Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Чим відрізняється унікальний дизайн сайту від шаблонного

 1. шаблонний дизайн
 2. Основні переваги шаблонного дизайну
 3. Унікальний дизайн сайту
 4. Переваги унікального дизайну
 5. Зручність і функціонал!
 6. Враження!
 7. Статус!
 8. Реклама!
 9. Природне просування!

Мене часто запитують, чим відрізняється унікальний дизайн сайту від шаблонного. І щоб кожен раз не пояснювати, вирішила написати написати про це.

Давайте розбиратися - що є що ...

шаблонний дизайн

Шаблонний дизайн - це готовий, або іншими словами типовий дизайн. Шаблони або теми для сайтів створюються дизайнерами і веб майстрами під різні CMS. Щоб сайт заробив, після установки движка наприклад WordPress на хостинг - необхідно купити / скачати і встановити вибраний шаблон.

У кожного шаблону свій дизайн, структура і деякий базовий функціонал. Ви можете вибрати шаблон з готовим дизайном певної тематики. Наприклад шаблон для будівельної фірми, для сайту портфоліо або для блогу про подорожі.

Але ви повинні розуміти, що сайт, створений на основі такого шаблону, буде не унікальний. І в інтернеті буде величезна кількість сайтів, схожих на ваш.

Зазвичай, після установки шаблону, сайт виглядає криво і незграбно. Відбувається це тому, що неможливо ідеально підібрати шаблон, що підходить під конкретний проект. Тому далі починаються всілякі редагування. Правиться колірні схеми, розміри, структура та інше ...

Правки коду шаблону часто відбуваються довго, тому що код не чистий і часом щоб змінити якусь дрібницю доводиться витратити велику кількість часу. Часто додавання потрібного функціоналу викликає конфлікти і збої в роботі.

Основні переваги шаблонного дизайну

Два головних переваги - це ціна і терміни.

 1. Вартість самого шаблону + ціна за установку і настройку обійдеться кілька разів дешевше, ніж створення унікального дизайну.
 2. Час необхідно тільки для настройки шаблону, що робиться швидше, ніж розробка нового унікального сайту.

На цьому переваги шаблонів закінчуються. Щоб зрозуміти всю картину, необхідно розглянути обидва варіанти, і вже потім ви зможете зрозуміти, що вибрати. Тому давайте тепер розглянемо унікальний дизайн сайту.

Унікальний дизайн сайту

Унікальний дизайн ще називають дизайнерським, ексклюзивним або рукописним.

Такий сайт є по істині авторською роботою. Дизайн, форми, розміри структура, елементи - все це малюється з нуля під конкретні потреби замовника. Створюється дизайн-макет, унікальний в своєму роді. Це означає, що на величезних просторах інтернету ви не знайдете точно такого ж сайту.

Код сайту теж пишеться з нуля. Він простий і зрозумілий для редагування, а значить змінити або додати якийсь елемент сайту буде не складно. Після оформлення і верстки сайт «натягується» на CMS (в нашому випадку WordPress), щоб у власника була можливість редагувати і додавати необхідні матеріали.

Зрозуміло, що коштує такий сайт дорожче і робиться довше. Але тоді Хто їх замовляє і навіщо? Який сенс замовляти унікальність, якщо є дешева альтернатива?

Давайте розбиратися?

Переваги унікального дизайну

Відрізняється!

У століття конкуренції, будь-яка особливість буде конкурентною перевагою для бізнесу. Тому індивідуальні, унікальні дизайни логотипів, вивісок, офісів, сайтів завжди користувалися і будуть користуватися попитом. Якщо сайт вам потрібен тимчасово, «на спробувати», то досить шаблону.

Якщо ви працюєте на перспективу, то майте на увазі - унікальність формує бренд. Далекоглядні компанії, які дивляться в майбутнє, вважають за краще відбудовуватися від конкурентів уже на етапі створення сайту.

Далекоглядні компанії, які дивляться в майбутнє, вважають за краще відбудовуватися від конкурентів уже на етапі створення сайту

Зручність і функціонал!

Чи хочете ви щоб відвідувачі почували себе комфортно на сайті вашої компанії і з легкістю орієнтувалися? Унікальний дизайн сайту дозволяє розташувати вашу інформацію саме так, як необхідно вам. Такий сайт не викликатиме відторгнення. Детальніше про важливість юзабіліті читайте тут ⇒

Враження!

У вас не буде другого шансу справити перше враження.

Коко Шанель.

Дизайн сайту формує у відвідувача враження. І справити перше позитивне враження вкрай важливо. Згадайте, якщо сайт інтернет магазину зовні не викликає довіри і складається враження, що сайт зроблений нашвидкуруч. Те чи готові ви будете ризикнути і купити там щось? Впевнена що немає.

Згадайте як у звичайного користувача відбувається пошук? Людина водить пошуковий запит, наприклад «веб студія», і відкриває купу сайтів, починаючи побіжно їх переглядати. Частина сайтів відразу ж закриваються з деяких причин. наприклад:

 • сайт довго Грузія - не чекаємо (закриваємо)
 • виглядає жахливо - як можна там щось замовляти (закриваємо)
 • все занадто красиво - все ворушиться, пересувається, але не зрозуміло куди натиснути щоб ознайомитися з цінами / портфоліо / контактами і т.д. (Тиснемо хрестик)
 • класичний сайт шаблон - примітивний, виглядає застарілим, чому вони його не оновлюють? що з ними не так, може цієї компанії взагалі вже немає на ринку, а сайт просто залишився висіти ... (закриваємо)

У підсумку, людина залишає тільки 1-3 сайту, для більш детального ознайомлення з послугами, цінами тощо.

Сподіваюся вам не треба пояснювати, на скільки важливо залишитися в цій «трійці».

Статус!

Хто солідніше. Ви або ваш конкурент? Вартість вашого сайту, дає зрозуміти вашим потенційним партнерам і клієнтам, що ви - крутіше, надійніше, солідніше.

Реклама!

Виходячи з усіх пунктів, йде закономірний висновок. Вартість реклами шаблонного сайту в рази вище, ніж унікального. Давайте на прикладах. За допомогою контекстної реклами рекламуються 2 сайта (шаблонний і унікальний) мають однаковий бюджет: 1000 у.е. Вартість кліка у них теж приблизно однакова (2 у.о.).

Але виходить, що показник відмов у шаблонного сайту вище. Конверсія в замовлення - вище у сайту з унікальним дизайном. А значить і бюджет у шаблонного сайту буде швидше і з меншим результатом.

Природне просування!

Не забувайте і про природне SEO просування. Унікальні сайти в рази швидше піднімаються у пошуковій видачі. А значить і відвідуваність у унікального сайту при інших рівних умовах буде вище.

Давайте тепер підіб'ємо підсумок ...

Унікальний сайт Сайт на основі шаблону Плюси:

 • впізнаваність бренду
 • Позитивне перше враження на потенційного клієнта / партнера
 • Сайт повністю відповідає очікуванням
 • Сайт виконує поставлені завдання
 • Дорогий сайт дозволяє підвищувати ціни на товари
 • Конверсія сайту вище
 • Вартість заявки нижче
 • Природне просування швидше

мінуси:

мінуси:

 • Пошук відповідного шаблону
 • Копітка настройка шаблону
 • Самостійний підбір графічних елементів
 • Чи не відповідність очікуванням
 • Чи не справляється в повній мірі з поставленими завданнями
 • Серйозні обмеження по функціоналу
 • Конверсія сайту нижче
 • Вартість заявки вище
 • Природне просування повільніше

плюси:

 • дешево
 • швидко

Не подумайте, що за допомогою даної статті я намагаюся схилити вас в сторону унікальності. Можливо вам це просто не потрібно. Або поки не потрібно.

Шаблон і унікальний дизайн просто різні і створюються для різних цілей.

 • Якщо вам потрібен сайт швидко і не дорого.
 • Якщо вам потрібен сайт «на спробувати» або у вас тимчасовий бізнес.
 • Якщо вам абсолютно не принципово як він буде виглядати і що ви плануєте з ним робити далі ...

Значить вам краще робити сайт на основі шаблону.

Я якщо вам потрібен стильний, надійний і унікальний сайт, який буде відповідати вимогам з таблиці вище - замовляйте сайт з унікальним дизайном.

У мене все.

Але тоді Хто їх замовляє і навіщо?
Який сенс замовляти унікальність, якщо є дешева альтернатива?
Давайте розбиратися?
Чи хочете ви щоб відвідувачі почували себе комфортно на сайті вашої компанії і з легкістю орієнтувалися?
Те чи готові ви будете ризикнути і купити там щось?
Згадайте як у звичайного користувача відбувається пошук?
Ви або ваш конкурент?