Навигация по сайту

Популярные статьи

Чому я теги noindex в налаштуваннях SEO все в одному

Все в одному SEO WordPress плагін дуже популярний плагін Все в одному SEO WordPress плагін дуже популярний плагін. Багато хто встановлює його так, що вони мають можливість налаштувати назву сторінки своєї публікації. Це дуже корисно з точки зору SEO. Заголовок вашої посади повинен бути написаний для вашого читача і бути помітним назви сторінки для вашої публікації слід більше орієнтувати на ключові слова.

Але плагін має інші налаштування, які потребують уваги. У вікні налаштування плагіна не буде індексувати сторінки категорій, а не сторінки тегів. Це не обов'язково те, що ви хочете, і мені довелося виправити пару блогів, які мали типові параметри.

Що робить noindex ? Це спеціальний мета-тег, розміщений у вашому вихідному коді як інструкція до павука пошукової системи. Щоб бути точним, тег, створений плагіном, є фактично noindex . Наступний біт є важливим, ви цього хочете.

<META NAME = "ROBOTS" CONTENT = "NOINDEX, FOLLOW">

noindex, слідує розповідає павук пошукової системи, щоб не розмістити сторінку в своєму індексі (який канали сторінки результатів пошуку), але йти вперед і сканувати і слідувати за будь-якими посиланнями на сторінці.

Чому б ви не хотіли, щоб ваша категорія (і теги, архівні сторінки) була в індексі пошукової системи? Чим більше, тим краще? Ну, ні, не дуже. Багато сторінок категорій, тегів і архівів просто повторюють весь вміст або його частину, яка вже є на сторінках публікації. Для Google і інших пошукових систем це вміст, який дублюється і не цікавий. Дубльований вміст в межах одного домену є поганим. Краще мати 10 сторінок унікального контенту, щоб Google містив ранг, а не 30 сторінок дубльованого вмісту.

Щоб додати образи до травм, те, як люди використовують теги, погіршує ситуацію. Простота тегування створює багато тегів (я так само винна - просто перевірте свою хмару тегів). Я бачив блоги, в яких ніколи не використовувався тег, люди ставляться до них майже як укороченою формою назви і позначають кожен пост 4 або 5 унікальними словами. Проблема в тому, що це створює одну сторінку на тег з одним постом на ній, повторюється 4 або 5 разів. Якщо у вашому блозі є посилання на ваші сторінки тегів (тобто через хмару тегів або показують їх на ваших публікаціях), а ви залишили їх індексованими, то бідний павук повинен проскакувати всі ці дублікати (/ tag / banana… / tag / bread ... / tag / recipe .. отримати ідею?). Він просто відмовиться і піде.

За одним винятком, моя рекомендація полягає в тому, щоб noindex всі три сукупні сторінки: категорія, теги та архіви.

Виключенням є написання унікального посібника витяги для ваших повідомлень (вони відрізняються від вашої основної публікації) І відображається витяг (багато тем не показують їх). Тоді я розгляну індексацію сторінок категорій (оскільки вони, як правило, менше, ніж теги). На цьому етапі ви повинні зробити деякі дослідження ключових слів і використовувати їх, щоб назвати свої категорії.

Якийсь час я не наважувався про те, що я не мав на увазі всіх трьох, але здається, що не давати павукам сторінку «міст», щоб додати контекст до ваших постів, але після деякого дослідження я перевірив всі три коробки. Я подумав про реалізацію уривків для цього блогу та вимкнення noindexing для категорій. Але я ледачий, і я міг би просто побудувати деякі статичні сторінки, багаті на ключові слова, які, ймовірно, будуть краще класифікуватися.

Чому б ви не хотіли, щоб ваша категорія (і теги, архівні сторінки) була в індексі пошукової системи?
Чим більше, тим краще?
Отримати ідею?