Навигация по сайту

Популярные статьи

Чому SEO не тільки для вашої цифрової команди

  1. Цільові ключові слова мають змінюватися з календарем

| До Стратегічна Америка

Стратегічна Америка

Пам'ятаєте, що процес вашої цифрової команди спочатку використовувався як SEO, знятий у веб-світі? Вони досліджували і знаходили, які ключові слова ви повинні використовувати на сторінках вашого сайту, і переконалися, що мета-теги веб-сайту включали ключові слова, які допоможуть вашому сайту підвищитися на SERP (сторінці результатів пошуку). Хоча SEO все ще є дуже важливою частиною будь-якої роботи з цифровими / веб-командами, все більше і більше важливо для вашої команди з написання PR та контенту працювати.

Завдяки постійному потоку змін алгоритму пошукової системи Google, SEO більше не стосується лише ключових слів, які ви використовуєте у вмісті веб-сайту та метаданих. Акцент все більше звертається до створення високоякісного контенту, що означає, що тактика, як наповнення ключових слів і дублювання чи нерелевантний вміст, є великими no-nos. Тепер зміст вашого веб-сайту має бути цілеспрямованим, добре організованим, добре написаним та регулярно оновлюваним.

У Стратегічній Америці ми хотіли б бути організованими з усім цим вмістом, створюючи редакційні календарі . Редакційні календарі надзвичайно корисні для планування та відстеження вмісту та тем, які ви охоплюєте. Середня компанія не має лише однієї теми (або ключового слова), на яку вона хоче орієнтуватися. Фактично, це може бути ближче до 15-20 тем, які мають відношення до продуктів або послуг компанії.

Пам’ятайте, що неможливо створити якісний вміст, якщо ви просто перемикаєтеся з набору ключових слів у мета-тегах, щоб надати ключові слова до публікації в блозі або на веб-сторінці. Вміст має бути релевантним для вашої цільової аудиторії і зосереджуватися на тому, що споживачі хочуть читати, що, ймовірно, включає в себе пошук рішень їх проблем. Наприклад, ми не просто пишемо про те, наскільки ефективним є продукт нашого клієнта. Ми збираємося написати про те, як ви можете зробити ваш будинок більш енергоефективним, щоб заощадити гроші на рахунках за комунальні послуги, і згадати, як продукт або послуга нашого клієнта можуть допомогти вам дістатися.

Наші редакційні календарі допомагають нам планувати, на що зосередитися в певний час року, і прив'язати певні теми до свят, поточних подій, сезонних тем або тенденцій. Це допомагає нам підібрати вміст до того, що цільові клієнти наших клієнтів можуть шукати в Інтернеті приблизно в той самий час, коли ми публікуємо в блозі.

Цільові ключові слова мають змінюватися з календарем

Ми також тісно співпрацюємо з нашою власною цифровою командою, щоб визначити, який вміст і теми будуть відповідати нашим клієнтам та їх цільовим аудиторіям на основі інших проектів або кампаній, над якими ми працюємо. Завдяки Google Analytics можна легко побачити, які слова споживачі шукають, перш ніж натискати на сайт, а також про те, як виконуються платні пошукові терміни.

Ми також можемо узгодити PR і цифрові зусилля, щоб допомогти підвищити SEO. Відповідаючи на теми історії, які ми пропонуємо, і заробляючи їх на покритті за допомогою зв'язків із засобами масової інформації, ми зможемо залучити авторитет до веб-сайтів наших клієнтів. Саме завдяки цій співпраці цифрових та PR-зусиль вміст у всьому світі веб-сайтів може бути найбільш успішним.

Теги: Редакційний календар , PR , SEO