Навигация по сайту

Популярные статьи

Чи можна відчути зачаття?

  1. Перші ознаки запліднення яйцеклітини
  2. Перші ознаки вагітності
  3. уявна вагітність

Зміст статті

У медицині є випадки, коли жінка, будучи вагітною на сьомому місяці, від душі дивувалася, коли їй лікарі повідомили таку «карколомну» новина. Хтось прислухається до змін в організмі, які відбуваються з першого дня вагітності, хтось не чує сигналів, що надходять ззовні - все залежить від ступеня чутливості жінки. Чи можна відчути зачаття відразу після статевого акту? Гінекологи дають однозначну відповідь на це питання, вважаючи, що неможливо вловити руху яйцеклітини, її розподіл і зростання протягом перших двох тижнів. Вони впевнені, що вагітність на ранніх термінах може показати тільки тест, все інше жінка буде додумувати, приписувати своїй фантазії і підключати містику.

Перші ознаки запліднення яйцеклітини

При плануванні дитини кожен день після овуляції здається нам довгоочікуваним, адже саме в цей період може наступити вагітність. Якщо сперматозоїд потрапив у внутрішнє середовище, де з'єднався з яйцеклітиною, і вони разом рухаються по матковій трубі, це ще не означає, що вагітність настала. Цей процес називається зачаттям, і його неможливо почути або відчути, так як розподіл відбувається на клітинному рівні. Утворюються 23 пари хромосом, вони діляться, додаючи в зростанні, рухаються у напрямку до матки, і лише через 7 днів потрапляють безпосередньо за призначенням. Подумайте самі, у скільки разів клітина менше цілого організму? Якщо є які-небудь зміни, то їх можна розглянути, хіба що, під мікроскопом.

Перші ознаки вагітності

Зміст статті   У медицині є випадки, коли жінка, будучи вагітною на сьомому місяці, від душі дивувалася, коли їй лікарі повідомили таку «карколомну» новина

Зачаття

Фізіологічно можна відчути момент настання вагітності, це відбувається на 7-9 день після статевого акту. Якщо всередині жінка відчула невеликий клацання або легке потягування внизу живота, значить, відбувся процес імплантації, тобто прикріплення яйцеклітини до стінки матки. З цього моменту вже немає заплідненої клітини, а є ембріон, який буде рости і розвиватися. У 20% випадків буває, що сперматозоїд, який злився з яйцеклітиною, дійшов до «пункту призначення», але з якихось причин ембріон прикріпився до маткової стінки. Тут говорити про вагітність передчасно. До речі, якщо відразу після статевого контакту або через день зробити тест, він може показати дві смужки блідо-рожевого кольору. Поки не поспішайте з висновками, адже тест сигналить про зміни в організмі жінки, це означає, що запліднення відбулося, але ембріон ще не став розвиватися.

Медики вважають, що жінка починає відчувати вагітність тільки з появою ембріона. Організм відразу реагує: починається ранній токсикоз, раптово хочеться спати, відчувається слабкість у всьому тілі, часті перепади настрою, порушується регулярність сечовипускання і груди збільшуються в розмірах, стаючи свинцевою.

уявна вагітність

Залежно від типу нервової системи жінка може бути більш чутливою до подій у своєму житті, особливо, якщо вони стосуються її особистого життя, сім'ї, вагітності. Відчути запліднення - значить подумки побажати цього собі (не більше того). Якщо прислухатися до кожного незначного сигналу, то ознак зачаття можна знайти безліч серед звичайних симптомів нездоров'я: потягнув живіт, груди збільшилася, немає цервікальногослизу після овуляції ... Ці та інші ознаки можна інтерпретувати двояко: ниючий живіт як ознака ПМС або нетравлення шлунка, молочні залози стали більше - це побічна дія простудного захворювання, немає виділень після овуляції - значить, вона затримується на кілька днів. Ті, хто постійно прислухається до подібних симптомів, відносяться до категорії вічно вагітних або «майже в положенні».

Чи можна відчути зачаття відразу після статевого акту?
Подумайте самі, у скільки разів клітина менше цілого організму?