Навигация по сайту

Популярные статьи

Чим відрізняється seo-копірайтинг і seo-рерайт від звичайного копірайтингу і рерайта?

Для людей, які задають будь-яке питання в браузері, пошукові системи відкривають цілий список сайтів, що містять запитуваний текст Для людей, які задають будь-яке питання в браузері, пошукові системи відкривають цілий список сайтів, що містять запитуваний текст.

Яка ймовірність того, що відвідувач потрапить на ваш портал?

Очевидно, чим вище позиція сайту в переліку, що відкрився, тим швидше саме туди зайде відвідувач. SEO - це цілий комплекс оптимізаційних заходів, які виводять сайт на лідерські позиції. Однією зі складових цього процесу є SEO копірайтинг.

Здається, що обдурити пошукові системи просто: достатньо лише частіше використовувати ключові слова запитів в текстах сайту. Але розробники пошукових програм постійно вдосконалюють їх. Надмірна кількість ключових фраз розцінюється як нічого не значущий спам. А заспамленності не вітається! Грамотний seo копірайтінг - це не тільки унікальність і включення певних слів до статті, це ще і правильне складання текстів!

Для людини, який розглядає відкриті сайти як джерела інформації, потрібно зовсім небагато часу, щоб прийняти рішення затриматися на порталі. Що вихопить погляд за кілька секунд? Буквально кілька фраз з різних блоків тексту. Напевно, відвідувач побачить заголовки і виділення шрифтом. Чудово, якщо ці фрагменти будуть нести основну інформацію. Сео копірайтинг - це саме та процедура створення текстів, яка робить їх привабливими не тільки для пошукових систем, але і для відвідувачів.

Веб-майстер повинен встановити оптимальне число входжень потрібних фраз до статті, а копірайтер - створити диво: скомпонувати цікаве словесне твір. Рівне сіреньке полотно тексту навряд чи приверне увагу, яким би насиченим не було зміст. Тому завдання копірайтера - надати унікальною статті "чіпляють" прикмети. Для оптимізаційних задач підходить і SEO рерайтинг.

Якщо поєднати прийоми рерайтинга з елементами SEO, то можна говорити про SEO - рерайті. Як правило, такі роботи оцінюються дешевше повноцінного копірайтингу, але по ефективності нітрохи йому не поступаються. Включення необхідних слів в підходящу по тематиці статтю і її відповідне оформлення стають гарантією зростання рейтингу вашого сайту в пошукових системах і залучення відвідувачів.

Сео рерайт дуже люблять виконавці: тут завдання включення певних фраз об'єднується з завданням точної передачі сенсу вихідної статті. Такі вправи підтверджують майстерність вебрайтеров.

Якщо вам потрібно замовити статті для SEO, то Турботекст готовий допомогти! Наші автори плідно створюють справжні сео-шедеври. Звертайтеся!

Яка ймовірність того, що відвідувач потрапить на ваш портал?
Що вихопить погляд за кілька секунд?