Навигация по сайту

Популярные статьи

Чи потрібно й не вживати для SEO на 2019 керівництво до рейтингового фактора

 1. 1. Орієнтування на “DO” Довге ключове слово з великим змістом фрази
 2. 2. "DO" Оцінка показників ключових слів перед куруванням вашого вмісту
 3. 3. Процес «Здійснювати», пов'язаний з розумним посиланням
 4. 4. «Зробити» Збірка статичних URL-адрес
 5. 5. "DO" Оптимізація розміру зображення
 6. 6. «РОБІТЬ»
 7. 8. «РОБІТЬ» Фокус на локальній SEO
 8. 9. «Зробити» інвестувати в соціальні медіа
 9. 10. "Зробити" блоги
 10. 11. "DO" Відгуки гостей
 11. Ось посібник з - Як використовувати SEO у вашій стратегії цифрового маркетингу - До Десятикратно
 12. 1. “Не” вибирайте лише зворотні посилання
 13. 2. "Не" купувати посилання
 14. 3. Частіше використовуйте зовнішні зв'язки
 15. 4. "Не" Використовуйте ті ж тексти прив'язки або навіть фрази ключових слів
 16. 5. Не фокусуйтеся лише на вмісті
 17. 6. “Не” Використовуйте ті ж теми для численного змісту
 18. 7. “Не” копіювати інші вміст
 19. SEO навчання для початківців

Потрібно і не слід дотримуватися для SEO на 2019 керівництво до рейтингу фактор-SEO методів

Чи потрібно й не вживати для SEO на 2019 керівництво до рейтингового фактора. Ваші методи SEO, які слід дотримуватися протягом 2019 року (з іншими пошуковими системами), виявляються більш точними, оскільки кожен день проходить повз. Ця реальність схиляє людей до використання різних методологій SEO, щоб потрапити на велику сторону Google. У будь-якому випадку, частина стратегій SEO не буде найкращим рішенням. Ось деякі з порад для SEO - "Dos" і "Don't" для 2019 року.

1. Орієнтування на “DO” Довге ключове слово з великим змістом фрази

Ранд Фішкін з Moz.com одного разу висловив це ключові слова довгого хвоста охоплюють майже 70 відсотків усіх запитів, які поширюються в Google. Крім того, відповідно до дослідження, зробленого Ahrefs, більша частина Google прагне мати 3+ слова в них. Це передбачає, що довгі хвостики передають більш якісну активність вашому сайту, а не основні короткі фрази, які ви можете так чи інакше використати.

У будь-якому випадку, з якої причини було б гарною ідеєю для кого-небудь скласти довгостроковий контент значно?

Довгокадровий контент є більш образним і повчальним. У ній можна застосовувати картинки, інфографіку, відеоматеріал і так далі.

Вона залучає більше людей, які поділятимуть її на своїх акаунтах в мережі. Крім того, довготривалий вміст призводить до того, що ви націлюєтеся на довгі хвостики, які є більш ефективними. Це - видатний серед інших процедур ви мусите взяти пізніше.

2. "DO" Оцінка показників ключових слів перед куруванням вашого вмісту

Дуже важливо оцінювати та досліджувати показники, які ви використовуєте для свого сайту. Є кілька фундаментальних вимірювань, які слід взяти після того, щоб зрозуміти, чи є конкретне ключове слово суцільним для вашого сайту.

Ці вимірювання:

 • Складність ключових слів
 • Обсяг пошуку
 • Частота повернення
 • Кліки

3. Процес «Здійснювати», пов'язаний з розумним посиланням

На випадок, що ви вважаєте за краще не потрапляти в пастку з вашою процедурою зв'язування, найкраще це ваш центр навколо законних веб-активів. Ці активи мають високий рейтинг домену та сприйнятливість, тому підключення до одного з цих сайтів принесе вам переваги, які потребує повністю ваш сайт.

4. «Зробити» Збірка статичних URL-адрес

Загальна якість сайту залежить від URL-адрес, які містяться на кожній сторінці. Є багато дискурсів про те, які URL-адреси виконують краще - статичні URL-адреси або динамічні. Щоб виправити ситуацію, як ми перевіримо визначення для кожного виду URL.

Статична URL-адреса є такою, яка зберігає її зміст без змін, оскільки зміни не є жорстко закодованими HTML. Динамічна URL-адреса є такою, яка є наслідком переслідування всередині сайту, керованого базою даних, що працює на контенті. Однак, з якої причини поліпшуються, а не динамічні?

Ось кілька мотивів для розгляду Статичної адреси:

 • Високі ключові слова безпомилкової якості та відповідності
 • Висока швидкість навігації у видачах, повідомленнях, сторінках веб-сайту
 • Можна пристосуватися до конкретного повідомлення про перебування, яке б дозволило сторінці підвищити рейтинг, якщо підключено конкретно до дизайну URL-адрес
 • Реальні інструменти веб-пошуку обробляють статичні URL-адреси ефективніше, ніж динамічні (якщо є різні параметри).

Хоча динамічні URL-адреси мають багато негативів, зокрема:

 • Зниження швидкості навігації
 • Менше ключове слово помітне якість і доречність
 • Майже важко згадати URL
 • Високий постріл видалення фінішу URL, який може викликати 404 або різні помилки

На цих лініях створення статичних URL-адрес є альтернативою, яку ви повинні згадати.

5. "DO" Оптимізація розміру зображення

Найкращі потреби фотографій, які ви використовуєте на своєму сайті, повинні бути високого калібру і мало в цьому вимірі. Необхідно пам'ятати, що фотографії можуть відірватися від вашого сайту. На відміну від того, що гість побачить, що ваш сайт завантажується занадто поступово в результаті знімків, він або вона відмовиться від цього без жодних побоювань.

Крім того, Google висловлює думку, що швидкість сторінки - це видатна серед найважливіших елементів позиціонування. Отже, перевірте сторінки за допомогою апарату Pagespeed Insights.

Ось критерії, на які ви повинні зосередитися:

1.Файло . Назва освітлювального документа багато в чому збігається з фразою, яку ви використовуєте в певній URL-адресі. Це допомагає веб-сканерам вирішувати важливість. Кожна картинка повинна мати дані про нього. Не зважайте на назву документа "DSC0023.jpg" для зображень. Як і очевидно, використовуючи те, що ім'я картинки не буде видимим через веб-індекси. Скоріше, дайте повне виразне ім'я. Наприклад, "Do's-Don't-for-seo.jpg".

2.Image підключення . Картинки працюють у ідеальному світі для підключення. Щоб зробити це ефективно, ви повинні використовувати важливі вахтові слова. Крім того, ця стратегія реалізує блискуче, коли ви поширюєте публікацію відвідувача на різних сайтах. Ви можете безпосередньо з фотографій додати з'єднання назад до свого сайту.

Тег 3.ALT . Це видатна серед найбільш суттєвих характеристик зображення. Етикетка ALT просвічує інструменти пошуку в Інтернеті, що стосуються тематики, яка є важливою. Практика демонструє, що набагато краще зберігати етикетки ALT короткі, але заклинання.

4.Важливість зображення . Це враховує, що фотографії, які ви застосовуєте, повинні бути дуже важливими для того, що вони зображують. Не слід розміщувати на сторінці, позначеному як «солдатів», фотографію «юнака».

Розмір зображення . Можливо, ця парадигма передбачає життєво важливу частину часу, що витрачається на підвищення. У випадку, якщо фотографії впливають на вашу сторінку, щоб укластися в помірному темпі, це підкаже "надзвичайну ситуацію клієнта". Люди не бажають сидіти жорстко навіть 10 секунд для завантаження сторінки. На цих лініях слід упакувати фотографії, які ви бажаєте додати на свій сайт.

6. «РОБІТЬ»

Ви розумієте, що веб-індекс повинен записувати кожну сторінку на вашому сайті, щоб показати її в видачах. У будь-якому випадку, новачки не знають, як допомогти інструментам веб-пошуку записувати сторінки сайту. Ймовірно, аранжування є таким же простим, як ABC. Зробіть мапу сайту, яка відображає кожну сторінку на вашому сайті, що робить шлях до замовлення значно менш складним для веб-сканерів. Намагайтеся не ігнорувати цю прогресію.

7. «DO» Мобільна оптимізація

У ці дні порівняно кожна людина використовує стільникові телефони, щоб підтримувати контакт. Крім того, мобільний телефон є неймовірним способом інвестувати свою енергію в Інтернет. Google також розуміє це. Тому первинним веб-індексом на планеті подобаються різноманітні серцеві сайти. Щоб утриматися від Google, ви повинні завершити універсальне вдосконалення вашого сайту. Намагайтеся не перебільшувати свій сайт за допомогою рекламних акцій і намагатися зробити їх простими для вивчення портативних клієнтів.

Намагайтеся не перебільшувати свій сайт за допомогою рекламних акцій і намагатися зробити їх простими для вивчення портативних клієнтів

8. «РОБІТЬ» Фокус на локальній SEO

Чи розуміємо ми, що 43 відсотки Google, 25 відсотків Bing і 25 відсотків Yahoo прагнуть бути територією? Крім того, 50 відсотків кожного універсального шукача передавали план.

Місцевий SEO - відмінна техніка, за допомогою якої можна залучати і виконувати вантажі людей - особливо якщо ваш сайт пропонує переваги, які можна передати по вашому регіону.

Місцевий SEO - відмінна техніка, за допомогою якої можна залучати і виконувати вантажі людей - особливо якщо ваш сайт пропонує переваги, які можна передати по вашому регіону

9. «Зробити» інвестувати в соціальні медіа

Це повинно вважатися важливим серед просування онлайн-мереж, щоб бути видатним серед інших безкоштовних підходів для просування вашого сайту. Близькість до мереж в Інтернеті - це не лише створення облікових записів на всіх етапах сучасного дня. Це більше про те, скільки часу ви публікуєте новини про вміст і рівень зобов'язань, які ви отримуєте.

Навряд чи ви створюєте вміст або постійно робите свій внесок, обмінюйтеся ними через мережеві медіа. Не випадково ви читаєте різні дистрибутиви всередині вашої індустрії просто попереду і поділяйте їх також. Існує значна кількість речовини, яку ви можете охопити в мережі мережі, тому не повинно бути ніяких причин, з якої причини не взяти інтерес.

Більше того, ви розумієте, що веб-індекси використовують розрахунки, щоб визначити, чи ваші речовини заслуговують позиції. Клієнти етапів онлайн-мереж вибирають статті, які вони вважають поважними. У випадку, якщо вони побачать, що ваша речовина зрозуміла і цінна, вони поділятимуть її на своїх облікових записах в мережі.

10. "Зробити" блоги

Блоги безперечно є альтернативою "абсолютної необхідності" для вашого сайту з точки зору SEO. Крім того, блоги - це здатний інструмент, який може задовольнити ваші потреби бізнесу. Ви повинні знати, як створити блог для будь-якого виду бізнесу, який ви бажаєте контролювати.

Зважаючи на все це, для ведення блогів потрібно прийняти кілька рішень.

В першу чергу, ніхто не повинен переглядати застарілу речовину. Це означає, що ви повинні доставляти вражаючу речовину регулярно, як це можна було очікувати.

11. "DO" Відгуки гостей

Блоги та публікації відвідувачів мають одну нормальну рису - зміст письмової роботи. Як би там не було, якщо блогів координується на вдосконаленні вашого блогу, публікація відвідувачів пов'язана зі створенням статей для різних сайтів.

Публікація відвідувачів має різні переваги в світлі того, що:

 1. Отримує якісний рух
 2. Встановлює вашу владу щодо цього питання
 3. Покращує здібності композиції
 4. Надає переваги міжособистісної взаємодії
 5. Створює увагу до вашого сайту та бізнесу
 6. Пропонує відкриття посилань сторонніх виробників

Ось посібник з - Як використовувати SEO у вашій стратегії цифрового маркетингу - До Десятикратно

В даний час думає про частину речей, щоб зберегти стратегічне "Немає" або відстань, щоб зберегти від, у 2018 році:

1. “Не” вибирайте лише зворотні посилання

Ви можете подумати, що побудова зворотних посилань є центром техніки, яку ви повинні практикувати, і я вважаю за краще не обдурити вас - це так. Дійсно, важливо конструювати підключення до відносних сайтів. Як би там не було, не робіть цього безцільно. Деякі ключові поради:

 1. Якість над сумою. Спроба отримати зворотний зв'язок з сайту, який має доменну адміністрацію 30+
 2. Не отримуйте надто численних з'єднань одночасно. Це буде сигналом веб-інструмент пошуку, як ви можете бути інтерфейс bedeviling.
 3. Не просто погоджуйтеся на прості з'єднання, такі як соціальні закладки, регістри тощо. Чим важче отримати зв'язок, тим більша його якість.

Мотивація того, чому ви повинні просувати межі відношення до третьої сторони є базовою. Google має серйозно подумати над величезною мірою підключень до або з різних сайтів, як щось підозріле (наприклад, темна / темна методологія SEO шапки).

2. "Не" купувати посилання

Коли ви підключаєтеся до деяких надійних сайтів або отримуєте зворотні посилання за допомогою публікації відвідувачів, Google не покарає ваш сайт. Незважаючи на це, коли ви купуєте об'єднання з низько-експертних (або навіть високоспеціалізованих) веб-активів, ви можете отримати погану позицію.

Майте на увазі, що Google щедро розміщується на тих зворотних посиланнях до вашого сайту, які були зроблені нормально. Тому …

 • Немає розстрочок.
 • Не використовуйте сайти, що називаються "інтерфейсом".
 • Найкращими є лише характерні методи для об'єднання.

3. Частіше використовуйте зовнішні зв'язки

Не дивно, що Google може виявляти використання зовнішнього підключення час від часу. У момент, коли Google виявляє пучки зовнішніх з'єднань на вашому сайті, він повинен серйозно замислитися над цими зв'язками, щоб бути спамом, або ви просто лише один з цих сайтів реєстру.

Висловлено, що використання неприродних методів підключення буде покарано Google. Ще раз, не зловживайте зовні підключенням.

4. "Не" Використовуйте ті ж тексти прив'язки або навіть фрази ключових слів

В даний час я хотів би, щоб ви віддзеркалювалися до початку SEO, коли різні експерти використовували недосконалі стратегії впливати на позиціонування сайту в Google. Це викликало наголос на товщині фрази.

"Набивання фразу" - це точка, в якій певний сайт містить випадок слів, які не є важливими для суті сайту. Ось випадки накладання фрази, привітність Google:

 • Використовуючи подібні слова або вирази час від часу (наприклад, наша організація надає фантастичні різноманітні програми. У випадку, якщо ви повинні придбати відмінні портативні програми за низькими витратами, ви можете перевірити наші витрати тут. універсальні програми, на цьому етапі з'єднайтеся з нами, використовуючи цю адресу електронної пошти.)
 • Різні схеми телефонних номерів або адрес, незначних для вашого сайту.

Пам'ятайте, що існує багато сайтів, які використовують укладені фрази. Як би там не було, не впливати на те, щоб робити подібну річ, оскільки начинка з wordword дає вашим рейтингам SERP зниження.

Більше того, для пошукача буде більше важко отримати дані, які вони потребують.

5. Не фокусуйтеся лише на вмісті

Особисто я вважаю за краще не рекомендувати, щоб хороший контент виконувався виключно. Це не така ситуація. Складене речовина є причиною кожного блогу в Інтернеті. Як би там не було, ви повинні покращити свій блог з дивовижними статтями, без запитів.

Як би там не було, я закликаю вас не закінчувати 100% промоутером цього методу.

Скоріше, намагайтеся продемонструвати дотик уяви. Поширення відеовмісту. Вона відображатиметься у вашій зацікавленій групі. Там є група людей, які отримують удар з шансу ознайомитися з 3,000 + біт речовини речовини, але значна кількість інших буде сприяти дивитися інтригуюче відео. Назавжди додати себе до інших форм речовини.

6. “Не” Використовуйте ті ж теми для численного змісту

Копіювання подібних назв через всю речовину на сайті - це нічого, крім гідної техніки. Це змішання, яке роблять власники сайту.

Коли ви використовуєте подібні заголовки на різних сторінках вашого сайту, це робить його більш важким для інструментів веб-пошуку, щоб сприймати різноманітні речовини вашого сайту. Люди використовують довгі хвости, як назви повідомлень у своїх онлайнових журналах. Як би там не було, проблема полягає в тому, що вони використовують ті самі заголовки, що містять довгий хвіст, для декількох статей підряд. Ви ніколи не повинні це робити.

7. “Не” копіювати інші вміст

Дублювання біт речовини на незалежних сторінках вашого сайту не приносить вам ні поваги, ні шкоди. Здійснення подібної техніки із зовнішнім речовиною принесе вам незручності. Це тумани шукають помилки, які ускладнюють сприйняття синдикованого контенту. Неминуче ваш сайт може втратити свій рейтинг на Google (або навіть отримати покарання.)

Висновок:

Загалом, «Dos» і «Don't», які слід було б дотримуватися у 2018 році, змінять рейтинг факторів, більшість з яких є найбільшим гравцем, присутнім в Інтернеті. Нещодавно через декілька змін в алгоритмі Googles разом з оновленнями GDPR, багато сайтів, які класифікуються органічно, були зачеплені, навіть сайти знаменитостей були порушені.

Однак, оновлений алгоритм Googles тільки дасть нові методи та методи для ранжування факторів SEO. Маючи на увазі Dos і Don'ts, це стає дуже важливим для збереження рівноваги, але в першу чергу на першому місці.

SEO навчання для початківців

Адміністратор

Учень, філантроп, фрілансер, цифровий маркетолог включно в природі і дає найкраще, що я можу, з останньою можливістю. Досить гучний і ясний, простий і класичний, цікавий і веселий.

У будь-якому випадку, з якої причини було б гарною ідеєю для кого-небудь скласти довгостроковий контент значно?
Однак, з якої причини поліпшуються, а не динамічні?