Навигация по сайту

Популярные статьи

Чи повинен ваш бізнес використовувати Linkless зворотні посилання для збільшення SEO?

  1. Linkless зворотні посилання - майбутнє рейтингу SEO
  2. Як зробити посилання без зв'язків працювати для вас
  3. 3 підказки для створення стратегії для зворотних посилань без зв'язків
  4. 2. Відстеження поінформованості про бренд та згадування
  5. 3. Будьте в курсі негативних згадок

Протягом років Google використовував зворотні посилання для ранжирування веб-сторінок. Зворотні посилання - це будь-яке посилання на іншому сайті, яке вказує (або посилається) назад на ваш сайт. На жаль, пошукові системи почали використовувати зворотні посилання як трохи популярності: чим більше у вас було, тим популярнішим став ваш сайт.

Підприємства швидко зрозуміли лазівку в алгоритмах пошукових систем. Вони можуть купувати, впливати або навіть створювати відносини з іншими галузями промисловості виключно на користь отримання посилань на свої веб-сайти. Це не займе багато часу для пошукових систем, щоб зловити на.

Google витратив багато років на переробку шляхів зворотних посилань і намагався покарати бренди, які платять за або створюють безкоштовні посилання через неетичні відносини. Але де це залишає нас, які працюють над створенням високоякісного контенту, сподіваючись на збільшення рейтингу SEO?

Linkless зворотні посилання - майбутнє рейтингу SEO

Ви можете запитати себе, що таке посилання без посилання? Хороше питання.

Посилання без посилання - це згадування вашого бізнесу чи бренду без гіперпосилання на вашу веб-сторінку. Виступ у вересні 2017 року, Gary Illyes , аналітик тенденцій для веб-майстрів для Google, сказав:

"В основному, якщо ви публікуєте високоякісний контент, який високо цитується в Інтернеті - і я не говорю лише про посилання, а також згадує в соціальних мережах і людях, які говорять про ваш брендинг, - тоді ви робите велику роботу."

Все зводиться до згадування вашого бренду на авторитетних веб-сайтах. І я не маю на увазі зворотні посилання на вашу веб-сторінку. Інші сайти, які "читують" про ваші продукти або згадують вас у своєму Facebook News Feed, можуть призвести до збільшення рейтингу Google і інших пошукових систем. Звучить просто, чи не так?

Як зробити посилання без зв'язків працювати для вас

Принципи, які допоможуть вам отримати зворотні посилання, все ще справедливі для отримання зворотних посилань без посилання. Ви хочете зосередитися на створенні найбільш точного, високоякісного вмісту. Створюйте відео та інфографіку для свого веб-сайту, щоб додати візуальну привабливість. Співпрацюйте з іншими лідерами галузі, щоб досягти нових аудиторій.

Але Є кілька інших порад, які ви можете використовувати, щоб допомогти підвищити ваш рейтинг SEO з посиланнями посилання.

3 підказки для створення стратегії для зворотних посилань без зв'язків

1. Робота з підвищення поінформованості та репутації бренду

Основою згадувань без зв'язків є будівництво репутації. Пошукові системи шукають автентичні згадки про продукти та бренди за змістом, що допомагає створити авторитет навколо теми галузі.

Підвищуйте поінформованість про бренд, збільшуючи присутність соціальних медіа, заохочуючи послідовників і лояльних клієнтів писати онлайн-огляди своїх продуктів і послуг, а також брати участь у спільному маркетингу контенту.

2. Відстеження поінформованості про бренд та згадування

Ви наполегливо працюєте над створенням вмісту, який має набагато ширший доступ до багатьох платформ. Це ключовий крок у залученні потенційних клієнтів і заробляння нового бізнесу. Цей процес називається впізнаваність бренду , якою мірою споживачі знайомі з вашим брендом. А для зворотних посилань без зв`язку необхідно, щоб ви відстежували всі згадки про бренд, а не лише посилання.

Існує кілька інструментів, які допоможуть вам відстежувати згадки про бренд в Інтернеті. Тут, у Fronetics, ми віддаємо перевагу простоті Google Alerts , який надсилає вам повідомлення, коли хтось згадує ваш бренд в Інтернеті. Ми також використовуємо Hootsuite , за допомогою яких можна відстежувати згадки про бренд, а також ключові слова та фрази на всіх платформах соціальних мереж.

3. Будьте в курсі негативних згадок

Розділи коментарів блогу та соціальні засоби комунікації канали пропонують клієнтам відкриту можливість обговорити свої думки про вашу компанію, щоб побачити весь світ. І, на жаль, один негативний коментар може бути нескінченно голоснішим, ніж сто позитивних. Потенційний вплив, який він може мати на бізнес, є страшним.

Але це не означає, що ви повинні видаляти або ігнорувати кожну несприятливу згадку про бренд. Фактично, компанії можуть використовувати негативні коментарі в Інтернеті як можливість виставляти першокласні обслуговування клієнтів і настільки оцінена прозорість у способі ведення бізнесу.

Будьте уважними у моніторингу брендів і швидко реагуйте на будь-які виниклі питання. Реагувати оперативно і ефективно негативний відгук онлайн показує вашу прихильність до обслуговування клієнтів і прозорості.

Мистецтво будівництва SEO є жорстким ремеслом для освоєння. Як алгоритми розвиваються, для брендів важливо усвідомлювати ці зміни та зосереджуватися на тому, що вони можуть зробити, щоб допомогти підвищити їх рейтинг.

Чим більше гудіння навколо вашого бренду, тим краще буде ваш рейтинг. Так що переконайтеся, що ви використовуєте всі різні способи, щоб допомогти збільшити ваш рейтинг SEO, в тому числі без посилання без зворотного зв'язку.

Потрібна додаткова допомога з SEO? Ми зробили дослідження, тому вам не потрібно. Є дивитися .

Схожі повідомлення:

Схожі повідомлення:

Але де це залишає нас, які працюють над створенням високоякісного контенту, сподіваючись на збільшення рейтингу SEO?
Звучить просто, чи не так?
Потрібна додаткова допомога з SEO?