Навигация по сайту

Популярные статьи

Чому ви повинні підтримувати послідовність бренду в ІТ-маркетингу?

Існує декілька факторів, які необхідно враховувати при розробці плану маркетингу ІТ Існує декілька факторів, які необхідно враховувати при розробці плану маркетингу ІТ. Одним з таких важливих аспектів є репутація вашого бренду як постачальника керованих послуг. Загалом, цей елемент відіграватиме центральну роль у довгостроковому успіху вашого бізнесу. Бренд може бути визначений як особливість ідентичності, яка відрізняє компанію в очах поточного або потенційного клієнта. При розробці маркетингової стратегії необхідно забезпечити послідовність вашого бренду.

Якщо ваш бренд виявиться непослідовним для клієнтів, ви будете саботувати довіру, і ваш дохід зменшиться. Таким чином, ви повинні переконатися, що ваша операція представлена ​​з однорідністю з точки зору візуальних символів, таких як логотипи, назви та малюнки. Крім того, ваш вміст і загальні маркетингові матеріали не повинні мати невідповідностей, незалежно від використовуваного носія. Якщо ви не впевнені в важливості послідовності бренду, розгляньте ці викладені переваги сприяння стабільності:

Усвідомлення та визнання клієнтів

Однією з найважливіших причин, чому ви повинні мати послідовність бренду, є інформованість клієнтів. Простіше кажучи, люди розпізнають вашу ідентичність як постачальника ІТ-послуг, коли ви будуєте міцну та постійну ідентичність бренда. Це особливо важливо, коли ви маєте справу з візуальною ідентичністю. Це охоплює ваш логотип, типографіку компанії та інші форми зображення. Якщо ви продовжуєте переходити від однієї візуальної посилання до іншої, ваша клієнтська база не зможе визначити ваш бренд. Крім того, ви не можете побудувати широке усвідомлення, тому що не буде постійної відмінності.

Створити довіру до ринку

Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес продовжував рости, ви повинні зосередитися на побудові ринкової довіри. В основному, ви не будете мати жодних серйозних побоювань щодо вашого джерела доходу, якщо ваші клієнти, ділові партнери та інвестори компанії довірятимуть вашій роботі. Хоча ваш бренд може здатися не головним елементом, це один з найпростіших способів розірвати довіру ваших партнерів. Якщо ви не вирощували постійного бренду як частину вашої ІТ-маркетингової стратегії, ваші потенційні клієнти припускатимуть, що ви ненадійні.

Наприклад, уявіть собі потенційного клієнта, який посилається на вас і дає деякі маркетингові матеріали. Якщо вони відвідають ваш веб-сайт і виявлять, що брендинг відрізняється, вони будуть менш готові довіряти вам. Врешті-решт, ваш ІТ-бізнес буде виглядати як багато шахрайських операцій в Інтернеті. Крім того, якщо ви продовжуєте змінювати логотипи та лозунги, клієнти можуть вважати, що ви нерішучі або бізнес не працює мирно.

Посилити ідентичність компанії

Ви повинні підсилити ідентичність вашої компанії, коли маркетинг вашого бізнесу і послідовність бренду допоможе вам досягти цього подвигу. Простіше кажучи, у вашому регіоні є численні MSP, і ваші потенційні клієнти часто контактують з матеріалами, пов'язаними з цими компаніями. Згодом підприємства стануть розмитими, так що клієнти не зможуть розрізняти різні логотипи, маркетингові повідомлення та теги.

Однак, якщо ви обираєте одне просте маркетингове повідомлення або логотип і використовуєте його постійно, люди пам'ятають вас і знають вашу компанію. Представлені ідеї або переконання у вашому матеріалі стануть нерозривно пов'язаними з вами. Концепція цього полягає в тому, що люди можуть асоціювати ідентичність бренду з компанією і якісними товарами. Наприклад, зображення, подібне до укушеного яблука, фрази, як-от "просто зробіть це" або музична партія, принесе ясні думки про певні марки.

Виділяйтеся від конкурентів

Як вже згадувалося, існують численні компанії з підтримки ІТ, які сподіваються домінувати на ринку MSP у вашому регіоні. Хоча конкуренція не така, як в інших секторах, загроза зриву з вершини поля є реальною. Одним з найкращих способів уникнути цієї шкоди є створення унікальної ідентичності бренду та її дотримання. Якщо ви поміняєте його значно, ви станете одним з масами. Потенційні клієнти можуть припустити, що ви є одним з нових MSP, що з'являються. Вирощуйте стабільний бренд, який не буде легко змішувати з іншими.

Нарешті, послідовність бренду в ІТ-маркетингу може мотивувати ваших співробітників, тому що вони будуть відчувати себе частиною спадщини. На фабриці MSP SEO ми допомагаємо MSPs зміцнити свій бренд і зробити його послідовним. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше .