Навигация по сайту

Популярные статьи

Чому SEO важливо?

Ці статистичні дані та багато інших цікаві Ці статистичні дані та багато інших цікаві. Якщо ви не знаходитесь на першій сторінці, ви не користуєтеся безкоштовним трафіком і клієнтами, які шукають ваш продукт або послугу. Інвестуючи в SEO, ви інвестуєте в довгострокову перевагу цього джерела вільного трафіку.

Інша статистика також цікава:

 1. 70% користувачів пошуку по посилань натискають на органічні. Область пошуку нижче карт і оголошень.
 2. 70-80% користувачів ігнорують платні оголошення, зосереджуючись на органічних результатах .
 3. Перший органічний результат пошуку отримає майже 33% кліків. (2013)
 4. GroupM держави “коли споживачі були піддавалися як пошуковим, так і соціальним мережам під впливом бренду, що загальний рейтинг CTR збільшився на 94% . "
 5. Пошук та електронна пошта два найпопулярніших інтернет-активності .
 6. Компанії, які мають блог, мають 434% більше індексованих сторінок. А компанії з більшою кількістю індексованих сторінок отримують набагато більше потенційних клієнтів.
 7. Вхідні джерела коштують на 61% нижче, ніж вихідні. Прикладом вхідного джерела може бути пошукова оптимізація. Вихідний кабель може бути від холодного дзвінка.
 8. 81% підприємств вважають свої блоги важливим активом для свого бізнесу.
 9. Дослідження Outbrain показує, що пошук є водій # 1 трафіку на контент-сайти , побивши соціальні медіа більш ніж на 300%.
 10. SEO призводить до 14,6% закрити ставку, в той час як вихідні призводить (наприклад, пряма пошта або друкованої реклами) мають 1,7% закрити курс.
 11. Для Google, дослідження з рогатки SEO показує, що 18% органічних кліків переходять на позицію № 1, 10% органічних кліків переходять на позицію № 2, а 7% органічних кліків переходять до позиції № 3.
 12. У цьому ж дослідженні тести для Bing показують наступне: 9,7% органічних кліків переходять до # 1, 5,5% органічних кліків переходять до # 2, а 2,7% органічних кліків переходять до # 3.
 13. Google володіє 68% частки ринку пошукових систем. (2016)
 14. 93% онлайн-досвіду почати з пошукової системи . (2016)
 15. 91% користувачів Інтернету використовують пошук. (2016)
 16. Використання мобільного Інтернету у 2016 році перевершив пошук на робочому столі.
 17. Середній користувач витрачає до три години на день на мобільному пристрої. (2016)

Якщо ці статистичні дані є тривожними або інформативними для вас зверніться до одного з наших консультантів сьогодні щоб дізнатися, як ми можемо покращити ваш рейтинг і скористатися перевагами пошуку сьогодні.

Джерело: https://www.searchenginejournal.com/24-eye-popping-seo-statistics/42665/