Навигация по сайту

Популярные статьи

Чому метадані вбудованих фотографій не допоможуть вашому SEO (принаймні, без допомоги): ControlledVocabulary.com

Чому вбудовані фото метадані не допоможуть вашому SEO (принаймні, без допомоги)

Там було кілька статей, які я бачив за останні пару років, які рекомендують додати вбудовану інформацію до зображень на вашому сайті, щоб покращити ваш SEO (Search Engine Optimization). "Остаточне керівництво по SEO для зображень: 6 кроків до успіху в рейтингу" Стефана Чапмена, і "Як додати вбудовані метадані до ваших зображень для пошуку відповідних зображень" від NateBal, (а також 10 SEO зображення поради для фотографів ) і нещодавно, Як SEO ваші зображення з метаданими від Радаррой. Хоча ідея, безумовно, має заслугу - і я все заради заохочення практики додавання вбудованих метаданих для підвищення здатності до пошуку і захисту інтелектуальної власності - є одна сутичка до того, що вони пропонують. Таке пристосування полягає в тому, що, хоча автоматизовані пошукові боти можуть бути налаштовані для читання вбудованих метаданих фотографій, вбудованих у цифрові зображення, немає жодних доказів, які свідчать про те, що пошукові системи зараз роблять це; також не існує жодних доказів того, що вона допоможе SEO для ваших зображень або вашого сайту - принаймні, без додаткової роботи.

У липні 2011 року Петіпіксель зазначив, що Google додає дані EXIF ​​до пошуку зображень хоча це здається лише інформацією, зібраною на момент зйомки зображення, і не використовується в будь-якому рейтингу або рейтингу зображень - і як зазначалося, використовується лише в області пошуку зображень Google (зауважте, що це не включати Метадані IPTC , що більшість статей вище наказує вам додати до своїх зображень). У 2014 році Метт Каттс з Google згадував в Відео для веб-майстрів що "Коротка відповідь: ми зробили повідомлення в блозі в квітні 2012 року, де ми говорили про це, і ми сказали, що ми залишаємо за собою право використовувати EXIF ​​або інший тип метаданих, які ми знаходимо, щоб допомогти людям знайти інформацію" але в той час не використовували цю інформацію.

UPDATE: Заміна Cutts, Джон Мюллер, відзначила у вересні 2017 року, що нічого не змінилося, як повідомляється в цій статті Круглого столу у пошуковій системі: Google: немає змін у використанні метаданих зображень у пошуку .

Це не означає, що впровадження метаданих не є гарною практикою. Саме в цей момент він має мало значення для пошукової оптимізації (SEO). Примітка. Я переглянув пункти, наведені нижче, у грудні 2013 року і не знайшов жодних змін у пошуках Google (станом на жовтень 2017 року).

Типи метаданих фотографій По-перше, важливо розрізняти інформацію, введену за допомогою інтерфейсів "Операційна система", і інформацію, додану до IPTC , IPTC-IIM , XMP і Exif цифрового зображення за допомогою будь-якого числа програми або утиліти . Залежно від типу ОС і версії, вводячи інформацію для цілей SEO, використовуючи спеціальні засоби ОС, можуть або не можуть подорожувати разом із зображенням. Ці дані навіть не можуть зробити це з локального жорсткого диска на ваш веб-сервер. Наприклад, за допомогою правої кнопки >> "Властивості" в Windows XP зберігається ця інформація в метаданих ОС, а не в самому зображенні. Windows Live Gallery 2011 у пізніших ОС Windows може записувати метадані до різних форм вбудованих метаданих, які подорожують разом з фотографіями, хоча існують деякі серйозні проблеми в тому, як це написано як метадані Exif. Подивитися Пост Джеффа Купе для деталей. У Mac OSX для більшості файлів, відмінних від зображень, інформація, яку ви додаєте за допомогою команди Command + I, буде зберігатися у вилці ресурсу, а не в самому файлі. Інформація, додана за допомогою програми Preview від Apple, може бути додана, але залежатиме від того, яку версію ОС ви використовуєте, а також від того, яке саме поле інформації. (Більш нові версії OSX можуть читати метадані XMP, але лише про метадані, які можна записати, є ключовими словами).

(Більш нові версії OSX можуть читати метадані XMP, але лише про метадані, які можна записати, є ключовими словами)

Читання вбудованих метаданих в онлайн-зображеннях
Можна читати метадані, які містяться в зображеннях в Інтернеті. Є онлайнові послуги - подібно до тих, що побудовані Джеффрі Фрідл, який використовує ExifTool Філа Харві - які можуть показувати вам всіляку інформацію у файлах зображень, включаючи GPS. Однак, з проведених мною тестів немає жодних доказів того, що різні вбудовані схеми метаданих (IPTC, XMP і Exif) використовуються основними пошуковими системами (наприклад, Google, Bing і Yahoo). Цілком можливо, що вони можуть читати цю інформацію, але поки що немає підстав вважати, що вона використовується, навіть якщо вона є частиною їх алгоритму.

Я додав до цього зображення унікальний рядок ID, щоб його можна було використовувати як тест. Ця 23 символьна рядок містить унікальну комбінацію літер і цифр, яка не призводить до "хітів" у пошукових системах Google, Bing або Yahoo (або пошуку зображень Google). Скористайтеся вищезазначеним інструментом онлайн або завантажте та перевірте метадані за допомогою улюбленого інструменту. Рядок розташований як в заголовку, так і в полі Ідентифікатор завдання / Передача.

Оновлення 30 грудня 2013 року: цю веб-сторінку було розгорнуто пошуковою системою Google (спочатку кешовану 23 листопада 2010 року). Якщо Google читає вбудовані метадані фотографій, що зберігаються як IPTC-IIM або XMP, то, мабуть, ви зможете виконати пошук за вищезазначеним символьним рядком 23 і знайти цю сторінку. На даний момент це не стосується або звичайного Інтернету, ні навіть пошуку зображень. [зауважте, станом на червень 2017 року ця рядок все ще призводить до нульових результатів пошуку, пов'язаних з цим зображенням у Google, Bing, Yahoo або навіть Duck, Duck, Go].

Коли я розмовляв з Марком Пайгігером (який тоді був директором з інженерних розробок в Adobe Digital, відповідальним за інженерну роботу в Photoshop і Photoshop Elements), у жовтні 2004 року він зазначив, що Adobe кілька разів зустрічався з інженерами Google. переконати їх у використанні нового формату метаданих XMP. Якщо я правильно пригадую, він вважає, що інженери Google неохоче використовували вбудовані метадані фотографій (наприклад, XMP), тому що інформація не легко читалася іншими користувачами, і вони припускали, що багато веб-розробників можуть "зіграти" метадані зображення, як вони були (і досі є) з елементами мета-тегів HTML.

Реальна причина для вбудовування метаданих у цифрові зображення Реальною причиною, щоб взяти час, щоб вставити метадані фотографій - особливо авторські та контактні дані - є те, що він забезпечує "слід хлібних крихт" для відстеження джерела зображення. Розміщення кредитної лінії або іншої інформації про право власності під зображенням на веб-сторінці - це добре. Однак, як тільки хтось "натискає правою кнопкою миші та завантажує", контекстна інформація, що оточує зображення на сторінці, втрачена і втрачена назавжди.

У полі метаданих, таких як поля авторського права та кредиту в IPTC, або поля "Контактна інформація творця" та "Постачальник зображень" у Розширення IPTC та розширення IPTC , робить його досить легко знати, звідки прийшов образ.

Викриття вбудованих метаданих пошуковим системам
Ще однією причиною, щоб взяти час для додавання вбудованих метаданих фотографій є те, що існують програми, які можна використовувати для створення галерей зображень для Інтернету, які можуть використовувати вбудовані метадані фотографій і "виставляти" їх пошуковим системам. Наприклад, можна створити галереї зображень за допомогою Expression Media, Adobe Bridge або Lightroom, а під зображенням - підписи або інші метадані (це може зажадати вибору певних шаблонів веб-галереї або їх налаштування відповідно до ваших потреб). Ми знаємо, що цю "відкриту" інформацію можна прочитати на сторінці, яка дійсно індексується Google та іншими пошуковими системами, а потім може бути використана в рейтингу сторінок для конкретних пошуків. Крім того, такі служби, як PhotoShelter і LicenseStream, використовують аналогічний підхід, щоб зробити метадані фотографій для зображень, які ви розміщуєте у своєму обліковому записі, на своїх "дружніх пошуковим системам". У цих випадках веб-сервер використовує метадані фотографій, щоб додати текстовий вміст на сторінку, і зробити це автоматично і без додаткових зусиль з вашого боку.

Інтернет-служби, такі як Flickr, автоматично читають деякі вбудовані поля метаданих і розміщують цю інформацію в тексті на веб-сторінці, яка оточує зображення. Якщо виконати пошук у частині поля "Опис" на зображенні вище, подібний " Три-річний афро-американських хлопчик кричить з радістю на пляжі під час відпустки "Ви знайдете посилання на версію цього зображення, завантажену на Flickr У зв'язку з просуванням міжнародного фото-фестивалю, який я виступав у вересні 2011 року. Оскільки цей текст був частиною HTML, павуки пошукової системи індексували цей підпис і полегшували пошук зображення.

Імена файлів зображень є важливими, хоча важливо пам'ятати, що перше, що багато хто робить для завантаження зображень, це змінити на те, що вони вважають значущими. Таким чином, може бути корисним також вбудовувати ім'я файлу зображення в метадані . Є цілий ряд додатків, які можуть робити це автоматично. Подивитися http://www.controlledvocabulary.com/imagedatabases/filename2title.html для деталей.

Вбудовані метадані є неміцними
Проте, найскладнішою проблемою в даний час з використанням вбудованих метаданих для онлайн-зображень є її крихкість. На даний момент більше половини різних соціальних медіа або сайтів обміну фотографіями або видаляють всі вбудовані метадані при завантаженні, або видаляють його з зображень, які обробляються до проміжних попередніх і мініатюрних зображень. Докладніше про цю проблему див Огляд контрольованого словника щодо збереження метаданих фотографій веб-сайтами соціальних медіа . Для резюме див. Маніфест вбудованих метаданих "Сайти соціальних медіа: результати тестування метаданих фотографій" стор.

Користувачі повинні перевірити та перевірити свої онлайн-послуги, щоб забезпечити збереження метаданих. Якщо ні, то вони повинні запитати у своїх службах, чому вони не зберігають свої метадані фотографій. Зрештою, неважливо, чи використовують пошукові системи переваги вбудованих метаданих, якщо ця інформація буде вилучена з зображень, перш ніж вони можуть бути розгорнуті пошуковими системами.

Міф про метадані >>

<< Повернутися до індексу статті в блозі

Велике спасибі Джон Бердсворт для зворотного зв'язку з цією статтею.

Початкова публікація: 19 листопада 2010, останнє оновлення, 1 червня 2017 року