Навигация по сайту

Популярные статьи

Чому Основи SEO все ще мають значення в 2017 році

 1. Оптимізація веб-сайту для мобільних пристроїв
 2. Теги заголовків і мета описи
 3. Оптимізація копіювання на місці
 4. Порушені посилання
 5. Швидкість завантаження сторінки
 6. Переверніть ваші SEO зусилля

Нещодавно в цифровому світі з'явилося багато обговорень, і багато людей вважають, що SEO мертвий, а основи вже не актуальні. Проте це просто не відповідає дійсності. Натомість, більш точним є вивчення того, як SEO значно змінилася, оскільки алгоритм Google розвивався, щоб зосередитися більше на досвіді користувачів.

Google хоче переконатися, що власники веб-сайтів отримуємо основи в першу чергу Так що давайте почнемо з перегляду методів SEO, які все ще мають значення, коли справа доходить до оптимізації вашого сайту.

Оптимізація веб-сайту для мобільних пристроїв

Якщо ваш веб-сайт не оптимізований для використання в мобільних пристроях, ви втрачаєте можливість залучити більше 50% аудиторії . Мобільна оптимізація веб-сайту передбачає більше, ніж просто SEO, вона враховує різні розміри екрана, час завантаження сторінки та структуру сайту. Це все про створення захоплюючого користувальницького досвіду (UX) за допомогою розробки та оптимізації.

Отже, як ви можете переконатися, що ваш сайт є мобільним?

По-перше, ви можете перевірити швидкість реагування свого мобільного веб-сайту завдяки Мобільний тест Google , який можна вільно використовувати.

The Консоль пошуку дозволяє витягувати звіт про зручність для мобільних пристроїв, щоб проаналізувати основні проблеми на основі кожної сторінки.

У цьому звіті розглядаються такі технічні елементи:

 • Конфігурація вікна перегляду
 • Використання спалаху
 • Розміри вмісту та шрифтів
 • Використання інтерстицій
 • Інші проблеми з юзабіліті

Крім того, ви повинні "розробити для жиру пальця", щоб уникнути випадкових кліків, і це найкраще для вашого мобільного веб-сайту, щоб уникнути використання flash і спливаючих вікон, де це можливо. Без "реального" значення SEO, Flash код навіть не індексується Google або іншими пошуковими системами. Натомість вони віддають перевагу HTML, оскільки це набагато легше зрозуміти і, як правило, швидше завантажується.

Теги заголовків і мета описи

Теги заголовків і метаописи з'являються на сторінках рейтингу пошукових систем (SERP). Заголовок є заголовком, а опис - блок тексту нижче, зазвичай 1-2 речення в довжину.

Ця інформація використовується не тільки для павуків пошукових систем Google, які сканують ваш веб-сайт, але й допомагають користувачам визначити, який результат пошуку можна натиснути. Тому важливо, щоб теги заголовків і метаописання відповідали таким вимогам:

 • Переконайтеся, що вони цікаві, щоб люди хотіли натискати (це найважливіше).
 • Вони також повинні включати такі ключові слова, як місцеположення, якщо ви є місцевим бізнесом, орієнтованим на певну область.
 • Мета назви має бути довжиною 50-60 символів .
 • Мета-описи не повинні перевищувати 160 символів (інакше вони будуть скорочені)

Оптимізація копіювання на місці

Як частина сучасного, найкращого досвіду SEO, дуже важливо створити копію на сторінці, яка відповідає потребам користувача. Це означає уникнути «жорсткого продажу», коли мова йде про ваші товари та послуги. Замість цього опишіть переваги (USP) і надайте якомога більше цінності. Це часто називають "копірайтінгом прямих продажів".

Відвідувачі вашого сайту хочуть прийняти обгрунтоване рішення про покупку, і вони стають все більш обізнаними з недостовірними продажами, знайденими на багатьох сайтах у ці дні. Через це переконайтеся, що ваша компанія чи бренд має «справжній голос бренда». Чим більше ви звучите людиною, тим краще буде відповідь користувача.

Найбільш успішні сайти мають різні типи контенту, включаючи статті, відео, інфографіку, книги, опитування і навіть подкасти . Це покращує користувальницький досвід, додає цінності та збільшує взаємодію з часом, витраченим на ваш веб-сайт.

Коли ви маєте якісний вміст на своєму веб-сайті, він, швидше за все, матиме спільний доступ і зв'язок. Це важливо, тому що Google все ще вважає зворотні посилання ключовим сигналом рейтингу при визначенні релевантності вашого веб-сайту для пошукових запитів.

Також слід забезпечити рівномірне поширення відповідних ключових слів галузі, включених до копії вашого веб-сайту, роблячи його якомога більш природним, не знімаючи при цьому жодного користувача.

Порушені посилання

Посилання вважається "зламаною", коли користувач натискає на сторінку, яка не містить потрібної інформації. Посилання також вважаються порушеними, коли користувачі направляються на сторінку, яка більше не існує (тобто помилка 404). Неправильні посилання призводять до більш високого показника відмов, зниження задоволеності користувачів і, зрештою, до негативного впливу на рейтинг Google.

Веб-сайти з невеликою кількістю або без будь-яких непрацюючих посилань, швидше за все, пожинають рейтингові винагороди від Google. Якщо на вашому веб-сайті є непрацююче посилання, необхідно:

 • Перенаправляйте користувачів на нову сторінку.
 • Створіть нову сторінку зі значенням.
 • Видалити посилання повністю.

Щоб дізнатися, чи має ваш сайт будь-які непрацюючі посилання, використовуйте це безкоштовна перевірка неправильного посилання .

Швидкість завантаження сторінки

Час завантаження веб-сайту безпосередньо впливає на роботу користувачів. Наприклад, якщо завантаження сторінок займе дуже багато часу, користувачі, ймовірно, залишать, що вплине на показники відмов, кількість користувачів і показники переходів.

Часи завантаження сторінок також мають особливо значний вплив на ефективність рейтингу мобільних веб-сайтів, стверджує Метт Каттс, колишній керівник Google з веб-спаму.

Якщо ви турбуєтеся про швидкість веб-сайту, дотримуйтесь наступних пропозицій:

 • Підвищуйте швидкість вашого сайту, використовуючи Інструмент Google PageSpeed ​​Insights і дотримання їх рекомендацій.
 • Визначте, чи є якісь непотрібні аспекти вашого веб-сайту, які сповільнюють його роботу (тобто Flash).
 • Розгляньте, чи є ваші зображення занадто великими, або якщо їх занадто багато.
 • Деактивуйте або видаліть будь-які додатки, які ви не використовуєте.

Надзвичайно рекомендується перевіряти, скільки часу потрібно для регулярного завантаження веб-сайту, щоб забезпечити безперебійну роботу.

Переверніть ваші SEO зусилля

Якщо ви потребуєте допомоги з основами SEO або повної стратегії SEO, щоб взяти під свій контроль ваш ринок команда на Spotzer Media може допомогти.

З офісами в Амстердамі, Мельбурні, Манілі і Денвері , наша різноманітна команда фахівців з цифрового маркетингу доступна для обговорення та визначення потреб вашого бізнесу в SEO.

Отже, як ви можете переконатися, що ваш сайт є мобільним?