Навигация по сайту

Популярные статьи

Чорний Hat посилання будівлі

 1. Що таке будівництво посилань на Black Hat
 2. Churn 'n Burn
 3. Автоматичне програмне забезпечення Black Hat
 4. Закручений вміст
 5. Типи посилань Black Hat
 6. Коментарі до блогу
 7. Закладки
 8. Посилання на профіль форуму
 9. Посилання на профіль Web 2.0
 10. Безкоштовні посилання в блогах (також звані Web 2.0)
 11. Посилання на каталог статті
 12. Wiki-посилання
 13. Огляд програмного забезпечення Black Hat Link Building
 14. PBN
 15. Що таке PBN
 16. Що ми дізналися
 17. Дан

Для того, щоб зробити SEO підручник, який охоплює всі аспекти SEO, я не можу ігнорувати будівлю посилання чорної капелюхи. Це тому, що, незважаючи на те, що це темно і зловісне звучання ім'я, це дуже поширене в світі SEO. Деякі SEO-пуристи навіть стверджують, що всі будівлі посилань - це чорні капелюхи, яким я дуже не згоден.

Інша причина, по якій я хотіла включити його в цей курс, полягає в тому, що не всі шукають довгострокових веб-сайтів. Деякі люди хочуть зробити швидкий долар і рухатися далі. Саме тут спорудження посилання на чорну капелюх може бути надзвичайно корисним.

Що таке будівництво посилань на Black Hat

Що таке будівництво посилань на Black Hat

Чорний капелюх посилання будівлі, коли ви будуєте посилання строго з метою намагається грати в Google алгоритм і рангу вище для конкретних ключових слів. Ці посилання в основному є спамом і неодноразово на сторінках, які не приділяють уваги користувальницькому досвіду. Вони суворо там, щоб передати сік зв'язку і допомогти вам зайняти місце.

Як я вже говорив у попередньому підручнику, термін «чорна капелюх» не означає, що ви порушуєте закон або вчиняєте злочин. Ви просто не дотримуєтеся правил Google. Отже, таким чином, ви перебуваєте під примхою Google. Вони можуть вирішити покарати ваш сайт, деіндекувати ваш сайт або просто девальвувати спам-посилання. Все залежить, і все це ризиковано. Тому я настійно рекомендую для тих, хто планує мати свої сайти як довгостроковий актив, слід уникати побудови посилання на чорні капелюхи. Або, принаймні, з великою обережністю.

Churn 'n Burn

Найбільш важливою причиною для вибору чорного капелюху є будівництво посилання, якщо ви хочете потрапити в бункер n burn Найбільш важливою причиною для вибору чорного капелюху є будівництво посилання, якщо ви хочете потрапити в бункер n burn. Це коли ви створюєте веб-сайти швидко, використовуйте будь-яку тактику, необхідну для того, щоб отримати їх рейтинг якомога швидше і отримати прибуток від них стільки, скільки ви можете, перш ніж вони танкові в рейтингах. Після цього ви рухаєтеся, промивайте і повторюйте. Я знав багато великих чорних капелюх SEO, які зробили вбивство цього типу стратегії (буквально мільйони). Проблема полягає в тому, що ви повинні залишатися на передньому краї і мати можливість жити з постійними злетами та падінням.

Автоматичне програмне забезпечення Black Hat

Автоматичне програмне забезпечення Black Hat

Більшість посилань, побудованих за допомогою чорних капелюшок, використовують автоматизоване програмне забезпечення для виконання роботи. Це пояснюється тим, що ви можете швидко створювати тисячі та тисячі посилань за допомогою програмного забезпечення. Деякі з найпопулярніших програм, які використовують цей тип побудови посилань Рейтинг пошукових систем GSA , Senuke , і RankerX .

Те, що ці програми дозволяють вам зробити, це побудувати масу кількості посилань на різних платформах і безкоштовні сайти, які дозволяють публікувати вміст. Тепер я повністю визнаю, що можна використовувати ці інструменти в більш сірому способі. Якщо ви збираєте високоякісний вміст і ретельно вибираєте сайти, на які буде розміщено, вони можуть бути використані лише як автоматизований спосіб допомогти "бренд" вашого бізнесу. В цілому, хоча, вони були обслуговуються до масової будівлі посилання, і це те, що більшість людей використовують їх для.

Ці інструменти також дозволяють закручувати вміст, який в основному призводить до дуже низькоякісного вмісту, який є просто іншою версією вмісту, яку вже використовував хтось інший.

Закручений вміст

Закручений вміст або "Спінінг" - це коли ви берете статтю, яка вже була написана, і замінюєте синоніми різними словами, щоб Google вважав, що вміст є унікальним. Так, наприклад, рядок, який читає:

Навчання собак може бути важким, але воно коштує часу і зусиль.

Закручена версія цього речення може читати:

Щеня тренування може бути важким, але це абсолютно варто часу і терпіння.

Таким чином, як ви бачите, вони в основному є одним і тим же реченням, тільки з деякими зміненими і доданими словами. Закручений вміст - велика частина будівлі посилання на чорну капелюх. Це пояснюється тим, що Google зазвичай не індексує дублювання вмісту, тому метою є спроба зробити вміст унікальним для Google. Деякі популярні прядильні програми є WordAI , Spin Rewriter , і Кращий Spinner .

Типи посилань Black Hat

Типи посилань Black Hat

Так що тепер, коли ваш знайомий з концепцією спінінг давайте поглянемо на деякі з типів посилань, які будуть створювати ці автоматизовані інструменти.

Коментарі до блогу

На відміну від коментарів у блозі, які обговорювалися в навчальному посібнику з білого капелюха, це коментарі, вбудовані в масу з звичайним загальним вмістом. Таким чином, нічого особливого значення не додають до розмови, і більшість сайтів, на які розміщуються ці блоги, спамлюються до смерті. Вони, як правило, є сайтами, які ніхто не підтримує, і вже тисячі інших спам-коментарів вже є на сторінці.

Закладки

Закладки - це посилання на такі сайти, як Stumbleupon.com, Reddit, scoop.it тощо. Це сайти, які дозволяють розміщувати посилання з невеликим описом. Тепер немає нічого поганого в посиланнях на закладки. Ці інструменти, хоча, як правило, будують їх у масі і не прилипають до сайтів найвищої якості. Закладка вашого сайту один раз на згаданих вище сайтах або, можливо, ще кілька, є чудовою ідеєю і може вважатися частиною етапу створення бренду вашого сайту. Ці інструменти, хоча буде будувати сотні, якщо не тисячі закладок на в основному низької якості, не підтримуються сайти закладки, і це те, що стає трохи ризиковано.

Посилання на профіль форуму

Посилання на профіль форуму - це те, коли програмне забезпечення створює облікові записи на різних веб-форумах, а потім повертає зворотні посилання на ваш сайт у розділі профілю користувача. Ще в 2008 році це були коліна бджіл зворотних посилань. Легко збивати і потенційно дуже потужний. У ці дні, хоча вам пощастить, якщо Google буде індексувати 1 з кожних 100 цих типів посилань ви будуєте. Вони також зрозуміли спосіб девальвувати їх значно, на мій погляд, вони в основному є марною тратою часу.

Посилання на профіль Web 2.0

Термін Web 2.0, на мій погляд, застарілий і зловживаний, але, тим не менш, це надзвичайно популярний термін, коли мова йде про сірому капелюсі та будівництві посилання на чорну капелюх. Термін Web 2.0 використовується в основному для опису будь-якого веб-сайту, який дозволяє користувачам створювати свої власні сторінки з унікальною URL-адресою. Посилання на профіль Web 2.0 практично не відрізняються від посилань на профіль форуму лише на більш якісних, більш авторитетних сайтах. Сайти, такі як Disqus або Myspace, можуть бути місцями, де можна відкрити обліковий запис, а потім покласти посилання на ваш сайт у профілі. Знову немає нічого поганого в цьому, коли це робиться природно і в невеликих масштабах. Хоча автоматизований і виконаний сотнями, він може підняти деякі червоні прапори до Google.

Безкоштовні посилання в блогах (також звані Web 2.0)

Ці типи посилань знаходяться на сайтах, таких як WordPress.com, Tumblr, Livejournal і т.д. Хоча отримання посилань на таких сайтах, як WordPress.com і Tumblr може бути великим, цей тип програмного забезпечення зазвичай просто будує 1-сторінкові блоги з неякісним контентом. Ці блоги зазвичай видаляються через деякий час, але можуть бути корисними в короткостроковій перспективі.

Посилання на каталог статті

Просто говорити про посилання каталог статті приносить мені до моїх перших днів SEO. Тоді весь гнів був, щоб написати статтю (або спина статтю), а потім представити його на сайти, як EzineArticles і Hubpages з вашими зворотними посиланнями в поле ресурсів. Тоді вона була дуже потужною, тепер не стільки. Якщо ви можете отримати вашу статтю опубліковані на деяких високоякісних каталогах статей, це може допомогти вашим рейтингам трохи, але ці інструменти зазвичай масово представляють їх до низької якості статті каталоги в основному складаються з інших закручених статей. Я був би здивований, якщо ці посилання взагалі нічого доброго.

Wiki-посилання

Це було ще одне популярне кілька років тому. Програмне забезпечення буде йти і створювати сторінки на вікі-сайтах, що дозволяють їй вільно створювати сторінки. Тепер я знаю, що ви думаєте .. Вікіпедія та посилання Wikihow? Це було б чудово! Не так швидко. Сайти, створені цими інструментами, знову зазвичай є низькою якістю, не підтримуються вікі-сайти, які тепер мають тисячі сторінок нерелевантних, закручених вмістом, що забивають свої вікі. Ви, безумовно, не отримуєте посилання на Вікіпедію

Огляд програмного забезпечення Black Hat Link Building

Це всього лише виклад найпопулярніших типів посилань. Деякі інструменти мають більше типів зв'язків, опцій, дзвіночків. Я не хочу, щоб це відривалося, як здається, що ці інструменти не мають значення .. Вони роблять! Це просто не довгострокове значення. Більшість найкращих автоматизованих програм виникає з новими типами або методами, які працюють протягом короткого часу, доки Google не закриє отвір петлі. Таким чином, вони безумовно можуть допомогти вам визначити час. якщо ви перебуваєте в ньому, щоб збивати і спалювати, то підбір деяких з цих інструментів може бути для вас.

PBN

Як ви, мабуть, помітили багато типів посилань, про які я згадував вище, мали посилання на те, що я більше не відчуваю, що вони працюють добре Як ви, мабуть, помітили багато типів посилань, про які я згадував вище, мали посилання на те, що я більше не відчуваю, що вони працюють добре. Коли справа доходить до PBN, це не так. PBN, коли зроблено добре, є, мабуть, найбільш ефективною тактикою побудови посилання на високий і швидкий рейтинг.

PBN означає "приватна мережа блогу" або "мережа громадського блогу". Ще раз я відчуваю, що термін трохи відтоді, тому що не всі PBN є блог пов'язані, але Thats, як світ SEO відноситься до них, так хто я, щоб винаходити колесо.

Що таке PBN

PBN є мережами сайтів, зазвичай з хорошими SEO метриками, які зроблені, щоб виглядати як реальні, щоденні веб-сайти з основним наміром бути об'єктами побудови посилання. Люди створюють PBN зазвичай, купуючи домени з терміном дії, які мають хороші профілі зворотного зв'язку, а потім повторно призначаючи їм виглядати як реальні активні сайти. Потім вони розміщують статті зі зворотними посиланнями по всьому сайту.

Є багато рівнів PBN. Деякі досі використовують тактику низької якості, обертають статті та насичують сайт зворотними посиланнями. Інші роблять велику турботу, щоб зробити сайти якомога більш реальними. Статті мають високу якість і зворотні посилання розміщуються так само, як вони були б у реальному світі. Вони також використовують кілька різних хостів та інші методи, щоб переконатися, що сайти не мають відбитків для Google, щоб вони знали, що вони є PBN.

Як кажуть ви звичайно отримуєте що ви платите за. Якщо ви купуєте посилання PBN або створюєте власний PBN, ви матимете набагато кращі результати, якщо ви підтримуєте мережу більш високої якості. Низька якість PBN-сайтів може працювати на час, але зрештою ви ризикуєте, що ваша мережа буде деіндексирована та / або девальвується зв'язок.

PBN зараз є найпопулярнішим типом побудови посилання в спільноті чорних капелюхів. Ви можете побачити нескінченні оголошення для послуг, які продають PBN на багатьох форумах з чорної капелюхи. Вони насправді настільки ефективні, що зазвичай один або два рази на рік виходить новина про те, як Google виявив мережу зв'язків з деякими величезними авторитетними компаніями.

Якщо ви думаєте про використання PBN посилання для підвищення вашого сайту, я просто скажу, приступити з обережністю. Як і будь-який інший метод, який працював у минулому, Google , як правило, знаходить способи поступово закрити лазівки, і це може призвести до штрафних санкцій або просто до втрати грошей.

Що ми дізналися

Що ми дізналися

У цьому навчальному посібнику ви повинні мати хороший огляд того, що таке посилання на чорну капелюх, і деякі з найпопулярніших використовуваних методів. Також слід чітко визначити, чи вписується цей тип побудови у вашу стратегію чи ні. Давайте розглянемо деякі з головних моментів.

 • Будівництво посилань на чорні капелюхи найкраще підходить для стратегій «Churn 'n Burn» і їх слід уникати для сайтів з більш довгостроковими цілями.
 • Автоматизоване програмне забезпечення є основним способом для створення чорних капелюшок
 • Створений вміст замінює синоніми, щоб зробити частину вмісту унікальною для Google
 • Є багато різних типів чорних капелюшок, деякі працюють краще, ніж інші
 • PBN може бути дуже ефективним, коли все правильно, але хто знає, що має майбутнє

Продовжуйте останню главу в нашому SEO Crash Course Частина 9: Остаточний огляд - SEO Поради та хитрості .

Дан

Я - творець і генеральний директор Keysearch. Ive працював у SEO та інтернет-маркетингу вже більше десяти років. У той час я створив багато інструментів, спрямованих на те, щоб допомогти людям і підприємствам максимально використати свою присутність в Інтернеті. Наша мета в Keysearch полягає в тому, щоб зробити вершину набору інструментів SEO за доступною ціною для всіх!

Останні повідомлення від Dan (\ t бачити все )

Вікіпедія та посилання Wikihow?