які терміни люди можуть вводити в пошукову систему, щоб знайти ваш сайт. Наприклад, якщо ви пишете медичні трилери, ви можете виявити, що люди шукають такі речі, як «найкращі медичні трилери» або «автори медичних трилерів» або навіть просто «медичні трилери».

Ви можете зіграти з Інструмент добору ключових слів Adwords щоб отримати уявлення про популярні ключові слова у вашій ніші або жанрі. Після того, як ви вирішите, які фрази будуть застосовані до вас, подумайте про те, щоб використовувати їх у своєму блозі (зосередьтеся лише на одному ключовому слові на одне повідомлення і переконайтеся, що використовуєте термін у назві, а також у тілі).

Наприклад, у мене є безкоштовна коротка історія, яку я перетворив на книгу для рекламних цілей. За допомогою інструментів Adwords, я дізнався, що більше людей шукали "безкоштовні книги фантазії", ніж оповідання, і так як я зробив електронні книги для цієї історії, я зрозумів, що це порахувало. Я розмістив інформацію про цю історію на своєму блозі, а потім назвав сторінку " Безкоштовна книга фентезі - льодоруб II (Останнє, звичайно, є назвою історії). Якщо ви введете "безкоштовну книгу фантазії" в Google, ви знайдете мою сторінку.

Я не отримую багато трафіку таким чином (це не дуже популярний пошуковий термін, у великій схемі речей, але я отримую деякі, і деякі з цих людей продовжують завантажувати електронну книгу (і перевіряють мої номери) -Безкоштовні електронні книги в результаті!).

Просто дослідження та використання популярних ключових слів у вашій ніші або жанрі покладуть вас попереду багатьох інших авторів.

Налаштуйте свій сайт, щоб це було "дружньо до SEO"

Тепер, коли ви і SEO і ключові слова, ви готові до деяких більш просунуті речі.

Ключові слова в веб-адресі

Якщо ви ще не вибрали доменне ім'я (адресу yourauthorname.com), ви можете захотіти в ньому основне ключове слово, особливо якщо ваше ім'я вже зайнято. Прикладом може бути ToddSmithThrillers.com або JaneSmithMysteryNovels.com.

Не здивуйтеся з ключовими словами або оберіть що-небудь занадто довго, оскільки потрібно, щоб прихильники запам'ятали вашу веб-адресу.

Ключові слова в заголовку

Ви також захочете використовувати головне ключове слово в назві вашого сайту. (Заголовок - це те, що відображається у верхній частині чийогось панелі браузера). Замість чогось подібного: "Розмови про випадкового письменника ..." Ваш блог можна назвати "Медичні трилери Тода Сміта".

На головній сторінці мого авторського блогу, назва "Lindsay Buroker - Fantasy Author", і, коли у мене є вільний час (так, вже є багато для авторів, а вільний час важко знайти!), працюю над тим, щоб мій сайт містився на першій сторінці результатів цього терміну. Ці речі потребують часу, тому ви повинні бути терплячими. (Я завжди повинен нагадувати себе про це! Хоча я роблю пристойні гроші з моїх книг, і навіть пишу поради на моєму самовидавчому блозі, я дійсно був на цьому менше року.)

Зауважте, що в моєму доменному імені не використовувалися мої ключові слова (оскільки я маю досить унікальне ім'я, то адресу .com ще не було взято). Я мав би більш легкий час ранжування для "автора фантазії" якщо я мав, але я подумав, що це буде надто багато рот з моїм ім'ям. Остаточне рішення залежить від вас. Зробити те, що ви відчуваєте, має сенс і виглядає добре для вас.

Отримання посилань на ваш сайт

Хоча це добре для SEO дружніх, те, що ви робите на вашому сайті є лише частиною битви.

У перші дні Інтернету, ви можете заповнити сторінку з великою кількістю багато прикладів ключового слова для того, щоб ранг більш високий для нього. І це дійсно спрацювало.

У наші дні пошукові системи набагато розумніші.

Вони вважають, що посилання на сайт вважаються голосами довіри, тому вони враховують, наскільки добре сайт посідає свої ключові слова. Люди, як правило, посилаються на речі, які є корисними, тому чим більше посилань на сайт, тим вірогідніше, що пошукові системи вважатимуть його авторитетом (AKA - сайт, який гідний успіхів у своїх результатах). Крім того, посилання зі старих, більш створених сайтів нараховують більше, ніж посилання з нових сайтів з невеликою кількістю відвідувачів.

Намагайтеся змусити людей посилатися на вашу головну сторінку, а також деякі окремі повідомлення в блозі.

Пам'ятайте, як я сказав, що працюю над поліпшенням позиціонування мого сайту на "фантазії автора?" Це частина того, чому я пишу гостьові повідомлення (подібні до цього) для блогів інших людей. Ви помітите, що я прокинувся посиланням на мій сайт вище (і моє блог самостійної публікації теж!), і я переконався у використанні ключових слів, пов'язаних з моїм сайтом, для тексту посилання.

Врешті-решт, якщо ви підтримуєте корисний блог (або ви великий автор!), Ці посилання прийдуть природно, але це важко помітити на початку (як з продажем книг, так?). Гостьова публікація - це хороший спосіб отримати посилання. (Натисніть посилання, щоб прочитати статтю, яку я написав на цю тему.)

Скільки часу займає цей матеріал SEO?

Якщо ви почнете використовувати деякі з методів, які я обговорював тут, ви будете далеко попереду гри, оскільки більшість авторів нічого не знають про цю справу.

Це, однак, вимагає часу, щоб ви почали бачити значний трафік з пошукових систем. Плануйте регулярно публікувати в своєму блозі та працювати над отриманням посилань на свій сайт (навіть якщо ви просто блокуєте один або два рази на тиждень і намагаєтеся отримати одне посилання на тиждень, ви будете робити дуже добре) протягом наступних шести-дванадцяти місяців до речі дійсно починають ногами.

Я знаю, що це звучить як еон, але якщо ви - автор, який планує побудувати кар'єру в письмовій формі, ви повинні бути готовими до довгострокового мислення. Хороша річ про SEO полягає в тому, що те, що ви робите сьогодні (особливо в будівлі посилань), окупляться і в майбутньому. Через п'ять років хтось може знайти ваш сайт у Google, завдяки дружній статті, яку ви написали сьогодні.

Чи використовуєте ви SEO як письменник? Чи є у вас якісь поради, які ви можете поділитися?

Ліндсей Бурокер   пише фантазії романів і оповідань з семи років Ліндсей Бурокер пише фантазії романів і оповідань з семи років. Вона закінчує їх з… добре, це - більш нещодавній розвиток. Спочатку з Сіетла, вона в даний час подорожує по світу і пише з дороги. Якщо ви любитель фантазії, ви можете перевірити її безкоштовна книга фентезі, Ice Cracker II . (Так, вона навіть SEO її автор біо!)

Найпопулярніші зображення: Джейк Боума

Що таке SEO?
Але що, якщо тільки три людини на місяць відвідують ваш блог?
Особливо, якщо ви їх показують на видному місці на вашому сайті, а?
Що таке SEO?
Ще не спали?
Відключення?
Повернутися?
Пам'ятайте, як я сказав, що працюю над поліпшенням позиціонування мого сайту на "фантазії автора?
К з продажем книг, так?
Скільки часу займає цей матеріал SEO?