Навигация по сайту

Популярные статьи

Цифровий маркетинг 101: Що таке SEO, SEM і SMM?

  1. Різниця між найбільш часто використовуваними цифровими маркетинговими акронімами
  2. SEO: пошукова оптимізація
  3. SEM: Маркетинг в пошукових системах
  4. SMM: маркетинг соціальних медіа

Різниця між найбільш часто використовуваними цифровими маркетинговими акронімами

Світ цифрового маркетингу настільки ж складний, наскільки це цікаво. Молоді підприємці потрапляють у цифровий маркетинг як фрілансери, письменники та веб-дизайнери. Малі підприємства використовують худу цифрові маркетингові стратегії розширити свою присутність в Інтернеті та завоювати нових клієнтів. SMB стають масово успішними корпораціями, використовуючи потужність цифрового маркетингу підприємства. У сучасному віці кожен Інтернет-об'єкт повинен мати цифрову маркетингову стратегію, щоб бути конкурентоспроможною на інтернет-ринку . Однак тенденції цифрового маркетингу постійно змінюються. Те, що працює сьогодні, завтра може бути застарілим. Крім того, популярні терміни місяця можуть здатися застарілими в наступному.

Цифрова маркетингова термінологія може бути однією з найбільших бар'єрів для промисловості для власників малого бізнесу та маркетологів. Команда Emergent Digital працювала з тими, хто в ньому Некомерційний сектор і знайшли подібну тенденцію. Подивимося перед цим: ми використовуємо незрозумілий жаргон, який може зрозуміти дуже мало хто за межами нашої галузі. Нижче ми заглиблюємося в SEO, SEM, SMM , які сьогодні є найпопулярнішими часто використовуваними термінами в нашій галузі.

SEO: пошукова оптимізація

Земля пошуку визначає SEO як "… процес отримання трафіку від" вільних "," органічних "," редакційних "або" природних "результатів пошуку в пошукових системах." По суті, SEO - це процес оптимізація веб-сайту за допомогою різних методів, щоб підвищити рейтинг для певних ключових слів у пошукових системах, таких як Google, Bing і Yahoo . З ефективним SEO, ваш сайт буде з'являтися вище на сторінках результатів пошуку (SERPs) у зв'язку з його позитивним відношенням до цього алгоритму рейтингу пошукової системи.

Є багато способів поліпшити SEO вашого сайту для поліпшення органічних зусиль цифрового маркетингу. Спочатку ви захочете виконати дослідження ключових слів, щоб дізнатися, які фрази ваші клієнти, швидше за все, будуть вводити в пошукові системи, такі як Google. Потім ви хочете створити цікавий оригінальний вміст для різних веб-сторінок, які включають ці ключові слова з високим рівнем пошуку. Ефективність вашого веб-сайту, його архітектура та оптимізація для мобільних пристроїв - це інші фактори, які, як відомо, є критичними в пошуковій оптимізації. Нарешті, інші більш нюансовані фактори, такі як регулярне розміщення відповідного контенту, ефективні метадані, і правильні теги alt-забезпечать більший імпульс продуктивності вашого сайту, пов'язаного з SEO.

Google SERP з платними результатами маркетингового пошуку.

SEM: Маркетинг в пошукових системах

Маркетинг в пошукових системах (SEM) пов'язаний з SEO в тому, що обидва вони мають справу з інформацією про цифровий маркетинг в пошукових системах, таких як Google і Bing. Тим не менш, SEO зазвичай відноситься до внутрішньої, органічної оптимізації веб-сайту, в той час як пошуковий маркетинг широко відомий як реклама через платний медіа-бюджет . Хоча SEO допоможе збільшити трафік вашого сайту за допомогою природних алгоритмічних засобів, SEM заробляє трафік через процес придбання оголошень у пошукових системах. На зображенні ліворуч ви побачите сторінку результатів пошуку, яка є результатом введення ключового слова "цифровий маркетинг" у Google. Перші чотири результати мають невелике зелене поле, на якому написано "оголошення" під основним посиланням на назву. Це означає платну рекламу або маркетинг в пошукових системах, коли бренд або бізнес сплатили Google, щоб вони показували свої оголошення вгорі сторінки для цього конкретного ключового слова.

У цій формі цифрового маркетингу існує багато факторів націлювання. Через пошуковий маркетинг Google Adwords Ви можете вибрати місце розташування та кілька інших факторів, щоб підвищити ефективність платної рекламної кампанії. Таку форму SEM часто називають рекламою Pay-Per-Click (PPC).

SMM: маркетинг соціальних медіа

SMM стосується як органічних, так і платних цифрових маркетингових зусиль у мережах соціальних медіа, таких як Facebook, Twitter і LinkedIn . Маркетинг у соціальних мережах охоплює багато різних видів діяльності, і багато хто вважає це майбутнім цифровим маркетингом. Хоча соціальні медіа канали стають центром діяльності в Інтернеті в сучасному віці, саме тут споживачі взаємодіють один одного в розмові. Крім того, це також нервовий центр бізнесу та залучення бренду для великої групи населення.

Наявність a Сторінка Facebook Це майже необхідно для цифрових маркетингових зусиль у поточному ринку онлайн. Ще краще мати декілька облікових записів соціальних медіа на потрібних мережах. Крім того, регулярне розміщення відповідного вмісту та побудова залученої аудиторії послідовників можуть допомогти розширити свій бізнес. Нарешті, платний соціальні засоби комунікації кампанії стали надзвичайно ефективними, навіть конкуруючи з подібними зусиллями в пошукових системах.

Які-небудь питання? Коментарі? Повідомте нас, залишивши повідомлення нижче! Якщо вам потрібна допомога з SEO, SEM або цифровим маркетингом SMM, зверніться до досвідченої команди Emergent Digital сьогодні.

Які-небудь питання?
Коментарі?