Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Чому SEO важливо?

Ці статистичні дані та багато інших цікаві Ці статистичні дані та багато інших цікаві. Якщо ви не знаходитесь на першій сторінці, ви не користуєтеся безкоштовним трафіком і клієнтами, які шукають ваш продукт або послугу. Інвестуючи в SEO, ви інвестуєте в довгострокову перевагу цього джерела вільного трафіку.

Інша статистика також цікава:

 1. 70% користувачів пошуку по посилань натискають на органічні. Область пошуку нижче карт і оголошень.
 2. 70-80% користувачів ігнорують платні оголошення, зосереджуючись на органічних результатах .
 3. Перший органічний результат пошуку отримає майже 33% кліків. (2013)
 4. GroupM держави “коли споживачі були піддавалися як пошуковим, так і соціальним мережам під впливом бренду, що загальний рейтинг CTR збільшився на 94% . "
 5. Пошук та електронна пошта два найпопулярніших інтернет-активності .
 6. Компанії, які мають блог, мають 434% більше індексованих сторінок. А компанії з більшою кількістю індексованих сторінок отримують набагато більше потенційних клієнтів.
 7. Вхідні джерела коштують на 61% нижче, ніж вихідні. Прикладом вхідного джерела може бути пошукова оптимізація. Вихідний кабель може бути від холодного дзвінка.
 8. 81% підприємств вважають свої блоги важливим активом для свого бізнесу.
 9. Дослідження Outbrain показує, що пошук є водій # 1 трафіку на контент-сайти , побивши соціальні медіа більш ніж на 300%.
 10. SEO призводить до 14,6% закрити ставку, в той час як вихідні призводить (наприклад, пряма пошта або друкованої реклами) мають 1,7% закрити курс.
 11. Для Google, дослідження з рогатки SEO показує, що 18% органічних кліків переходять на позицію № 1, 10% органічних кліків переходять на позицію № 2, а 7% органічних кліків переходять до позиції № 3.
 12. У цьому ж дослідженні тести для Bing показують наступне: 9,7% органічних кліків переходять до # 1, 5,5% органічних кліків переходять до # 2, а 2,7% органічних кліків переходять до # 3.
 13. Google володіє 68% частки ринку пошукових систем. (2016)
 14. 93% онлайн-досвіду почати з пошукової системи . (2016)
 15. 91% користувачів Інтернету використовують пошук. (2016)
 16. Використання мобільного Інтернету у 2016 році перевершив пошук на робочому столі.
 17. Середній користувач витрачає до три години на день на мобільному пристрої. (2016)

Якщо ці статистичні дані є тривожними або інформативними для вас зверніться до одного з наших консультантів сьогодні щоб дізнатися, як ми можемо покращити ваш рейтинг і скористатися перевагами пошуку сьогодні.

Джерело: https://www.searchenginejournal.com/24-eye-popping-seo-statistics/42665/