Навигация по сайту

Популярные статьи

Чи не дешевий, але дорогий серцю вечір в ресторані Kazan

Ми почали роботу над створенням PR & SMM-стратегії комплекс лісів , Куди входить приватна авіакомпанія, мисливське господарство, готель і ресторан. Мої очі загорілися. Я знову в авіації ... Це моя стихія! Залишилося тільки придумати, що ж робити з іншою частиною комплексу. Зокрема, як вникнути в тонкощі ресторанного бізнесу.

Ресторан знаходиться на вул.Гагаріна, нижче ул.Утепова. Він не новий, але про нього мало хто знає. Зараз над оновленням дизайну і розробкою нового меню працюють професіонали. Я зі своєю командою підключуся трохи пізніше. Але я вже думаю над тим, що ж приваблює людей в ресторани? Які ресторани потрапляють в категорію улюблених, а в які більше не хочеться повертатися?

На вихідних я побувала в місці, з якого ми можемо брати приклад для розвитку свого кухонного царства. Там було душевно, смачно і цікаво. Для мене смачно і цікаво - в пріоритеті. Можливо, я тітка, розпещена закордонними поїздками і вечерями в кращих ресторанах світу, і тому трепетно ​​ставлюся до смаку їжі і цікавинок.

Наприклад, в Ташкенті я пробувала обладнаний плов з перепиляною яйцями і накази в «Центрі плову» за 3 копійки. У Гонконзі ми плавали на старому кораблі-ресторані, їли і вбиралися в китайських правителів, а ще в Китаї я примудрилася з'їсти смажену змію і запити це коктейлем з пробірки (змія схожа на м'ясо курки, а від коктейлю мене жорстоко «понесло»).

У Гонконзі ми плавали на старому кораблі-ресторані, їли і вбиралися в китайських правителів, а ще в Китаї я примудрилася з'їсти смажену змію і запити це коктейлем з пробірки (змія схожа на м'ясо курки, а від коктейлю мене жорстоко «понесло»)

(Так виглядає блюдо з змії в китайському ресторані в місті Гуанчжоу)

У Казахстані я теж знайшла цікаве місце. У другій черзі «Мегі» на третьому поверсі розташувався ресторан Kazan (на вході написано "Асорті", так що орієнтуйтеся по величезному красивому казана біля вхідних дверей).

Там було цікаво, душевно і смачно. По-перше, син міг стрибати на величезних диванах, що подарувало мені хвилини спокою. По-друге, мій шлунок гідно оцінив манти і салат з баклажанів (на фото). Сподобалися деталі: обкладинка меню з дорогої м'якої шкіри, бар з діджеєм, круті класну музику, а за склом надавалася можливість поспостерігати за процесом приготування страв. Багатьом здасться, що це прості цікавинки, але мене вони підкорили. Я люблю, коли все продумано до дрібниць.

Я люблю, коли все продумано до дрібниць

Про ціни. Ресторан - не з дешевих, але іноді можна собі дозволити провести час з сім'єю в приємній атмосфері і покуштувати східну кухню. До речі, це відмінний варіант для тих, хто думає, куди ж запросити гостей, які приїхали з-за кордону.

Відчуваю, ми ще не раз там побуваємо, щоб не тільки поїсти, а й надихнутися прикладом одного з кращих закладів міста.

PS Вечерею нас пригостив мій дуже хороший друг, тому скажемо йому спасибі! Сподіваюся, ви теж прекрасно проведете там час і порекомендуєте страви, які варто замовити в наступний раз. 🙂

PSS (Фото красуні у літака: Van Smith)

Але я вже думаю над тим, що ж приваблює людей в ресторани?
Які ресторани потрапляють в категорію улюблених, а в які більше не хочеться повертатися?