Навигация по сайту

Популярные статьи

Чи може ваша CMS робити SEO?

  1. Важливість SEO
  2. Які функції SEO повинні мати CMS?

SEO є і завжди буде важливо, незалежно від того, як голосно SEO є мертвим натовп завиває

SEO є і завжди буде важливо, незалежно від того, як голосно "SEO є мертвим" натовп завиває. Тому що SEO є важливим, CMS здатність робити SEO питань. Якщо ви ще не подумали про конвергенцію SEO і CMS, ця стаття попередить вас про цю вирішальну точку дотику і дасть вам уявлення про те, як ваша CMS може бути ефективною в сфері SEO.

Важливість SEO

Ви не можете бути професіоналом SEO, і це добре. Але це не означає, що SEO є менш частиною вашої роботи, незалежно від того, чи є ви дизайнером, розробником, кодером або автором вмісту. Якщо ви працюєте в CMS, в ньому чи навколо нього, ви автоматично граєте роль у SEO.

Наскільки добре ви займаєтеся SEO не просто залежить від вашого знання поля SEO. Це також залежить від якості вашої системи управління контентом. Деякі CMS роблять SEO дуже важким, навіть сприяючи пошкодженню практики SEO. Інші CMS, навпаки, були побудовані з урахуванням SEO, що робить процес простим і корисним.

Ви використовуєте систему управління контентом, і ви хочете відмінних рейтингів Google. Це повинно бути досить очевидним, що ви хочете, щоб ваша CMS для полегшення покращення SEO. Чи спрощує ваша CMS, або ви зіпсуєте свій SEO через CMS?

Які функції SEO повинні мати CMS?

Припустимо, що ваша CMS робить те, що має робити кожна CMS - допомагає створювати контент. Основні найкращі практики SEO на місці включають використання хороших ключових слів і синонімів і, можливо, посипання кількох посилань і якірних текстів. Крім того, ваша CMS повинна дозволити вам зробити наступне.

  • Створіть інтуїтивну навігацію. Проста навігація по сайту дозволяє оптимізувати досвід користувача, що покращує рейтинг пошукових систем. Навігація є важливою, оскільки вона впливає на тривалість перебування відвідувачів на сайті, незалежно від того, чи вони перетворюються, та як ваш сайт отримує індексацію пошуковими системами. Переконайтеся, що CMS надає простий спосіб спростити, реструктуризувати чи іншим чином організувати навігацію сайту.
  • Легко створюйте посилання. Кожна сторінка вашого сайту повинна мати посилання на іншу сторінку на вашому сайті. Мета вхідних посилань - збільшити час, витрачений на ваш сайт. Більшість редакторів CMS містять швидкі та прості способи вставки посилань і налаштування прив'язки тексту. Якщо ваша CMS вимагає від вас кодувати кожне посилання вручну, це створює непотрібну перешкоду для SEO.
  • Тримайте ваш Robot.txt чистим. Більшість редакторів вмісту не тримають текстовий файл роботів сайту ( Robot.txt ). Цей файл, який містить важливі інструкції для пошукових систем, має вирішальне значення. Ваша CMS повинна надати вам доступ до цього файлу, щоб переконатися, що сайт чисто індексований, і видаляти будь-які заборонені або nofollows, які можуть пошкодити пошукові боти, намагаючись індексувати сторінку.
  • Легко редагувати інформацію про файл і зображення. Вставлення файлу або зображення на сайт є звичайною практикою на більшості сайтів. Рідше, однак, називають ці зображення пошуковими іменами. Ваша CMS повинна дозволити вам завантажувати зображення з власним ім'ям, а потім змінювати текст і теги на зображенні для використання SEO.
  • Створіть заголовки та описи. Двома найважливішими функціями SEO на сторінці є назва та опис. Деякі фірмові CMS не дозволяють, вірити чи ні, змінювати цю інформацію. Треті роблять редагування його рутиною. У будь-якому випадку це головний удар по SEO. Переконайтеся, що CMS дозволяє додавати назви сторінок і метаопису для кожної сторінки.
  • Використовуйте теги заголовків. Хоча редактори WYSIWYG приємні, вони іноді створюють перешкоду для стратегічного використання тегів заголовків. Ці HTML-теги, відомі своїми скороченнями (H1, H2, H3 тощо), є корисними сигналами пошукової системи, повідомляючи сканера про те, що важливо на вашій сторінці. Наявність ключових слів у заголовку може покращити ваш SEO. Будь-яка CMS повинна дозволяти легко редагувати теги заголовків.
  • Налаштувати URL-адреси. Часто CMS створює нові сторінки з URL-адресами за замовчуванням, які є чисто бідними і абсолютно жахливими для SEO. Якщо у панелі пошуку з'являється щось подібне до www.examplesite.com/12/18/h18r+&83.aspx під час створення сторінки, слід піднятися червоний прапор. Це не-ні для SEO. Ваша CMS повинна надавати вам контроль над URL-адресою, щоб переконатися, що вона містить чистий текст і відповідні ключові слова.

Це може здатися дуже важливим для CMS, але це недоступне. Деякі CMS мають вбудовані інструменти для таких налаштувань SEO. Інші, однак, вимагають лабіринтових шляхів для редагування цієї інформації або пов'язані з складним редагуванням коду, що може бути недосяжним для середнього творця вмісту.

Коли ви повернетеся до роботи на CMS сьогодні, дізнайтеся, як легко виконувати деякі з вищевказаних функцій. Якщо у вас виникли проблеми, ви можете подумати про встановлення плагінів або розширень CMS з відкритим вихідним кодом для поліпшення вашого SEO редагування. Можливо, вам навіть буде потрібно розглянути нову CMS .

Чи спрощує ваша CMS, або ви зіпсуєте свій SEO через CMS?
Які функції SEO повинні мати CMS?