Навигация по сайту

Популярные статьи

Чому SEO і SEA є взаємодоповнюючими, а не противниками

 1. Рівняння комплементарності
 2. Як природний SEO впливає SEA
 3. Як платні SEO впливає на SEO
 4. Давайте слідуємо за очима користувача
 5. SEO і SEA не пожирають один одного: вони допомагають один одному
 6. Подвійна присутність для більшої обізнаності
 7. Інь і Ян оптимізації

Прагнення до кращої швидкості кліків (CTR) - це грааль всіх сайтів, тому всі агенції SEO та вебмаркетинг. Але цей квест дивно протиставився лицарям Мережі, змушуючи їх вірити роками, що треба розділяти і панувати. Однак, між SEO і кампанією Adwords, не потрібно вибирати: вони доповнюють один одного, а не противники.

Рівняння комплементарності

Актори цієї безжальної всесвіту, на яку посилаються, вже багато років ведуть боротьбу, запускаючи імена птахів, не розуміючи, наскільки вони схожі. SEA і SEO але працювати разом.

Логічно, наступне рівняння має переважати: SEM = SEO + SEA

... оскільки оптимізаційні стратегії в пошукових системах є результатом додавання між природними чи органічними посиланнями, з одного боку, і позиціонування реклами, з іншого - як дослідження Агентство ескімозів ,

Тим не менш, як міська легенда, протиставлення між двома аспектами оптимізації продовжує проникати у свідомість. У SEO, з одного боку, який кожен - SEO проти SEA - демонструє свою стратегію як найбільш ефективну. А серед клієнтів, з іншого боку, хто буде часто розповідати вам щось подібне:

"Чому я повинен платити за реклами Adwords, оскільки SEO не коштує нічого і платитиме мені стільки ж кліків? "

Переверніть питання навколо, і проблема однакова. Насправді, жоден не має рацію, і всі помиляються. Мова йде не про піднесення однієї стратегії проти іншої, а про її об'єднання, щоб створити глобальний план нападу, який дасть дійсно ефективні результати.

Як природний SEO впливає SEA

ЦЗК (ціна за клік) рекламної стратегії недостатньо для забезпечення оптимальної видимості сайту. Робота експертів SEO полягає в тому, щоб перевести потреби клієнтів у умови, які Google може зрозуміти: ключові слова. Таким чином, платні ключові слова, що використовуються оголошеннями CPC та ключовими словами, інтегрованими в архітектуру SEO, відтворюють більшу послідовність. І Google, ви знаєте, цінує послідовність.

Крім того, SEO оптимізація може поліпшити Показник якості (QS) облікового запису Adwords. Цей рейтинг, присвоєний кожному ключовому слову, призначається компанією Google для оцінки відповідності кампанії.

Оцінка, присвоєна Google, впливає на рейтинг оголошень, тому ефективність кампаній. Чому? Тому що давати гроші, щоб розмістити оголошення в ціні, недостатньо. Google надає велике значення релевантності результатів, запропонованих користувачам Інтернету, оскільки це забезпечує лояльність користувачів.

В цілому, QS інтегрує у свій розрахунок якісне значення сайту і дає можливість встановити узгодження з шуканими ключовими словами. Це пояснює, чому ви не отримуєте рекламу CPC для флористів у результатах досліджень, пов'язаних з м'ясом, навіть якщо вони прийняли жорстку рекламну стратегію!

А як зробити відповідну сторінку? SEO оптимізацією. Це вдосконалює QoS, таким чином покращує позиціонування сторінки, збільшує CTR, мінімізує вартість реклами і, за допомогою важелів, збільшує ROI. Не кажучи вже про те, що оптимізація сторінок сприяє задоволенню користувача.

Як платні SEO впливає на SEO

Протилежне так само вірно. Впровадження ефективного природного посилання на запуск проекту триває від 6 місяців до 1 року. SEO - це канал придбання, який розгортається в середньостроковій і довгостроковій стратегії. Але для того, щоб цю стратегію відстежувати з перших тижнів, кампанія Adwords може бути актуальною.

Трафік, що генерується SEA, таким чином виробляє ряд показників, які можна використовувати Google, щоб судити про релевантність сторінок сайту.

Крім того, вибір ключових слів є важливим кроком до хорошого позиціонування сайту: він є одним з фундаментальних двигунів SEO. Крім того, вибір Google для шифрування термінів, введених користувачами в інструменті Google Analytics (тут вказано нижче) не надано У результаті експерти з електронного маркетингу приховували введені в органічному пошуку ключові слова, а також дані про їх обсяг.

Насправді, оскільки кампанії Adwords базуються на придбанні ключових слів, вони є цінною допомогою для SEO, дозволяючи аналізувати пошукові терміни. Одного разу відомі ключові фрази можуть бути інтегровані в основу стратегії SEO, для ще більшої оптимізації.

Давайте слідуємо за очима користувача

Ми зрозуміли, що перегляд користувача є ключовим каменем будівлі: це погляд, який визначає CTR. Залежно від того, що знаходиться перед вами, користувач натискає на посилання або ні. За загальною оцінкою, хороший CTR коливається приблизно від 10 до 12%. Але щоб натиснути, все одно необхідно, щоб він мав свій результат у своєму безпосередньому полі зору.

Дослідження очей відстеження є Дослідження Google хто оцінює точки на екрані, де розташовані очі користувача - і тому вказує, де ваші об'яви повинні бути ідеально розміщені, щоб привернути його увагу.

Інструмент порівнює інтереси користувача з органічними результатами та об'явами Adwords. Вона матеріалізувала топографію зорового фокусу, відому як Золотий трикутник.

Попереднє дослідження, проведене у 2005 році, мало фактично трикутну форму, починаючи з верхнього лівого краю екрана, щоб зсунути вправо і вниз. Основною зміною у 2014 році є модуляція трикутника до більш вертикальної форми - зміна, яка, безумовно, продиктована еволюцією мобільного трафіку, який працює у прокрутку зверху вниз.

Ось що розповідає нам це дослідження, порівняно з 2004 роком:

 • У середньому, користувач включає в себе кілька результатів в один погляд і витрачає менше часу на деталізацію кожного з них;
 • Кожна лінія результатів спостерігається протягом тривалості трохи більше 1,17 секунди;
 • Відповіді, які з'являються під першою позицією в SERP, і, зокрема, у позиціях від 2 до 4, отримують більше кліків, ніж десять років тому; отже, ці позиції стають більш цікавими;
 • Органічний результат # 1 як і раніше становить більшість кліків (32,8%);
 • Через позиціонування деяких оголошень CPC у верхній частині сторінки результатів, перші органічні позиції іноді спускаються на кілька пунктів, що пояснює, чому користувач шукає їх нижче.

Очі глядача коливаються вгору-вниз і трохи піднімаються вправо між (десятьма) першими органічними результатами та оголошеннями CPC.

SEO і SEA не пожирають один одного: вони допомагають один одному

У березні 2012 року компанія Google поставила дослідження виконали попередній рік, вимірюючи вплив органічних результатів на збільшення оголошень Adwords. Це дослідження виявило важливу інформацію: той факт, що 89% кліків на рекламу CPC доповнюють кліки на органічні результати.

Експерти Google спостерігали, що відбувається на органічних результатах, коли оголошення з CPC призупинено. Коли немає реклами, частота кліків на органічні результати трохи зростає, але недостатньо, щоб компенсувати втрату трафіку на платних посиланнях. Це 89% представляє кількість втрачених кліків, які не повідомляються про органічні результати.

Коротше кажучи, користувачі Інтернету, які натискають на комерційні посилання, і ті, хто натискає на органічні посилання, на 89% (в середньому) не однакові. Докладно зазначимо, що ця статистика змінюється відповідно до органічної позиції сайту.

Коли сайт відображається спочатку на сторінці результатів, кліки розділяються на 50% між природним посиланням і комерційним посиланням. Тут SEO і SEA знаходяться в положенні напів-канібалізму.

Але цей показник підвищується вище 82%, як тільки переходить друга природня позиція. Без сумніву, SEO і SEA є двома додатковими каналами придбання, які не працюють на клумбах інших.

Подвійна присутність для більшої обізнаності

Оптимізація SEO / SEA стратегія посилання помножує присутність рекламодавця на сторінках результатів пошуку, і, таким чином, дає можливість дати більше шансів на залучення очей користувача. Подвійний результат має тенденцію заспокоювати користувача щодо релевантності результату, про який повідомляє Google.

Таким чином, подвоєння торгової площі може стати переможною стратегією для оптимізації його видимості серед користувачів Інтернету. Природні посилання та платний пошук - це два канали придбання, які переслідують різні стратегії, які поєднуватиме сайт:

 • SEA складається з рекламної кампанії та придбання трафіку;
 • SEO розробляє стратегію слави з чистими серферами, що впливає на позиціонування сайту та його популярність у пошукових системах.

Два важеля, якщо вони використовуються разом, мають ефект збільшення присутності у видачах. по дослідження на чолі з Enquiro (зараз Mediative), подвійна присутність бренду на сторінці результату викликає довіру до чистих серферів:

 • 16% користувачів Інтернету, які бачать бренд Honda як як природного, так і комерційного виконавця, швидше за все, розглядають бренд як надихаючу більше впевненості, ніж якщо б він не був видимим;
 • 42% користувачів Інтернету пам'ятають цей бренд краще, коли він з'являється в обох категоріях.

Як наслідок, вони серйозно розглянуть можливість придбання продукту бренду, якщо його репутація вдвічі підтверджена стратегією SEO і SEA.

Інь і Ян оптимізації

Як ви можете бачити, для ефективної стратегії видимості рекомендується просунути паралельні важелі придбання. Додаткові, SEO та SEA підтримують один одного через гарну оптимізацію сторінок; вони є Інь і Ян SEO.

Дослідження 2005 року, проведене компанією Enquiro (Mediative), показує, що ця взаємодоповнюваність може привести до видимості пошукової системи:

 • 9% відвідувачів в середньому досягаються за допомогою гарної стратегії СЕО;
 • 26% середніх відвідувачів знаходяться на хорошій стратегії SEO;
 • 63% відвідувачів в середньому досягаються хорошою стратегією, яка поєднує обидва канали.

Досить сказати, що додавання SEO + SEA може бути написано таким чином: SEO + SEA = додана вартість у кількості відвідувачів, які постраждали.

Нехай: 1 + 1 = 3.

[Вкладка]

[tab title = "Автор"]

Андреа Бенсайд - засновник агентства SEO  Eskimoz  , що базується в Парижі і має 10-річний досвід роботи у сфері SEO Андреа Бенсайд - засновник агентства SEO Eskimoz , що базується в Парижі і має 10-річний досвід роботи у сфері SEO. Він підтримує компанії будь-яких розмірів у своїй стратегії веб-видимості.

Знайдіть його на:

[/ Tab]

[/ Вкладка]

Чому?
А як зробити відповідну сторінку?