Навигация по сайту

Популярные статьи

Чи повинен я найняти SEO компанії або SEO спеціаліста?

  1. Чому компанія SEO може бути вашим кращим вибором
  2. 1. Експертиза і результати.
  3. 2. Вартість.
  4. 3. Спокуса.
  5. Наймання спеціалізованого спеціаліста по SEO та найму агентства
  6. Вам потрібна додаткова допомога у відповіді "Чи повинен я найняти компанію SEO або спеціаліста SEO?"...

Ви запитуєте себе: Чи повинен я найняти SEO-компанію або спеціаліста з SEO, щоб перенести свій бізнес вперед

Ви запитуєте себе: "Чи повинен я найняти SEO-компанію або спеціаліста з SEO, щоб перенести свій бізнес вперед?" Ми окреслили виклад кожного з варіантів для вас, щоб ви могли краще вибрати те, що відповідає вашому бізнесу.

Погляньте на відмінності між наймом агентства SEO і наймом власного спеціаліста SEO.

Чому компанія SEO може бути вашим кращим вибором

Загалом, ви будете платити менше і отримати більше, найнявши SEO компанії, а не заручитися допомогою власного спеціаліста SEO.

Якщо у вашій організації менше 20 працівників, ми б відмовляли вас від найму на роботу на повний робочий день. Тим не менш, ми рекомендуємо вам найняти маркетингове агентство, як Markitors. Ось чому:

1. Експертиза і результати.

Персонал маркетингу на початковому рівні не має досвіду роботи з широким спектром платформ для розповсюдження маркетингових повідомлень - електронної пошти, SEO, оплати за клік (PPC), соціальних медіа та обслуговування веб-сайтів. З іншого боку, агенції.

2. Вартість.

Щоб найняти власного спеціаліста з SEO, це буде коштувати вам близько $ 40,000 у щорічній зарплаті, плюс податки з роботодавця, пільги тощо. Середньорічна вартість клієнтів Markitors складає більше третини вартості, яку ви заплатили б за повний час працівника.

3. Спокуса.

Рекрутинг важкий. На борту є багато часу. Подача нових документів прокату є втомливим. Наймання агентства для обробки вашого маркетингу SEO є легким. Ви кажете йти, і ми зробимо все інше!

Наймання спеціалізованого спеціаліста по SEO та найму агентства

Якщо ви все ще запитуєте себе: "Чи повинен я найняти SEO-компанію або спеціаліста SEO?", Важливо зважити ваші варіанти. Чи є у вас ресурси, щоб оплатити фахівця на повний робочий день? Агентство, як Markitors, економить ваші гроші і застосовує той же особистий, інформований дотик до вашого SEO маркетингу як фахівця.

Ми пропонуємо комплексний Стратегія SEO щоб допомогти вам у прийнятті рішення. Якщо вам потрібна ефективна SEO привести покоління, SEO копірайтінг, довгий хвіст SEO дослідження ключових слів, SEO аудиту і веб-сайт огляд, WordPress розробки веб-сайту, або SEO зміст маркетингової стратегії, Markitors ви охоплені.

Агентство SEO також має різноманітний досвід у різних галузях. Таким чином, маркетингове агентство SEO, таке як Маркери, буде найбільш швидко обладнано для обробки ваших потреб у SEO. Не кажучи вже про те, щоб не вимагали багато часу для навчання, якщо ви найняли агентство.

Спеціаліст з SEO робить те ж саме, що робить агентство, але зазвичай з менш досвідченим досвідом і, можливо, з більшим часом простою в офісі (отже, зневоднення коштів). Команда агентства постійно працює в декількох галузях і бачить, що найкраще підходить для вашого бізнесу.

Вам потрібна додаткова допомога у відповіді "Чи повинен я найняти компанію SEO або спеціаліста SEO?" Для всіх ваших потреб SEO маркетингу, Зверніться до Markitors .

Маркери є компанією з цифрового маркетингу, яка переміщує малі підприємства вперед. Ми пропонуємо повний спектр послуг цифрового маркетингу, в тому числі SEO , електронний маркетинг , маркетинг соціальних медіа , оплата за клік , і розробка сайту .

Ви запитуєте себе: "Чи повинен я найняти SEO-компанію або спеціаліста з SEO, щоб перенести свій бізнес вперед?
Чи є у вас ресурси, щоб оплатити фахівця на повний робочий день?
Вам потрібна додаткова допомога у відповіді "Чи повинен я найняти компанію SEO або спеціаліста SEO?