Навигация по сайту

Популярные статьи

Цифрові маркетингові ідеї для вашого ресторану

 1. SEO-маркетинг
 2. Згадки про вашому ресторані
 3. Організація місцевого цифрового маркетингу
 4. Створення рекламних кампаній в соціальних мережах
 5. Робота вашого сайту і маркетинг меню
 6. Прес-релізи та повідомлення в блогах
 7. Персоналізовані маркетингові розсилки
 8. Створення програми лояльності з автоматичними внутрішніми звітами
 9. Мережеве взаємодія для створення продажів
 10. Рейтинг на сайтах огляду і купонів

Сучасні успішні ресторани використовують як безкоштовну, так і платну рекламу для просування свого бізнесу в Інтернеті. Цифровий маркетинг стає надзвичайно важливим, оскільки люди часто використовують свої смартфони, щоб знайти найближчі кафе та ресторани, а також, щоб подивитися меню і почитати відгуки. Клієнти використовують свої телефони для резерву столів, оформлення замовлення або доставки їжі. Цифрова реклама також використовуються для набору персоналу, зміцнення клієнтської лояльності та просування бренду вашого ресторану.

Якщо ви хочете повністю реалізуватися, вкрай важливо оптимізувати ваш ресторан для пошуку поблизу. В ідеалі посилання на ваш ресторан повинна бути однією з перших на сторінці з результатами пошуку. Звичайний або органічний пошук - це онлайн-запити з використанням ключових фраз, таких як «ресторан піци» або «кухня фьюжн поруч». Оптимізація вашого ресторану для органічних пошуків називається пошуковою оптимізацією або SEO. Цифрові маркетингові кампанії часто складаються з платної реклами і SEO.

Платна реклама зазвичай є оплатою-за-клац, або контекстною рекламою. Цей метод ефективний для прискорення створення веб-трафіку. Ви платите за рекламу, тільки коли клієнти натискають на неї. Ви можете самі написати рекламні оголошення або найняти професіонала. Важливо привернути увагу - дайте короткий опис і використовуйте ключові фрази, які ваші клієнти могли б використовувати в своїх пошукових запитах. Платна реклама в пошукових системах стала четвертим за популярністю видом цифрового маркетингу для ресторанів.

SEO-маркетинг

Ваш органічний маркетинг може зайняти деякий час, але він забезпечить постійний потік клієнтів. Ключем до успіху є створення привабливого онлайн-профілю. Зробите це, оптимізувавши свій контент на сайті для пошуку, дотримуючись рекомендацій Google і інших пошукових систем. Google - найпопулярніша пошукова система, тому більшість рестораторів оптимізуються для Google. Ви можете знайти інформацію про кращих SEO способах Google , Перейшовши за посиланням.

SEO на інших сторінках увазі собою публікацію інформації про вашому ресторані в соціальних мережах, на сайтах огляду ресторанів, бізнес-організаціях, купонних компанія' і місцевих ЗМІ. Органічний маркетинг є безкоштовним, але все ж є деякі витрати на створення і публікацію свіжих матеріалів, вивчення Інтернету і створення мереж потенційних клієнтів. Наступні кроки допоможуть вам збільшити трафік і почати отримувати більше замовлень на веб-сайті:

Згадки про вашому ресторані

Без цитування можна уявити онлайн-профіль вашого ресторану. Цитування - це списки, згадки і посилання на ваш веб-сайт на інших сайтах. Онлайн-каталоги включають в себе списки сторінок, загальні бізнес-каталоги, сайти для перегляду, такі як Yelp, Google Maps і місцеві засоби масової інформації, такі як газети, міські журнали і т.д.

Більшість з цих сайтів пропонують безкоштовні списки місцевих закладів, а також видають безліч інформації з інших джерел, причому не завжди актуальною і точною. Ось чому важливо шукати в Інтернеті згадки про ваш бізнес. Ви можете виправити неточності, оновлювати контактну інформацію і відповісти на негативні відгуки, повідомлення в блогах і новинні статті.

Одне дослідження показало, що клієнти цінують ресторани, які швидко реагують на скарги. Моніторинг вашій репутації дозволить вам швидко відповідати на негативні коментарі, що обов'язково вразить ваших клієнтів.

Організація місцевого цифрового маркетингу

В Інтернеті є безліч місцевих маркетингових можливостей. Ви можете використовувати технологію GPS, щоб запрошувати живуть по сусідству клієнтів на сніданок, обід і вечерю по вашим промо-акціях. Якщо назва вашого ресторану опублікували в Інтернет списках, то це збільшить потік постійних клієнтів і туристів. Місцевий маркетинг - відмінний спосіб просунути спеціальні пропозиції, додаткові страви в меню, заходи в ресторані, такі як дегустації і важливі свята. Також за допомогою цифрового маркетингу ви можете просувати ваш ресторан на місцевих фабриках і офісних будівлях. Якщо ви приєднаєтеся до участі в місцевих фестивалях і спортивних матчах, то ви зможете прорекламувати свій ресторан, розповівши про кухню, персоналі, постачання і забавних внутрішніх історіях.

Створення рекламних кампаній в соціальних мережах

Першим кроком з просування вашого ресторану в соціальних мережах є вибір найбільш популярних платформ. Якщо ви в основному обслуговуєте бізнес клієнтів, то краще за все вам підійде LinkedIn. Використання Facebook, Twitter і Instagram відмінно підходить майже всім типам ресторанів, тому що там ви можете знайти свою ключову аудиторію, публікувати фотографії і відеоролики своїх страв, а також писати привабливий контент, яким зможуть ділитися ваші клієнти.

Не забудьте додати кнопки «поділитися» до публікацій на своєму веб-сайті. Подред кожній платформі свій контент - наприклад, викладайте візуальний контент в Instagram, Facebook і Pinterest. Короткі повідомлення ідеально підходять для маркетингу в Twitter. Якщо у вас є список адрес електронної пошти тих клієнтів, які погодилися отримувати SMS-розсилку, то ви можете відправляти їм рекламні повідомлення зі щоденною спеціальною інформацією, інформацією про майбутні події і т. Д.

Сучасні успішні ресторани використовують як безкоштовну, так і платну рекламу для просування свого бізнесу в Інтернеті

Робота вашого сайту і маркетинг меню

Ваш веб-сайт повинен бути функціональним і простим у навігації по контенту з двох причин. По-перше, потенційні клієнти знають про вас тільки те, що знайшли в Інтернеті, тому дизайн і функціональність вашого сайту мають вирішальне значення для формування сприятливого враження. По-друге, гнучкий дизайн, зручність навігації і високоякісний контент важливі, якщо ви хочете, щоб ваш сайт був одним з перших на сторінці пошукових запитів.

Сьогодні веб-сайти повинні бути оптимізовані для мобільних телефонів. Це називається гнучким дизайном, і це означає, що ваш сайт ідеально підлаштовується під кожен екран і браузер. Великі кнопки, які легко натискати на маленьких екранах телефону, допоможуть вашим клієнтам забронювати столик і замовити їжу. Якщо ваш сайт буде повільно завантажуватися або взагалі перестане працювати, то ви втратите частину клієнтів.

Важливе значення має також розміщення вашого меню на вашому веб-сайті та інших платформах. Ваше меню - ваш найважливіший маркетинговий інструмент, тому поліпшите його за допомогою привабливих фотографій і хороших описів, а також не забудьте по методи проектування меню для збільшення продажів.

Ви також можете використовувати електронні вивіски для виведення свого меню, спеціальних пропозицій та іншої додаткової інформації на великі екрани, щоб ваші клієнти могли ознайомитися з нею під час вечері. Трансляція цієї інформації в режимі реального часу допомагає забезпечити більш високий відгук.

Прес-релізи та повідомлення в блогах

Публікація прес-релізів може стати ефективним інструментом цифрового маркетингу. Головним є те, щоб ваше повідомлення заслуговувало на висвітлення у пресі, наприклад, ви можете розповісти про нові стравах, зміні штату, сезонної винній карті або про важливі дати вашої компанії. Ви можете написати прес-релізи про різних кухнях, вині, пиві, напоях і лікеро. Харчова цінність і дієтична інформація також є популярними темами.

Персоналізовані маркетингові розсилки

Використовуючи входить маркетинговий аналіз, ви можете створювати демографічні профілі своїх клієнтів високого ступеня точності. Це дозволить персоналізувати маркетингові розсилки, такі як повідомлення по електронній пошті в день народження, привітання подружніх пар з річницею, реклама шкільних балів і випускних вечорів, а також дозволить виділяти клієнтів на основі їх кулінарних уподобань, статі, віку, доходу та інших даних.

Створення програми лояльності з автоматичними внутрішніми звітами

Програми лояльності пройшли через кілька етапів, оскільки цифровий маркетинг на сьогодні вже став звичайним явищем. Колись у людей було так багато карт лояльності, що вони переставали їх використовувати. Цифрові технології дозволяють ресторанам автоматизувати винагороду за лояльність, зберігаючи інформацію в вашої POS-системи . Це легко, коли ваша POS-система така проста і недорога, як інтерфейс Waiterio, і надає важливу інформацію вашому CRM-програмному забезпеченню. Ви можете легко управляти програмою лояльності, яка автоматично реєструє покупки клієнта. Цифрові технології забезпечують клієнтам широкий вибір заохочень і варіантів оплати.

Мережеве взаємодія для створення продажів

Провівши деякий час онлайн, ви зможете генерувати продажу і побудувати лояльність клієнтів. Наприклад, якщо ви володієте спортивним баром, ви можете публікувати спортивні статті або рекламувати сайти, пов'язані з спортом. Ви також можете зв'язатися з місцевими бізнес-організаціями, приєднатися до торгово-промисловій палаті і взяти участь у заходах, які об'єднують керівників ділових підприємств на обід. Місцеві палати та ділові організації часто пропонують інформаційні розсилки, які сприятимуть розвитку вашого ресторану. Багато бізнес-організації надають доступ до списків факсів та адресами електронної пошти своїх клієнтів, які ви можете використовувати для рреклами свого ресторану.

Багато рестораторів проводять крос-рекламні заходи і рекламують свої ресторани за допомогою цифрових маркетингових кампаній. Ви можете співпрацювати з будь-якою компанією-однодумцем, яка буде доповнювати вашу роботу в ресторані. Таке спільне просування може бути особливо ефективним. Прикладами такого просування є:

 • Знижка на прокат велосипедів при відвідуванні ресторану
 • Партнерство з квіткової компанією або кондитерської під час особливих випадків, таких як День Святого Валентина, весняні акції та інші свята.
 • Створення туристичних «пакетів», що включають обіди в ресторані, проживання в готельних номерах і відвідування місцевих музеїв і пам'яток
 • Продаж фірмової спортивної атрибутики місцевих спортивних команд і запрошення знаменитих спортсменів в ваш ресторан
 • Проведення благодійних заходів, частина зібраних коштів з яких буде пожертвувана

Це ідеальні рекламні акції для онлайн-продажів на вашому сайті і в соціальних мережах. Ви також можете додатково рекламувати свій ресторан в засобах масової інформації та за допомогою нетрадиційного маркетингу.

Рейтинг на сайтах огляду і купонів

Веб-сайти оглядів і купання компанії рекламують ресторани, публікують меню і розповідають про рекламні акції, такі як щоденні розпродажі. Відгуки можуть бути як позитивні, так і негативні, але ви можете применшити значимість негативних повідомлень, оперативно реагуючи на погані відгуки або скарги клієнтів.

Особливо корисний для рестораторів сайт Yelp. Незалежно від того як ви ставитеся до цього сайту, мудрі власники ресторанів намагаються максимально використовувати приємні коментарі, зводячи до мінімуму вплив негативних відгуків. Ви можете встановити оповіщення Google на згадки вашого ресторану, щоб стежити за тим, що говорять про нього інші.

Чим довше ви працюєте над органічним SEO, тим більше буде розширюватися профіль вашого ресторану в Інтернеті. Регулярно публікуйте свіжий контент, контролюйте вашу репутацію в Інтернеті, ефективно працюйте в мережі і проводите кампанії в соціальних мережах.